Новини та оголошення
Вирішення спільних завдань
20.11.2015 16:13

        20.11.2015 голова РДА Артем Попов зустрівся з новообраним Куйбишевським селищним головою Павлом Будником. Артем Вікторович привітав селищного голову з перемогою на місцевих виборах, висловив сподівання на тісну та плідну співпрацю у майбутньому на благо району. Керівники визначилися з пріоритетними напрямками роботи і вирішили, що одне з перших завдань - це проведення реконструкції приміщення ДНЗ «Тополька» Куйбишевської селищної ради.

 
20.11.2015 11:22

5554Шановні жителі району!

      Президентом України, з метою гідного відзначення у 2015 році річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави підписано Указ
«Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи».
        День  Свободи  та  Гідності  -  це  перемога  демократії , ідеалів  патріотизму та  почуттів   національної  гідності . Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, своє прагнення до свободи.
         Цей  знаменний  день  демократії  й громадської  злагоди  нашого  народу став  поворотною  віхою в  історії  розвитку Української держави  і могутнім стимулом 
для  плідної, натхненої  праці  заради  миру  й добробуту
в нашому спільному  домі .
          У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.
        З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи  вітаю всіх учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.
Бажаю мирного неба над Українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.
       Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
       Слава Україні!     Героям слава!!!
З повагою

Голова районної державної
адміністрацій                                                                                                            Артем Попов

 
Нова поліція
19.11.2015 17:07

Куйбишевський РВ ГУМВС України в Запорізькій області ліквідовано. Створено Куйбишевське відділення поліції Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

 
Прийміть дитину у свою родину!!!
19.11.2015 15:45

на сайтПротягом життя усі ми потребуємо підтримки близьких людей, а в першу чергу, батьків. Саме батьки оберігають дитину, коли вона робить перші кроки і підтримують в скрутні хвилини дорослого життя. Та, на жаль, не всі діти мають люблячих маму й тата. Є й такі, що з самого народження змушені самостійно долати життєві труднощі,  не розраховуючи на допомогу чи підтримку. Держава створила систему підтримки та виховання дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у вигляді прийомних, опікунських сімей та дитячих будинків сімейного типу, коли дитина виховується не в інтернаті, а в сім’ї людей, готових виконувати роль батьків.

Детальніше...
 
18.11.2015 16:36

Відповідно до Указу Президента України від 09.11.2015 №633 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи» в районі триває підготовка до проведення тематичних заходів до Дня Гідності та Свободи із залученням галузей освіти, культури, активістів, волонтерів та громадськості.

 
Комісія з Генштабу ЗСУ в районі
18.11.2015 16:35

18.11.2015 до об’єднаного райвійськкомату Куйбишевського та Розівського районів прибула комісія з Генерального штабу ЗСУ з метою перевіркти стану, функціонування та забезпечення територіальної оборони.

 
Робоча зустріч
18.11.2015 16:34

17.11.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм першим заступником Євгеном Куриленком зустрілися з начальником та заступником начальника ДВС Головного управління юстиції в Запорізькій області Максимом Селезньовим та Олегом Клименком, які прибули до району з робочою перевіркою управління ДВС в Куйбишевському районі. Керівники обговорили стан справ у  виконавчій службі та проблемні питання, з якими стикаються працівники у своїй роботі.

 
Перевірка стану автодоріг району
17.11.2015 15:58

17.11.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко з метою уникнення надзвичайних ситуацій, а саме: запобігання дорожно-транспортним пригодам та травматизму громадян, здійснив перевірку вжитих Куйбишевським райавтодором заходів (посипання) у зв’язку з ожеледицею на автодорогах. Роботи виконані вчасно і повному обсязі.

 


Сторінка 353 з 424
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна