Новини та оголошення
Обговорення ініціативи щодо об’єднання громад
24.07.2015 14:44

24.07.2015 на території Білоцерківської сільської ради відбулися загальні збори мешканців сіл Білоцерківки та Черешневе, в  яких взяли участь 80 громадян. На чергу денну зборів винесено питання про обговорення ініціативи Комиш-Зорянського селищного голови  Ігоря Гнатуші щодо  об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Комиш-Зоря. Більшість присутніх позитивно висловились щодо перспективи розвитку громади після об’єднання. За підсумками обговорення вирішено винести питання на розгляд сесії сільської ради.

Детальніше...
 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
23.07.2015 15:55

23.07.15Novosti          23.07.2015 мешканцями Гусарківської сільської ради проведене громадське обговорення питання щодо  об’єднання територіальних  громад.  В заході взяли участь секретар Куйбишевської селищної ради Наталя Суржик та заступник Куйбишевського селищного голови Микола Саїнський. Розглянуто ініціативу Куйбишевської селищної ради щодо  об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Куйбишеве. За підсумками обговорення, зваживши всі «За» та «Проти»,  учасники зібрання одноголосно підтримали пропозицію про об’єднання територіальних громад та запропонували обговорити це питання на  загальних зборів мешканців сільської ради 30.07.2015.

Детальніше...
 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
23.07.2015 15:54

         23.07.2015 відбулося громадське обговорення мешканцями  Благовіщенської сільської ради питання про об’єднання  громад у єдину спроможну територіальну громаду. За підсумками обговорення прийнято рішення винести питання щодо підтримки ініціативи Комиш-Зорянського селищного голови про об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Комиш-Зоря на сесію Благовіщенської сільської ради, що відбудеться 24.07.2015.

 
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
23.07.2015 15:53

            23.07.2015 громадським активом Мар’янівської сільської ради -депутатами, керівниками місцевих підприємств, установ,відбулося обговорення питання щодо об’єднання територіальних  громад.  На засіданні розглянуто ініціативу Куйбишевської селищної ради щодо  об’єднання громад в одну спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт.Куйбишеве. За підсумками обговорення, зваживши всі висловлені думки, сільські активісти прийняли рішення підтримати пропозицію про об’єднання територіальних громад та винести це питання на розгляд загальних зборів мешканців сільської ради, які відбудуться 5 серпня 2015 року.

 
Робоча зустріч голови РДА
22.07.2015 16:42

22.07.15Novosti         22.07.2015 у голови РДА Артема Попова відбулася робоча зустріч із начальником Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Геннадієм Тимченком, заступником директора ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Анатолієм Коцуром,  начальником філії «Куйбишевський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Сергієм Кохом. Обговорено питання щодо стану автомобільних доріг на території району, фінансування ремонтних робіт, проведення аварійно-відновлювальних робіт на ділянці автодороги Куйбишеве –Бердянськ, пошкодженої сильними дощами під час минулої негоди, та  проведення ямкового ремонту і санітарної вирубки порослі на узбіччі автодороги Комиш-Зоря - Шевченківське. Представники обласного керівництва запевнили, що порушені питання будуть вирішені позитивно.

 

 
Роз'яснення тривають
22.07.2015 16:34

              22.07.2015 інформаційно-роз’яснювальна група в складі заступника голови РДА Людмили Рябовол, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головного архітектора району Ольги Тищенко, начальника фінансового управління РДА Віталія Хоменка, Комиш-Зорянського селищного голови Ігора Гнатуші відвідали територію Білоцерківської та Благовіщенських сільських рад з метою надання роз’яснень з питань  щодо об’єднання територіальних громад.

Детальніше...
 
Засідання Громадської ради
22.07.2015 16:32

           22.07.15Rada22.07.2015 відбулося засідання Громадської ради при Куйбишевській райдержадміністрації. Розглянуто питання про формування тарифів на вивезення сміття  на території Куйбишевської селищної ради та про стан автомобільних доріг в районі та поза його межами. У засіданні взяли участь Наталя Суржик -  секретар Куйбишевської селищної ради, Роман Колодчак – директор КП «Куйбишевський водоканал», Сергій Кох – начальник філії «Куйбишевський райавтодор», Геннадій Леус - директор командитного товариства «ЖЕЛЄВ С.С. І КОМПАНІЯ» КОМИШ-ЗОРЯНСЬКОГО ЕЛЕВАТОРА», депутат обласної ради, голова Куйбишевської районної організації роботодавців.

Детальніше...
 
Робоча зустріч голови РДА
21.07.2015 14:57

21.07.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з Білоцерківським сільським головою Петром Ключником. Серед інших обговорено  питання про об’єднання сільських, селищних рад у спроможні територіальні громади, проведення серед населення роз’яснювальної роботи щодо мети проведення реформи місцевого самоврядування.

 
Візит голови РДА до центральної районної лікарні
21.07.2015 14:53

21.07.2015 голова РДА Артем Попов з робочим візитом відвідав центральну районну лікарню, під час якого ознайомився з умовами лікування хворих, обговорив питання фінансування закладу, забезпечення теплом, електроенергією, проблеми закладу та  шляхи їх вирішення, поцікавився умовами перебування військового госпіталю на території лікарні.  Голова РДА також вручив головному лікарю Володимиру Мацюці вітальну адресу з нагоди його 55-річчя.

 


Сторінка 353 з 394
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна