Новини та оголошення
Милосердя у книгах
20.11.2017 15:17

P7250008У дитячій районній бібліотеці відбувся літературно – виховний діалог «Через книгу до миру і взаєморозуміння». Учні школи «Інтелект», бібліотекарі і вчителі поспілкувалися на теми милосердя, толерантності, про випадки і можливості їх прояву у наш час.

Працівники бібліотеки підготували огляд літератури, яка  в усі часи вчила доброті, терпінню, справжній дружбі і толерантності.  В огляді  були представлені  книги класиків і авторів – сучасників.

На завершення діти переглянули  тематичні мультфільми сучасних аніматорів .

 
Вітали працівників землі!
17.11.2017 14:50

17.1.17glavna17.11.2017 в РБК відбулися заходи до Дня працівників сільського господарства «Уклін доземний Вам і щедрого урожаю». Сільгоспників привітали заступник голови РДА Людмила Рябовол, голова районної ради Юлія Симоненко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Бабанін, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Володимир Безверхий, голова профспілки працівників АПК Людмила Дворецька, голова районної асоціації фермерів Ірина Єрмак. Керівники району та області вручили грамоти за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення свята – Дня працівників сільського господарства.

Детальніше...
 
УВАГА! Гарячі лінії!
17.11.2017 14:48

ТЕЛЕФОНУЙ!
гаряча лініяТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ! ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМАЮТЬ
!

У житті кожного з нас виникають проблеми, подолати які поодинці важко, а деколи – неможливо. Важливо, щоб в такий момент поряд опинилися люди, здатні не просто вислухати і зрозуміти, але і надати дієву допомогу: психологічну, правову, інформаційну. Досить часто, саме «Гарячі лінії» є одним з першочергових ресурсів для громадян в отриманні допомоги.

Детальніше...
 
Свято землеробів!
17.11.2017 13:33

з днем сгШановні аграрії Більмацького району!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем дбайливих та

мудрих господарів, справжніх трудівників.
       Щодня у свою роботу ви вкладаєте душу: з любов’ю обробляєте поля,

не шкодуючи сил доглядаєте за худобою, зберігаєте сільськогосподарські традиції нашого краю. Адже сільське господарство завжди відігравало та відіграє важливу роль

у житті кожної людини. Незважаючи на негаразди, складні погодні умови,

ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай,

забезпечити мешканців району необхідною продовольчою продукцією.

З нагоди свята бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров’я, впевненості у

власних силах, щастя, злагоди, достатку та нових успіхів у праці!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                           Артем Попов                                                                                                  

 
Вітання аграріям!
17.11.2017 13:31

K Bryl foto2Шановні друзі! Дорогі аграрії!

День працівників сільського господарства – свято, що знаменує собою не лише завершення сільськогосподарського року, але й підбиття підсумків реалізованих аграріями планів.  

Із упевненістю можу стверджувати, що аграрна галузь – основа міцного плацдарму економіки держави, її продовольчої безпеки та запорука добробуту всіх громадян. Для закріплення позитивних тенденцій в розвитку агропромислового виробництва Запорізької області та України в цілому, наші фермери, аграрії, спеціалісти господарств, працівники переробних комплексів доклали немало зусиль та кропіткої праці. Вони добиваються щороку більшої родючості ґрунтів, підвищення продуктивності тварин і птиці. Цього року наша область продовжує утримувати лідируючі позиції в усіх галузях сільського господарства серед інших регіонів країни. Завдяки хорошій врожайності, область зуміла заявити про себе як добрий експортер сільськогосподарської продукції.

Висловлюю щиру вдячність усім працівникам сільського господарства області за Вашу невтомну працю, а головне - відданість найблагороднішій професії хлібороба й годувальника. Завдяки Вашим зусиллям полиці магазинів щоденно наповнюються високоякісною українською продукцією. Ваша наполегливість, уміння господарювати та досягати успіхів у розвитку аграрної галузі залишаються взірцем для багатьох фахівців різних поколінь.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай Ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо Запорізької землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

З повагою

голова Запорізької

облдержадміністрації                                                              Костянтин Бриль

 
Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України на посадах осіб офіцерського складу
16.11.2017 16:55

центр 1Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України приймають на навчання за ступенем (освітньо-кваліфікаційним рівнем) бакалавра (спеціаліста) осіб з числа цивільної молоді, військовослужбовців строкової військової служби, військовослужбовців військової служби за контрактом та здійснюють підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу в Збройних Силах України.

Випускники ВВНЗ (ВНП ВНЗ) отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну (або базову) вищу освіту та відповідну кваліфікацію.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 263
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна