Новини та оголошення
Громадське обговорення питань про об’єднання територіальних громад
17.07.2015 13:31

17.07.2015 відбулися збори мешканців сіл Куйбишевської селищної, Благовіщенської, Смирновської, Новоукраїнської сільських рад щодо громадського обговорення питання про об’єднання територіальних громад. В роботі зібрань взяли участь заступник голови РДА Людмила Рябовол, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головний архітектор району Ольга Тищенко,  Комиш-Зорянський селищний голова Ігор Гнатуша. Присутні вирішили повернутися до розгляду цього питання після обговорення його на підприємствах, в установах, організаціях територій.

 
Жнива тривають
17.07.2015 13:28

Усі сільгосппідприємства району включилися в жнива, особливо організовано вони йдуть у ТОВ «Україна», ТОВ «Агрофірма «40 років Жовтня», СВК «Зірка», ТОВ «Алоінс Агро», де за оперативними даними управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій, на початок тижня вже зібрали в середньому по 70-80 відсотків ранніх зернових культур. По району вже скошено майже чверть посівів озимої пшениці, а це 6,2 тисячі гектарів. Урожайність основної зернової культури в середньому складає 33,6 центнерів з гектара.

 
Безпека в інтернеті
17.07.2015 10:51

17.07.15BezpekaУ Куйбишевській районній дитячій бібліотеці ніколи не буває сумно. Діти приходять взяти книги, журнали та й просто поспілкуватись. Не секрет, що кожен з них прагне пограти на комп’ютері. Особливо ті діти, у яких вдома немає власного.

15 липня 2015 року для відвідувачів бібліотеки відбулася година корисних порад «Твоя безпека в Інтернеті». Діти спочатку самі опрацьовували правила безпеки , потім відповідали на запитання вікторини. Переможець отримав право обрати цікавий кінофільм для колективного перегляду.

Усі залишилися задоволеними від змістовного проведення дозвілля. 

Детальніше...
 
День інформації
17.07.2015 10:46

17.07.15KultДержавному суверенітету України сьогодні – 25 років. Рівно чверть століття тому Україну проголосили незалежною державою. Верховна Рада УРСР ухвалила документ, який визначив основні напрямки розбудови незалежної України. Цьому та ще багатьом цікавим питанням, що стосуються нашої Батьківщини, був присвячений день інформації «Де росте біля хати калина – бере початок Україна», проведений 16 липня 2015 року в Куйбишевській районній дитячій бібліотеці.

Детальніше...
 
Збори громади Білоцерківської сільської ради
16.07.2015 15:16

16.07.2015 відбулися збори мешканців сіл Білоцерківка та Черешневе щодо громадського обговорення питання про об’єднання територіальних громад.

В роботі зібрання взяв участь голова РДА Артем Попов разом з начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА, головним архітектором району Ольгою Тищенко та Комиш-Зорянським селищним головою Ігорем Гнатушею.

Детальніше...
 
Засідання Ради оборони району
16.07.2015 15:14

            16.07.2015 голова РДА Артем Попов провів засідання Ради оборони району. Про оперативну ситуацію в районі доповів начальник РВ ГУМВС України в Запорізькій області Олексій Надобних. Про п’яту часткову мобілізацію в районі доповів військовий комісар райвійськкомату Владислав Козлов. Він зазначив, що доведене завдання виконане на понад 100 відсотків. З 21 червня по 17 серпня в районі триває 6 черга мобілізації. В районі проводяться заходи щодо оповіщення призовників та розшуку військовозобов’язаних, які ухиляються від мобілізації. Голова РДА Артем Попов підкреслив, що на сьогодні питання  проведення мобілізації стоїть дуже гостро і ми їх маємо  вирішувати задля збереження миру. 

 
Підсумки другої п'ятиденки жнив
16.07.2015 15:09

             
16.07.15Sinokos
В районі в розпалі збирання ранніх зернових культур, площа яких у сільгосппідприємствах  -  31 тисяча 622 гектари. На сьогоднішній день зібрано зернові на площі, яка складає 48% від загальної. Найкраща врожайність ранніх зернових у ТОВ «Алоінс-Агро», ТОВ «Придонецьке», ТОВ «Аграрний союз Запоріжжя». Збирають врожай 178 комбайнів. В районі запроваджені традиційні жнивні п’ятиденки. Кожні п’ять днів  визначаються переможці у змаганні серед  комбайнових агрегатів. Кращим вручається перехідний приз «Золотий колос» районної організації профспілки працівників АПК. Передовики жнив також беруть участь у обласному змаганні  за перехідний приз імені заслуженого механізатора України І.П. Мартиненка
.

Детальніше...
 
Біг-борд на підтримку Української армії
16.07.2015 15:06


16.07.15BigBord
16.07.2015 в смт.Куйбишеве по вул.Леніна розміщено інформаційні носії (біг-борди) на підтримку Української армії.

 

 
16 липня – День ухвалення Декларації про державний суверенітет України
16.07.2015 14:53

суверенітетЦього дня 1990 року Верховною Радою УРСР було прийнято Декларацію про державний суверенітет України (№ 55-XII від 16 липня 1990 року). 25 років тому, наслідуючи приклад прибалтійських та закавказьких республік, Верховна Рада ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.У преамбулі цього документа проголошувалося «верховенство, самостійність, повнота і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах». Від імені українського народу могла виступати тільки Верховна Рада. Територія України в наявних кордонах проголошувалася недоторканою.

Детальніше...
 
З Днем бухгалтера!
16.07.2015 14:51

День бухгалтераШановні друзі!


Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем бухгалтера. Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтерів залежить злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації. Саме ви покликані забезпечити своєчасність розрахунків, об'єктивність та повноту обліку ресурсів в усіх сферах діяльності. Сумлінність і вірність професійному обов'язку кожного бухгалтерського працівника є і завжди буде надійною запорукою ефективного господарювання. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги. 

 

 


Сторінка 355 з 394
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна