Я маю право

Президент України, з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, оголосив 2018 рік «Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.

Детальніше...
 

Хабар – це різновид матеріальної вигоди.В Україні, хабар — гроші або інші матеріально цінні речі, котрі даруються посадовій особі для її стимулювання діяти в інтересах особи, що передає його. Іноді хабарем може стати якась незначна послуга чи допомога у вирішенні якогось потрібного питання, а високий рівень використання хабарів у суспільстві називається корупцією.

Детальніше...
 

Задля підвищення рівня правової культури та правової свідомості, а також для сприяння розвитку доступу до правосуддя Міністерством юстиції України створено загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!", який реалізується у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, а також за сприянням усіх органів виконавчої влади, місцевого самоврядування.

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО», звертаємо увагу на те, що 17 червня 2018 року набув чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – Закон).

Детальніше...
 

ja maju pravoМетою загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення юридичної грамотності українців та формування нової культури в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

 

          Тож, в рамках реалізації даного проекту Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області надає роз’яснення з питань страхового стажу.

Детальніше...
 


free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна