Консультує Міністерство юстицій України
Консультація № 101

Доброго дня! Мене цікавить питання, в яких випадках особа може бути обмежена на виїзд за кордон. Розкажіть, будь ласка, детальніше.

Мар’яна Дмитрук

Детальніше...
 
Консультація № 100

Надходження земельного податку від платників Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 60 відсотків

 

З початку року від землекористувачів території обслуговування Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області до місцевих бюджетів надійшло 41,5 мільйонів гривень земельного податку та оренди землі, що на 15 млн. грн. або на 60 відсотків більше ніж торік.

Детальніше...
 
Консультація № 99

Доброго дня! Місяць тому з моєю подругою стався неприємний випадок. В Інтернет-магазині замовила кофтину, на вимогу продавця наперед перерахувала кошти, але досі її так і не отримала. Вона писала на сторінку Інтернет-магазину, але відповіді так і не дочекалася. Порадьте, будь ласка, що робити у такій ситуації?

Дінара Хайраджи

Детальніше...
 
Консультація № 98

Доброго дня, пан Павло! Мій неповнолітній племінник, вчинив крадіжку, він жалкує про скоєне, але злочин є злочин і кримінальна справа вже відкрита. Підкажіть, будь ласка, яка кримінальна відповідальність передбачена для неповнолітніх?

Людмила Бевз

Детальніше...
 
Консультація № 97

Доброго дня, шановний Міністре! Звертаюсь до Вас з проханням роз’яснити процедуру державної реєстрації фізичних осіб-підприємців. Які документи необхідно підготувати і чи можу я зробити це онлайн?

 

Сергій Никоненко

Детальніше...
 
Консультація № 96

Доброго дня! Я – українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Мін’юсту. Розкажіть, будь ласка, як поставити апостиль на документах?

 

Марина Соломатіна

Детальніше...
 
консультація 95

Павле Дмитровичу, мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!

З повагою, Зоряна Гордієнко

Детальніше...
 
Рекомендації Запорізької обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, прийняті на засіданні 27 липня 2019 року, а також інформаційні матеріали , розроблені Міністерством юстиції України

1. Про діяльність Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області в напрямку правоосвітньої роботи, її роль у формуванні правової обізнаності громадян та сприянні підвищенню рівня правової культури

2. Інформаційне супроводження діяльності Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги задля забезпечення широкого доступу населення до безоплатної правової допомоги

3. Про діяльність Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області в напрямку правоосвітньої роботи в навчальних закладах

4. Стан виконання Програми правової освіти населення Запорізької області на 2018-2022 роки

5. Новели в законодавстві України. Популяризація офіційних видань Міністерства юстиції України: передплатна кампанія

6. "Поїхати з дитиною за кордон - легко!"

7. "Суд за участі присяжних"

8. "Чесна платіжка"

 
Консультація 94

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

Катерина Прибережна

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 20
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна