Я маю право

изображение viber 2019-10-09 10-46-07Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій:

Детальніше...
 

Конвенція ООН про права дитини — міжнародний правовий документ, що визначає права дітей в державах-учасницях. Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародно-правовим документом обов'язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Документ складається з 54 статей, що деталізують індивідуальні права осіб віком від народження до 18 років (якщо згідно застосовним законам повноліття не настає раніше) на повний розвиток можливостей в умовах, вільних від голоду і нужди, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань. Учасниками Конвенції з прав дитини є Святий Престол і всі країни-члени ООН, крім США, Південного Судану і Сомалі.

Детальніше...
 

Що таке торгівля людьми?

У статті 1 Закону України «Про протидію торгівлі людьми» зазначено, що торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

Детальніше...
 
Поїхати з дитиною за кордон - легко

Буклет

 
Як стати присяжним

Буклет

 
Не переплачуйте за тепло та гарячу воду

Буклет

 

пряма лінія

 
Відповідальне батьківство

  Плакат батьківство v3 print A3 v3 040419001 040419002

 
Новели в законодавстві України
Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області (далі - Управління) приділяється особлива увага висвітленню новин у законодавстві.
Останні новації законодавства постійно відображаються у статтях, інформаційних буклетах, презентаційних матеріалах та відеороликах, що готуються працівниками Управління, висвітлюються на офіційному Інтернет-сайті, офіційному Youtube-каналі Управління та відеостенді.
Детальніше...
 
Реалізація Головним територіальним управлінням юстиції у Запорізькій області інформаційно-просвітницької кампанії «Я маю право голосу»
У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» (далі – проект ЯМП!) Міністерство юстиції України спільно з Центральною виборчою комісією 06 березня 2019 року розпочали всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу» (далі – кампанія).
Мета кампанії: підвищення рівня обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; інформування про порядок здійснення виборчих процедур.
Детальніше...
 


Сторінка 1 з 3
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна