Новини та оголошення
Вшанували воїнів-афганців
15.02.2018 16:04

 

15.02.18afganci15.02.2018 в райцентрі відбувся мітинг-реквієм з нагоди 29–ї річниці виведення військ з Афганістану. В заході взяли участь голова РДА Артем Попов, керуючий справами районної ради Наталя Мавроді, військовий комісар об’єднаного райвійськкомату Антон Якубовський, помічник народного депутата О.Пономарьова Ірина Єрмак, ветерани Більмацького та Розівського районів, представники громадських організацій та мешканці району зібралися біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам. Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання.

Детальніше...
 
Про інвестиційний веб – портал Запорізької області
15.02.2018 11:21

Запорізький регіон є одним із лідерів серед українських регіонів за обсягами залучення іноземних інвестицій, зовнішньої торгівлі та відноситься до найбільш привабливих  регіонів України  завдяки промисловому потенціалу, власних енергоресурсів, природних багатств, розвиненій транспортній інфраструктурі, доступності до ринків України, держав СНД, Європи та Азії.

Детальніше...
 
До уваги зацікавлених осіб!
15.02.2018 09:23

До уваги суб’єктів господарювання!

Планом заходів з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 385 передбачено фінансування програм (проектів) регіонального розвитку у рамках Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики  України.

Детальніше...
 
15.02.2018 08:01

1455515797 afgancШановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - дата виведення радянських військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан стала Днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час непідвладний викреслити ці події з нашої пам’яті. Неодноразово ризикуючи своїм життям, ви чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах. Більшість з вас пройшли крізь вогонь Афганської війни, яка принесла нам численні трагедії та біль утрат. Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру і завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Вічна їм пам'ять!

Від усього серця бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у праці, добробуту в родинах, благополуччя,

впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

 

 

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                     Артем Попов

 
Реформування судової системи
13.02.2018 10:58

3 жовтня 2017 року Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів», таким чином Верховна рада України проголосувала за судову реформу. Варто зазначити, що судову реформу прийнято завдяки 234 голосам депутатів. Ну і, звичайно, після такого тривалого розгляду, про неї варто розповісти трохи детальніше.Всього змін було дуже багато, а також внесені зміни в низку законів серед яких: Закон України «Про судоустрій і статус суддів», Кодекс адміністративного судочинства України, Господарський процесуальний кодекс України та інші.

Детальніше...
 
Почалась підготовка до талант-шоу «Кращі голоси Бердянська. Діти»
12.02.2018 13:45

08.02.2018 в м.Бердянськ відбулася зустріч представників 13 районів та 3 міст, під час якої обговорювалось питання організації та проведення вокального талант-шоу «Кращі голоси Бердянська. Діти». В конкурсі братимуть участь діти 6-14 років, які пройдуть відбіркові тури. Півфінал та фінал відбудуться 2 червня 2018 в м.Бердянськ. Умови конкурсу буде розміщено в районній газеті «Рідний край». Реєстрація учасників почнеться вже в березні 2018 року.

 
Збори Асоціації фермерів Більмацького району
12.02.2018 13:44

09.02.2018 відбулися щорічні збори Асоціації фермерів Більмацького району. На зустріч також запрошено представників фіскальної служби, пенсійного фонду, відділу АПР райдержадміністрації, центру зайнятості та інспектор з питань охорони праці. Також до фермерів завітали і представники фірм, які розповіли про нові сорти та гібриди посівного матеріалу. Збори пройшли в дружній атмосфері, фермери отримали відповіді на всі задані питання.

 
Оголошення
12.02.2018 13:37

ogoloПЛАН-ГРАФІК

проведення Міжрегіональним управлінням НАДС у Дніпропетровській та Запорізькій областях тематичної прямої телефонної лінії  у І півріччі 2018 року

Детальніше...
 
До уваги зацікавлених осіб!
09.02.2018 15:34

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 281
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна