Новини та оголошення
Мінімальна пенсія в Україні зросте вже з 1 грудня
28.11.2018 16:06

З 1 грудня 2018 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Для непрацюючих громадян він становитиме 1497 грн (був 1435 грн.) У зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму пенсіонери вже у грудні отримають перераховані пенсії.

Передусім, зросте мінімальна пенсія. З 1 грудня вона становитиме1497грн. Тож у грудні дещо більші пенсії отримають ті, у кого є понаднормативний стаж, громадяни, які отримують пенсії у зв'язку з втратою годувальника, ветерани війни, орденоносці тощо.

         Наступне підвищення пенсій розпочнеться з 1 січня 2019 року. Воно торкнеться, насамперед, військових пенсіонерів. А масова індексація пенсій запланована на березень2019 року. За результатами цього підвищення виплати пенсіонерам зростуть на 12-17%.

Детальніше...
 
Веб-портал електронних послуг ПФУ – зручна можливість контролювати власні дані
28.11.2018 16:04

Пенсійний фонд надає зручну можливість здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на пенсійні права громадянина.

Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Детальніше...
 
З ВВЕДЕННЯМ ВОЄННОГО СТАНУ ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НЕ БУДЕ – ПРЕЗИДЕНТ
28.11.2018 10:34

foto20182811prezПрезидент Петро Порошенко наголошує, що після запровадження воєнного стану не будуть застосовуватися жодні обмеження конституційних прав і свобод громадян нашої держави.

«Головне, якщо не буде відкритого вторгнення Росії за межами операції Об’єднаних сил на сході і незаконно анексованого Криму, я наголошую, і це моя принципова позиція – ніяких обмежень конституційних прав і свобод не відбудеться», - сказав Глава держави в інтерв’ю українським телеканалам.

Детальніше...
 
Зроблю все можливе для підготовки законодавчих ініціатив, які б дозволили провести вибори в об’єднаних громадах - Президент
28.11.2018 10:32

Президент Петро Порошенко зауважив, що закон визначає, що під час воєнного стану не можуть проводитися вибори, в тому числі  проводитись вибори в об’єднаних територіальних громадах.

«Я хочу наголосити, що я зроблю все від мене залежне... Бо від загрози російської агресії у нас, на сьогоднішній день, демократія не порушена. І ніякої там військової влади у нас немає... Я зроблю усе від мене залежне, щоб на наступне пленарне засідання Верховної Ради України підготувати необхідні законодавчі ініціативи, які будуть мати обмежений термін дії до кінця поточного року, які б дозволили провести вибори в об’єднаних територіальних громадах», - розповів він.

Глава держави відзначив важливість забезпечення нормального життя українських громадян та реформи децентралізації, що спрямована на підтримку людей.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України

 
КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «ВОЄННИЙ СТАН НЕ Є ПРИВОДОМ ДЛЯ ПАНІКИ, ВСІ ЗАХОДИ ПРОВОДЯТЬСЯ НАСАМПЕРЕД ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ САМИХ ГРОМАДЯН»
28.11.2018 08:15

foto281118brulviyskstanНа цьому голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив, звертаючись до жителів Запорізького краю за допомогою засобів масової інформації.

Насамперед Костянтин Бриль підкреслив, що свідома позиція Президента України полягає в тому, щоб воєнний стан мінімально вплинув на життя цивільного населення. Тому Глава держави включив до Указу №390 лише кілька заходів із 24 можливих, передбачених у Законі «Про правовий режим воєнного стану». Ініціатива скорочення воєнного стану до 30 днів також належить Президенту і викликана бажанням зняти будь-які спекуляції щодо впливу воєнного стану на вибори. Водночас у РНБО вважають, що за 30 днів вони проведуть усі необхідні заходи для посилення оборони. Більшість цих заходів стосуються Збройних сил України, Нацгвардії України, СБУ та МВС, а також координації дій між ними.

Детальніше...
 
«Ми малюємо цей світ»
28.11.2018 08:07

46495205 1458298650968834 4733783803984609280 n28111821 листопада 2018 року в м. Запоріжжя на базі КЗ «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» проходив обласний конкурс образотворчогомистецтвасередучнів мистецьких шкіл «Ми малюємо цей світ».

Для участі в конкурсі було виставлено 18 робіт учнів Більмацької районної дитячої художньої школи в трьох вікових категоріях і в двох номінаціях – «графіка» та «живопис».

Детальніше...
 
Згідно опитування - людина з інвалідністю за роботою в першу чергу звертається до служби зайнятості
27.11.2018 16:49

invalid.w695«Кожній людині з інвалідністю, яка звертається за допомогою до центру зайнятості, забезпечується надання адресної допомоги щодо сприяння працевлаштуванню, враховуючи рівень медичної та трудової реабілітації, їх потреби та реальні можливості, а також попит на робочу силу, – розповіла Ірина Дуднік, директор Запорізького обласного центру зайнятості. - На обліку у центрах зайнятості області з початку року перебували – 2392 безробітних осіб з інвалідністю. Протягом січня-жовтня 2018 року в базі даних служби зайнятості налічувалось більше 700 вакансій для інвалідів. Працевлаштовано за сприяння служби зайнятості – 570 осіб з інвалідністю; отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності – 2 безробітних; проходили навчання – 79 інвалідів; працевлаштовано на оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру – 226 безробітних осіб з інвалідністю.

Детальніше...
 
КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ
27.11.2018 16:41

protudiynas2611201826 листопада 2018 року в рамках проведення акції «16 днів проти насильства» Більмацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів засідання за круглим столом на тему «Удосконалення законодавства України у сфері запобігання та протидії домашньому насильству - як стратегія модернізації механізму та підвищення ефективності взаємодії суб’єктів, що забезпечують реалізацію державної соціальної політики із зазначеного питання».

Детальніше...
 
Засідання робочої групи
27.11.2018 16:37

narada

27.11.2018 начальник управління соціального захисту населення РДА, заступник голови робочої групи Віктор Спахі провів засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. На порядок денний винесено питання: про виявлення фактів виплати заробітної плати у неналежному розмірі (менше 3200 грн. за 2017 рік та 3723 грн. з 2018 року), або переведення працівників на неповну тривалість робочого часу та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати; про страхувальників у яких середня заробітна плата значно нижча середньої заробітної плати за видами економічної діяльності в районі. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
Засідання комісії
27.11.2018 16:33

narada227.11.2018 голова РДА Артем Попов провів засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати. На порядок денний винесено низку питань: про стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області; про виконання графіків погашення заборгованості з заробітної плати працівникам економічно активних підприємств району; про легалізацію заробітної плати на підприємствах Більмацького району. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 


Сторінка 4 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна