Я маю право
Інформер 5-ї програми. Тема: Виплата заборгованості зарплати

Виплата заборгованості зарплати 

 
Інформер четвертої програми. Тема: Позбавлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав 

 
«Знай своє право на землю». Збитки завдані засміченням земельної ділянки

У відеоролику можна буде знайти відповіді на наступні питання: - які землі вважаються засміченими; - чим відрізняється поняття «забруднення» від поняття «засмічення»; - яким чином розрахувати збитки, завдані засміченням земельної ділянки; - як притягнути винних у забрудненні земель осіб до відповідальності.

 
«Знай своє право на землю». Присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру

Кадастровий номер земельної ділянки – це унікальний на території України код, який присвоюється кожній земельній ділянці з метою її ідентифікації і залишається незмінним протягом усього часу існування земельної ділянки як єдиного цілого.

 
«Знай своє право на землю». Заміна сертифіката на право на земельну частку

Заміна сертифіката на право на земельну частку (пай) на державний акт на право власності на земельну ділянку. У навчальному ролику ми роз’яснимо порядок обміну сертифіката на земельну частку.

 
«Знай своє право на землю». Отримання інформації про вільну земельну ділянку

Відео урок з питань отримання інформації про вільну земельну ділянку та щодо порядку безоплатної передачі земельних ділянок громадянам України із земель державної або комунальної власності

 
Дистанційне консультування в режимі онлайн

Дистанційне консультування в режимі онлайн

 
Stop bullying / соціальна реклама про захист прав дітей

Цю соцрекламу створили учасники першого хакатону соціальної реклами в рамках social rave.

 
Путівник виконавчого провадження

       Ми розповімо, як повернути борг, коли отримав рішення суду щодо задоволення своїх вимог, яке набрало законної сили. Процедура виконання судових рішень проста, якщо виконувати її покроково і вчасно.

  

 
Булінг та як запобігти йому!

Турбота про здоров'я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем суспільства. Актуальне сьогодні питання булінгу у підростаючого покоління є одним із пріоритетних напрямків державної політики. Саме тому Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області, в рамках загальнонаціонального право​просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!», проводить широкомасштабні заходи щодо попередження проявів агресії, цькування в середовищі учасників освітнього процесу, роз’яснює що саме є булінг та як його запобігти.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 4
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна