Новини та оголошення
Відкриття залу музею
09.07.2015 11:47

          09.07.15MuzeyВ районному краєзнавчому музеї зроблено ремонт та реекспозицію зали етнографії «Інтер`єр оселі 50-80 років ХХ століття». Запрошуємо всіх бажаючих відвідати музей. 

Детальніше...
 
Робоча поїздка до блок-посту
08.07.2015 15:15

            08.07.05Blokpost08.07.2015 голова РДА Артем Попов разом із заступником голови РДА Людмилою Рябовол, заступником Куйбишевського селищного голови Миколою Саїнським, начальником Куйбишевського РВ ГУМВС України в Запорізькій області Олексієм Надобних, його заступником Володимиром Чернишом відвідали блок-пост, що знаходиться на в’їзді до смт.Куйбишеве з метою вивчення питання щодо його облаштування. Голова РДА подякував військовослужбовцям за їх вклад у попередження злочинів, проявів тероризму, незаконного ввезення зброї та вибухівки та вручив матеріальну допомогу у вигляді продуктового набору. За результатом поїздки надано відповідні рекомендації щодо покращення умов несення служби.

 
Нарада у голови РДА
08.07.2015 15:12

           08.07.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду з начальником філії «Куйбишевський райавтодор» ДП «Запорізький  облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Сергієм Кохом, заступником голови райдержадміністрації Людмилою Рябовол, начальником відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Олександром Василенком, начальником фінансового управління РДА Віталієм Хоменком з питання ремонту аварійної ділянки  автодороги державного значення Куйбишеве-Бердянськ, розмитої під час минулої негоди.

 
Збори громадської організації «ОГ Трудівське» в с.Трудове
08.07.2015 15:10

          07.07.2015 в приміщенні Трудівського сільського клубу відбулися збори громадської організації «ОГ Трудівське», яка в червні почала діяти на території с.Трудове в рамках ІІІ-ї фази Спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На збори запрошені секретар Куйбишевської селищної ради Наталя Суржик та заступник Куйбишевського селищного голови Микола Саїнський.  На чергу денну зборів винесено питання відбору проекту розвитку села, який в поточному році буде пріоритетним для виконання громадським об’єднанням. За підсумками зборів обрано проект покращення якості виховання дітей «Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Барвінок» по вул.Молодіжній, 14 в с.Трудове Куйбишевської селищної ради Запорізької  області».  

 
Бібліодесант
08.07.2015 10:59

08.07.15KultВ центрі селищі є бібліотека.

Для душі вона - аптека,

Тут спілкуються століття,

Тут тече часів ріка.

Якщо хочеш плить - читай,

Якщо хочеш жить - читай,

Світ з книгою  пізнавай.

В бібліотеку завітай.

Читання тішить та лікує душі, що дуже важливо в наш непростий час. Тому працівники  Куйбишевської центральної районної бібліотеки Савчук С.В., Лісна І.О., Алексєєва К.М. черговий раз завітали до 61-го військового мобільного  госпіталю. Вони презентували послуги, які надає бібліотека. Солдатам, медичним працівникам було надано бібліофлаєри. Військові були вдячні за інформацію, під час  бесіди вони  поділилися своїми  спогадами, надали навіть свої пропозиції.

Детальніше...
 
Семінар-нарада в управлінні агропромислового розвитку РДА
07.07.2015 15:58

        07.07.2015 в управлінні агропромислового розвитку РДА відбувся семінар-нарада з відповідальними особами за протипожежну безпеку в сільськогосподарських підприємствах району,  розглянуто питання забезпечення протипожежної безпеки під час збирання, переробки та зберігання врожаю ранніх зернових культур.

 
Участь в проекті Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури»
07.07.2015 15:54

       06.07.2015 у рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», з метою впровадження мікропроектів із забезпечення житлом вимушених переселенців, Куйбишевський район відвідали представники проекту – директор Дніпропетровського представництва Українського фонду соціальних інвестицій, головний інженер представництва, консультанти представництва. Разом з начальником економічного розвитку та торгівлі РДА Олександром Василенком оглянуто об’єкти в смт.Куйбишеве та смт.Комиш-Зоря, які можуть бути пристосовані житло для внутрішньо-переміщених осіб.

            Відбулась також зустріч з головою  РДА Артемом Поповим, під час якої обговорено питання підтримки внутрішньо переміщених осіб із зони конфлікту на сході України, забезпечення їх житлом. 

 
Свято «Козацькі розваги» с.Благовіщенка
07.07.2015 08:12

            06.07.15Kozaki05.07.2015 в с.Благовіщенка біля садиби-музею Сергія Саєнка відбулося свято «Козацькі розваги». Веселі конкурси, спортивні змагання команд у різних номінаціях, розваги та ігри принесли усім присутнім задоволення та створили святковий настрій і гарний відпочинок.

Детальніше...
 
Робоча поїздка до ТОВ «Куйбишевська птахофабрика»
06.07.2015 16:50

          06.07.15Ptaho fabr06.07.2015 голова РДА Артем Попов разом з Благовіщенським сільським головою Іриною Недобугою, заступником начальника управління АПР РДА Валерієм Коломойцем та директором  ТОВ «Куйбишевська птахофабрика»  Олександром Макаровим здійснив робочу поїздку до цеху №2 підприємства. Голова РДА ознайомився з підприємством, його матеріально-технічною базою, технологічним процесом виробництва, умовами праці, поспілкувався з начальником цеху Валентиною Світличною. Керівники обговорили перспективи розвитку підприємства, а також питання співпраці між місцевою та районною виконавчою владою.  Зустріч була цікавою та змістовною. Голова РДА позитивно оцінив роботу підприємства, побажав підприємству  подальших успіхів. Голова РДА також вручив  Почесні грамоти РДА директору ТОВ Олександру Макарову та трактористу Андрію Антоненку за активну участь в організації проведення оперативної аварійно-відновлювальної роботи з ліквідації надзвичайної ситуації на території с.Благовіщенка.

Детальніше...
 
До відома громадян
06.07.2015 13:00
  1. Агресор Путін цинічно бреше, що в Росії немає агресивних планів, і вона нікому не загрожує.

В.Путин, президент РФ, 25.06.2015 встретился с выпускниками высших военно-учебных заведений. Выступая перед курсантами, глава государства заявил, что у России нет намерения представлять угрозу для каких-либо стран: «Россия - это открытая миру страна, которая выступает за укрепление сотрудничества и партнерства со всеми, кто к этому готов. У нас нет и не может быть агрессивных планов. Мы никому не угрожаем и любые спорные вопросы стремимся решить исключительно политическими средствами. С уважением относимся к международному праву и интересам других стран…» //tvc.ru

Детальніше...
 


Сторінка 351 з 387
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна