Новини та оголошення
Робоча нарада у голови РДА
21.07.2015 14:51

21.07.2015 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду з директором районного центру зайнятості Світланою Боркун, під час якої розглянуто питання щодо публікації на сторінках районної газети статті про підтримку громадянами району демобілізованих військовослужбовців. 

 
Жнива тривають
21.07.2015 14:44

JnivaВ районі продовжується збирання ранніх зернових культур. Жнивна кампанія досягла свого екватора. На сьогоднішній день за оперативними даними управління агропромислового розвитку РДА в районі зібрано 53% зернових. Першими завершили жнива СВК «Зірка». Організовано вони йдуть у ТОВ «Придонецьке», ТОВ "Агрофірма "40 років Жовтня", ТОВ "Україна", ТОВ «Агро Дружба».  

 

 
Нагородження лідерів третьої п’ятиденки
21.07.2015 14:30

21.07.15Pyatidenka321.07.2015 начальник управління АПР РДА Володимир Чернишенко та голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Людмила Дворецька відвідали ТОВ «Придонецьке», де вручили перехідний приз «Золотий колос», медалі  та грамоти членам комбайнового агрегату CASE(комбайнер О.Цибуля)  за зайняте І місце в районному змаганні по збиранню ранніх зернових культур за підсумками ІІІ п’ятиденки. Передовики жнив також беруть участь у обласному змаганні  за перехідний приз імені заслуженого механізатора України І.П. Мартиненка.

Детальніше...
 
Демобілізовані бійці першої хвилі мобілізації…
21.07.2015 14:27

Вони були в числі перших, хто поповнив ряди  слабкої, погано спорядженої, не забезпеченої   нашої української армії. На їх долю випали самі активні запеклі бойові дії. Люди, які народилися і виросли в мирний час, не мали уявлення про те, що таке війна, ніколи не збиралися воювати,  змушені були взяти до рук зброю, щоб захистити свої родини,  рідну  землю, нашу  Батьківщину. Це справжні чоловіки, герої, які  допомогли вистояти Україні у дуже важкі часи, виконали свій громадянський обов’язок.

Детальніше...
 
Семінар голови РДА з сільськими та селищними головами
20.07.2015 15:53

20.07.15Seminar20.07.2015  голова РДА Артем Попов провів семінар з сільськими та селищними  головами. У жвавій дискусії пройшло обговорення  інформації  начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головного архітектора району Ольги Тищенко про стан обговорення на територіях питання про об’єднання сільських, селищних рад у три спроможні територіальні громади. Активну участь у обговоренні взяли Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша, Шевченківський сільський голова Геннадій Крамар, Благовіщенський сільський голова Ірина Недобуга, наголосивши увагу на тому, що  об’єднання громад - це єдиний шлях щодо покращення стану справ на територіях. Очільник району звернув увагу на те, що населення мало інформоване про переваги, які отримає населення з децентралізацією, зазначив, що сільські та селищні голови самі в першу чергу повинні доносити цю інформацію для населення. Ольга Тищенко також проінформувала присутніх про введення в експлуатацію самовільно побудованих споруд до 2011 року.

Детальніше...
 
Особистий прийом голови РДА
20.07.2015 15:52

20.07.2015 голова РДА Артем Попов провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулися 8 громадян. Найбільш актуальним питанням на  сьогодні залишається – соціальний захист громадян. На 6 звернень громадяни отримали вичерпні роз’яснення, на 2 - надано доручення відповідальним керівникам РДА для їх подальшого вирішення.

 
Допомога депутата
20.07.2015 15:48

20.07.15DopomogaДитячий майданчик, який знаходиться в центрі селища Куйбишеве полюбляють як діти, так і дорослі. Кожного року народний депутат України Олександр Пономарьов допомагає у благоустрої цього майданчика. От і в цьому році з ініціативи народного депутата підприємство «Бердянський райагропромпостач» допомогло селищній раді встановити на майданчику лави для відпочинку та завезти пісок для дитячих забав. Діти  та дорослі раді такому подарунку.

 

 
Призначення в РДА
17.07.2015 13:39

Розпорядженням голови РДА призначено Кириченко Лілію Василівну з 17 липня 2015 року на посаду керівника апарату Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області,  як таку,  що успішно пройшла стажування на цій посаді, звільнивши її з посади заступника керівника апарату, начальника організаційного відділу апарату Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області

 
Обговорили місцевий розвиток на 2015-2018
17.07.2015 13:34

17.07.2015 в рамках реалізації районної цільової програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» на 2015 – 2018 роки відбулася нарада з координатором проекту по Куйбишевському району Геннадієм Устимовим. У нараді взяли участь заступник голови РДА Людмила Рябовол, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Олександр Василенко, Новоукраїнський, Ланцівський сільські голови, секретар Куйбишевської селищної ради. В ході обговорення дійшли висновку, що співфінансування проектів за рахунок коштів, виділених з обласного бюджету Куйбишевському району по 4-х громадах (Куйбишевській, Благовіщенській, Новоукраїнській, Ланцівській) буде проведено в рівних частинах кожній громаді.

 


Сторінка 354 з 394
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна