Новини та оголошення
Присвятили Героям Небесної Сотні
19.02.2018 16:29

19.02.2018 Небесна Сотня19.02.2018 для учнів 9-х класів Більмацької СЗОШ «Інтелект» проведено урок мужності «Їх серця б’ються на небесах», який підготовлено працівниками дитячої районної бібліотеки.

Дітям розповіли про героїчні сторінки боротьби українського народу проти свавілля влади, за свободу думки, свого демократичного вибору. Прозвучали вірші українських поетів про буремні події із життя країни та її небайдужих громадян, сотня із яких віддала своє життя за ідеали справедливості.

 
До Дня закоханих
19.02.2018 16:26

16.02.18 Valentin16.02.2018 в РБК відбулася музично – розважальна шоу- програма «Хто зверху», яка присвячена Дню Святого Валентина. Глядачам редставлено дві команди: найчарівніша половина людства - жінки та  наполегливі чоловіки. Команди змагалися в 10 раундах: «Збери літери», «Показуха», «Хто я», «Зірки в ряд» та інші. За підсумками всіх конкурсів перемогу здобула команда жінок.

Детальніше...
 
2018 - рік Профорієнтації. Місячник профорієнтації у новому форматі
19.02.2018 10:52

Державна служба зайнятості сьогодні розвивається як сучасна сервісна установа з використанням новітніх інформаційних, комунікаційних технологій обслуговування. Незабаром передбачається осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації.

Детальніше...
 
Масляна зустрічає смачненьким нас
16.02.2018 16:33

 

masljana bibliotekaУ читальному залі районної бібліотеки пройшла зустріч, організована спільними зусиллями з учасниками літературно – мистецької вітальні «Свічадо».  Про хранителя народних звичаїв, ювіляра цього року, людину з дивовижною долею і закоханістю в Україну Олексу Воропая розповіла бібліотекар Савчук С.В.

Детальніше...
 
Вшанували воїнів-афганців
15.02.2018 16:04

 

15.02.18afganci15.02.2018 в райцентрі відбувся мітинг-реквієм з нагоди 29–ї річниці виведення військ з Афганістану. В заході взяли участь голова РДА Артем Попов, керуючий справами районної ради Наталя Мавроді, військовий комісар об’єднаного райвійськкомату Антон Якубовський, помічник народного депутата О.Пономарьова Ірина Єрмак, ветерани Більмацького та Розівського районів, представники громадських організацій та мешканці району зібралися біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам. Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання.

Детальніше...
 
Про інвестиційний веб – портал Запорізької області
15.02.2018 11:21

Запорізький регіон є одним із лідерів серед українських регіонів за обсягами залучення іноземних інвестицій, зовнішньої торгівлі та відноситься до найбільш привабливих  регіонів України  завдяки промисловому потенціалу, власних енергоресурсів, природних багатств, розвиненій транспортній інфраструктурі, доступності до ринків України, держав СНД, Європи та Азії.

Детальніше...
 
До уваги зацікавлених осіб!
15.02.2018 09:23

До уваги суб’єктів господарювання!

Планом заходів з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 385 передбачено фінансування програм (проектів) регіонального розвитку у рамках Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики  України.

Детальніше...
 
15.02.2018 08:01

1455515797 afgancШановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - дата виведення радянських військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан стала Днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час непідвладний викреслити ці події з нашої пам’яті. Неодноразово ризикуючи своїм життям, ви чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах. Більшість з вас пройшли крізь вогонь Афганської війни, яка принесла нам численні трагедії та біль утрат. Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру і завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Вічна їм пам'ять!

Від усього серця бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у праці, добробуту в родинах, благополуччя,

впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

 

 

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                                     Артем Попов

 
Реформування судової системи
13.02.2018 10:58

3 жовтня 2017 року Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів», таким чином Верховна рада України проголосувала за судову реформу. Варто зазначити, що судову реформу прийнято завдяки 234 голосам депутатів. Ну і, звичайно, після такого тривалого розгляду, про неї варто розповісти трохи детальніше.Всього змін було дуже багато, а також внесені зміни в низку законів серед яких: Закон України «Про судоустрій і статус суддів», Кодекс адміністративного судочинства України, Господарський процесуальний кодекс України та інші.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 283
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна