Консультує Міністерство юстицій України
Визнання недійсними правочинів (договорів) та спростування майнових дій боржника.

Статтею 20 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в редакції, що діє з 19.01.2013 (далі по тексту – Закон) врегульовано умови і порядок визнання недійсними правочинів (договорів) та спростування майнових дій боржника.

Мета правового регулювання. Можливість оскарження та спростування майнових дій боржника перш за все необхідна для забезпечення збереження майна боржника в інтересах конкурсних кредиторів. В цій нормі закладена стримуюча превентивна функція – утримання боржника від шахрайського пе­реховування або відчуження майна за удаваними та іншими угодами, що ма­ють на меті ухилення від відповідальності перед кредитором (кредиторами). Для цього законодавець наділяє арбітражного керуючого та конкурсного кредитора правом звертатися до господарського суду із заявою про визнання недійсними правочинів (до­говорів) та спростування майнових дій боржника.

Детальніше...
 
Консультація 49

Чоловік мені не платив більше 2 років і заборгував майже 100 тисяч гривень. Чи правда, що тепер він матиме заплатити набагато більше? Дякую за відповідь.

Тамара Сокурова

Коли починають діяти нові норми?

Завдяки активній позиції Уряду, Міністерства юстиції, народних депутатів та громадськості нам вдалося домогтися швидкого розгляду та ухвалення другого пакету новацій #ЧужихДітейНеБуває Верховною Радою.

Детальніше...
 

Пане міністре, вітаю Вас! Багато в новинах говорили про те, що після прийняття законів про аліменти сильно зміняться правила про те, як виїхати з дитиною за кордон. Навіть казали, що можна буде поїхати з дитиною на море й тим, хто за рішенням суду живе не з дитиною. Я живу окремо і дуже хотів би знати, які нові правила виїзду і чи можу я поїхати на відпочинок з сином?

Віктор Дубенко

Як змінилися норми щодо тимчасового виїзду дитини за кордон при наявності боргу зі сплати аліментів?

Безперешкодно тимчасово поїхати з дитиною в іншу країну тому з батьків, який проживає з дитиною, можна буде, якщо інший з батьків, має заборгованість з аліментів 4 місяці. А для дітей з інвалідністю та тяжко хворих дітей – цей строк скорочено до 3 місяців.

Детальніше...
 

Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?

Іванна Рож

На початку липня ми домоглися прийняття в цілому другого пакету законів у рамках проекту Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Прийняті зміни покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих. Нагадаю: Закон вступить в силу через 30 днів після його підписанням Президентом.

Детальніше...
 

МІН’ЮСТ ПРЕДСТАВИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ВІД ЗАСМІЧЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК
Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало шостий відеоролик із серії інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю».
У цьому ролику буде розглянуто питання збитків, завданих в результаті засмічення земельної ділянки.

Детальніше...
 
Консультація 46

Пане міністре, нещодавно Верховна Рада прийняла другий пакет законів щодо прав дітей. Як я зрозуміла, ці закони ще не працюють. Коли вони почнуть працювати та як тоді можна буде виїхати із дитиною за кордон?

Марія Павленко

Детальніше...
 
консультація 45

Павле Дмитровичу, хочу одружитися зі своєю дівчиною за скороченою процедурою. Скажіть, що нам для цього потрібно і де це можна зробити?

Іван Нестеренко

Детальніше...
 
МІН’ЮСТ ПРЕДСТАВИВ ІНФОГРАФІКУ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ В ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ

Міністерство юстиції України презентувало інфографіку «Зарубіжний досвід боротьби з неплатниками аліментів та Законопроект 8296», в якій порівнюються основні положення вітчизняного та іноземного законодавства у сфері регулювання проблеми виплат аліментів.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 13
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна