Новини та оголошення
В Україні буде створено Єдину Помісну Православну Церкву
05.07.2018 10:30

patriarhВселенський православний патріарх Варфоломій зробив історичну заяву. Об’єднання українських православних в єдину церкву практично вирішене! 1 липня, виступаючи у Тронному залі своєї резиденції після богослужіння, Вселенський Патріарх Варфоломій значну частину промови присвятив українському питанню.

Детальніше...
 
Конкурс в РДА
04.07.2018 13:57

04.07.2018 в РДА проведено п’ятий етап конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В»- головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату, а саме тестування, за результатами якого один кандидат з двох допущений до наступного етапу конкурсу – співбесіда.

 
Результати соціально-економічного розвитку району за перший квартал 2018 року.
04.07.2018 13:39

04.07.18rejting04.07.2018 заступником голови РДА Рябовол Л.Д. проведена нарада з начальниками структурних підрозділів РДА щодо підсумків комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку за результатами першого кварталу 2018 року.

Структурними підрозділам райдержадміністрації проведений детальний аналіз рейтингових показників. За підсумками комплексної оцінки Більмацький район в загальнообласному рейтингу посів 11 місце, за 2017 рік – 16 місце.

Детальніше...
 
Проведення перевірки сплати внесків до Пенсійного фонду України фізичними особами – підприємцями
04.07.2018 12:35

pensijnij fondЗаконодавством України чітко визначено умови виходу на пенсію. Першочерговою умовою є наявність необхідного страхового стажу.

         Так, відповідно до частини першої ст. 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» № 1058 (далі Закон №1058) страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Детальніше...
 
04.07.2018 10:51

ПоліціяШановні працівники поліції!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом

забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання

допомоги тому, хто її потребує. Щоденно ви демонструєте високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі

та службовому обов’язку і при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними.

Тож бажаю вам успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, міцної віри в своє святе покликання

і свою Батьківщину. Міцного здоров’я, благополуччя і процвітання вам та вашим рідним.

З повагою

голова районної

державної адміністрації, депутат            

Запорізької обласної ради                                                               Артем Попов                                      

 
ПЕРЕВІРКА НАЗК НЕ ВИЯВИЛА ОЗНАК МОЖЛИВОГО НЕЗАКОННОГО ЗБАГАЧЕННЯ ГОЛОВОЮ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
03.07.2018 09:50

03.07.18 Bril8 червня 2018 Національним агентством з питань запобігання корупції завершено повну перевірку електронної декларації поданої Костянтином Брилем за 2016 рік. За словами голови облдержадміністрації, перевірка була розпочата на підставі звернень громадських організацій та народного депутата України Вадима Кривохатька.

Детальніше...

 
Фестиваль "З прабатьківських криниць" у селищі
02.07.2018 14:38

 

28.06.18 fesnival28.06.2018, сьомий рік поспіль, комунальний заклад «Більмацький районний будинок культури» радо зустрічав учасників VІІ Міжрегіонального фестивалю народної творчості «З прабатьківських криниць». Метою Фестивалю є збереження історичної пам’яті, відродження та популяризація культурних цінностей українського народу, відтворення та збереження традицій, які відображають колорит, автентичність і самобутність, підвищення виконавської майстерності аматорських колективів, формування у підростаючого покоління національної гідності, поваги до історичної спадщини.

Детальніше...
 
Набір до магістратури
02.07.2018 13:54

magistratura-1У Запорізькому національному університеті на факультеті соціології та управління триває набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (колишня спеціальність «Державна служба», спеціалізація – «Територіальне управління та місцеве самоврядування»).

         Цьогоріч на заочній формі навчання заплановано отримання до 45 бюджетних місць. Строк навчання слухачів за заочною формою – 30 місяців (5 семестрів).

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 315
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна