Новини та оголошення
Костянтин Бриль: «Хочу привітати всіх з прийняттям головного фінансового документа країни - Держбюджету-2018»
11.12.2017 13:23

В ефірі одного з центральних телеканалів голова облдержадміністрації прокоментував прийняття Держбюджету- 2018 року, який народні депутати проголосували напередодні.

- Хочу привітати всіх з прийняттям головного фінансового документа України - Держбюджету-2018, який дасть можливість усім нам жити в 2018 році. Нині ми можемо максимально швидко відкоригувати бюджети обласних рад, які вже були прийняті (як це відбулося в Запорізькій області), і розподіляти кошти на важливі проекти, не затягуючи. Детальніше...

 
До Дня місцевого самоврядування
07.12.2017 14:45

07.12.17 OMS1

07.12.2017 в РБК відбулися урочистості та святковий концерт до Дня місцевого самоврядування. Присутніх привітали голова РДА, депутат обласної ради Артем Попов, депутат обласної ради Олександр Машинський та голова районної ради Юлія Симоненко.

Детальніше...
 
Сучасна медицина за допомоги обласних депутатів
07.12.2017 14:23

 

07.12.17 rengen07.12.2017 в центральній районній лікарні встановлено довгоочікуваний цифровоий рентгенодіагностичний комплекс КРДЦ-02-АЛЬФА, який придбано за ініціативи та з коштів депутатського фонду депутатів обласної ради Артема Попова, Олександра Машинського та співфінансування сільських та селищних громад району.

Детальніше...
 
Децентралізація триває
07.12.2017 14:19

07.12.17narada07.12.2017 голова РДА Артем Попов провів засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об'єднання територіальних  громад  Більмацького району Запорізької області.

На порядок денний винесено питання про розгляд звернення Новоукраїнського сільського голови щодо клопотання перед Запорізькою обласною державною адміністрацією про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Запорізької області у зв'язку з утворенням Новоукраїнської ОТГ.

Детальніше...
 
Вітання від голови РДА!
07.12.2017 08:37

ad04359cd6c9e55a5f948c27f4591dd0Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати районної, сільських, селищних рад Більмацького району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування! Саме через органи місцевого самоврядування жителі нашого району реалізують право брати участь у вирішенні питань розвитку своїх територій. Саме місцеве самоврядування дає можливість громадянам реалізувати своє право жити в правовій, демократичній державі, захищати свої інтереси.  Сьогодні, в період децентралізації влади, на органи місцевого самоврядування покладається велика відповідальність за соціальний та економічний розвиток територій, за благополуччя своїх громад. Тож нехай це свято об’єднає нас у спільному бажанні і прагненні зробити життя кращим, додасть нам усім впевненості у завтрашньому дні, приведе до порозуміння та єдності, дасть сил  наснаги на добрі і корисні справи. Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо людей, громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров'я, нових здобутків, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного краю. Впевнений у тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, уттєвим стимулом для досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

З повагою

голова районної державної адміністрації, 

депутат Запорізької обласної ради                                                            Артем Попов

 
Вітання голови облдержадміністрації Костянтина Бриля
07.12.2017 08:00

K Bryl foto2Шановні депутати та працівники органів місцевого самоврядування!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Цей день об’єднує всіх людей, що мають активну громадянську позицію. Ви є лідерами українців, які за призванням працюють на благо нашої держави.

Саме Ви найбільш наближені до людей. Ви щоденно переймаєтесь розвитком територій, жителі яких довірили Вам своє майбутнє. Звичайно, це вимагає не тільки певних навичок, а і чималої відповідальності.

Сьогодні увага всієї України прикута до голів об’єднаних територіальних громад. Адже, завдяки проголошеній Петром Порошенком реформі децентралізації влади, саме представники влади на місцях отримали дієвий інструментарій для розвитку власних територій. Впевнений, завдяки людям які вірять у майбутнє нашої держави та щирим патріотам своєї землі Україна процвітатиме.  І пишатись державою та тими, хто її розбудовує будуть наші діти.

З нагоди професійного свята я бажаю всім хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, а також народним обранцям віри в майбутнє України та здійснення всіх планів на благо нашої держави.

З повагою,

голова облдержадміністрації

Костянтин Бриль

 
Урочистості до Дня Збройних Сил України та Дня волонтера
06.12.2017 15:00

IMG 971806.12.2017 в РБК відбулися урочистості «Присягаємось на вірність Батьківщині», приурочений до Дня Збройних Сил України та Дня волонтера. В заході взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів, військового комісаріату, учасники бойових дій, військовослужбовці військових частин, які дислокуються на території району та волонтери району.

Детальніше...
 
Нагородження Василя Скрибця
06.12.2017 11:47

IMG 20171206 09523306.12.2017 перший заступник голови РДА Олександр Василенко вручив почесну грамоту Запорізької обласної ради керівнику громадської організації загону самооборони «Берда» Василю Скрибцю за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну волонтерську діяльність, патріотичне виховання молоді, вагомий особистий внесок у розвиток, збереження, дослідження і вивчення історії рідного краю.

Детальніше...
 
Вітання голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з нагоди Дня Збройних Сил України
06.12.2017 08:05

K Bryl foto2Шановні земляки!

З 1993 року в Україні відзначається День Збройних Сил України. Проте, насправді народним це свято стало тоді, коли тисячі українських чоловіків, не роздумуючи пішли захищати нашу Батьківщину від нападу агресора на Сході України.

Захищати Батьківщину - це обов'язок громадянина. Проте саме наші військовослужбовці довели, що це подвиг, достойний героїв. Адже не кожна держава може похвалитись таким відданим і справді патріотичним військом.

Збройні Сили - це надійна опора державності, а також слава, гордість і міць України. Військовослужбовці, що не шкодуючи сил та життя захищають мирне населення - простих батьків та дітей, є гордістю нашої країни.

Тож в цей день бажаю кожному з Вас тільки головного: перемоги над ворогом, мирного неба над Україною та справжнього родинного затишку.

Голова Запорізької обласної

державної адміністрації Костянтин Бриль

 


Сторінка 1 з 268
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна