Я маю право
Поїхати з дитиною за кордон - легко

Буклет

 
Як стати присяжним

Буклет

 
Не переплачуйте за тепло та гарячу воду

Буклет

 

пряма лінія

 
Відповідальне батьківство

  Плакат батьківство v3 print A3 v3 040419001 040419002

 
Новели в законодавстві України
Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області (далі - Управління) приділяється особлива увага висвітленню новин у законодавстві.
Останні новації законодавства постійно відображаються у статтях, інформаційних буклетах, презентаційних матеріалах та відеороликах, що готуються працівниками Управління, висвітлюються на офіційному Інтернет-сайті, офіційному Youtube-каналі Управління та відеостенді.
Детальніше...
 
Реалізація Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області інформаційно-просвітницької кампанії «Я маю право голосу»
У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» (далі – проект ЯМП!) Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією 06 березня 2019 року розпочали всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу» (далі – кампанія).
Мета кампанії: підвищення рівня обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; інформування про порядок здійснення виборчих процедур.
Детальніше...
 
Про хід реалізації Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області в 2018 році загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!»
I may pravoВ Україні та в Запорізькій області, зокрема, продовжує реалізовуватися загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!» (далі – проект ЯМП!), спрямований на підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті.
Слід відзначити, що 2018 рік був Роком реалізації проекту згідно з Указом Президента України від 14.11.2017 № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».
Детальніше...
 
Стан виконання плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права
60392415040419З метою підвищення обізнаності дітей і молоді у сфері прав людини та громадянина, ознайомлення учнів із Загальною декларацією прав людини, яка визначила основні міжнародно-правові стандарти прав людини, ознайомлення з поняттям «права і свободи людини», їх видами, міжнародно-правовими актами з прав людини і дитини, механізмом захисту прав людини, визначення їх ролі в житті людини, розвитку вміння аналізувати правові ситуації, спираючись на статті Загальної декларації прав і свобод людини, Конвенції ООН про права дитини, аргументовано обстоювати власну думку, формувати повагу до прав і свобод людини, розуміння важливості їх дотримання, висловлювати судження про значення захисту прав людини у навчальних закладах проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.
Детальніше...
 
Про стан забезпечення у 2017-2018 роках житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб з їх числа в Запорізькій області
На кінець 2018 року на обліку служб у справах дітей Запорізької області перебувало 3705 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них: 1909 дітей мають житло, у тому числі 362 дитини мають житло на праві власності; 1547 дітей мають житло на праві користування. Не мають житла 1796 дітей.
У 2017 році Запорізькій області було виділено державну субвенцію у сумі 18 664,4 тис. грн. для придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Було придбано 47 житлових об’єктів для надання соціального житла та 2 житлові об’єкти для створення двох дитячих будинків сімейного типу в м. Мелітополь.
Детальніше...
 


Сторінка 1 з 3
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна