Новини та оголошення
Робота по призначенню населенню житлових субсидій продовжуються
09.11.2015 16:06

09.11.2015 перший заступник голови РДА Євген Куриленко провів нараду з головами ОСББ за участі представників КП «Куйбишевський водоканал»,УСЗН РДА щодо оформлення населенням житлових субсидій. Працівники УСЗН розповіли про те як вірно заповнити заяву та декларацію про доходи для призначення житлової субсидії. Перший заступник запропонував головам ОСББ провести роз’яснювальну роботу серед своїх членів ОСББ щодо оформлення субсидій.

 
Нарада щодо рейтингових показників
09.11.2015 16:05

09.11.2015 голова РДА Артем Попов провів нараду з керівниками галузей щодо очікуваних результатів діяльності Куйбишевської РДА за підсумками 9 місяців 2015 року. Голова попередньо проаналізував стан роботи галузей, вказав на недоліки в роботі і визначив терміни, в які керівники мають їх усунути.

 
День культпрацівників
09.11.2015 15:58

09.11.15Kult09.11.2015 в РБК відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури  та майстрів народного мистецтва «Працівники культури - люди особливі, бо душі їхні ніжні і вразливі». Привітати працівників культури району завітав голова РДА Артем Попов, який вручив кращим представникам професії грамоти, подякував за особистий вклад кожного в культурний розвиток нашого суспільства, за позитив, який вони дарують людям. Також колег привітав і відзначив кращих  начальник віддулу культури і туризму РДА Юрій Попов, а учасники художньої самодіяльності РБК подарували концерт.

Детальніше...
 
09.11.2015 09:11

123333Шановні працівники культури!
Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

   Завдяки щоденній праці клубних працівників, викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, аматорських колективів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки не можливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідний край, примножуєте їх успіхи і досягнення.
   Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.
    Бажаю вам весни у серці, у душі та у взаєминах із близькими і коханими. Завдяки вам звершуються великі діяння! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою
Голова Куйбишевської районної
державної адміністрації                                                                                                       Артем Попов

 

 
Зустріч з Шевченківським сільським головою
06.11.2015 14:24

Голова райдержадміністрації А.В.Попов провів зустріч з Шевченківським сільським головою Геннадієм Крамарем. Під час зустрічі обговорено низку актуальних для сільської ради питань. Зокрема, хвилювало питання благоустрою території та перспектив її розвитку. Артем Вікторович підтримав бажання Шевченківського сільського голови встановити дитячий ігровий майданчик. Більше того, висловив подяку за активну позицію сільського голови та запропонував допомогу у виконанні відповідних робіт. Керівники обговорили організаційні та технічні питання встановлення майданчика.

 
Нарада у голови райдержадміністрації
06.11.2015 14:24

Голова райдержадміністрації А.В.Попов провів оперативну нараду зі своїм першим заступником Є.В.Куриленком, керівником апарату Л.В.Кириченко та представниками волонтерського активу району. Одне із питань наради – це функціонування в районі Центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. «Ідея створення Центру полягає у тому, щоб підсилити процедуру ефективного оформлення усіх документів та пільг, адже з цим є проблема, - зазначив Артем Вікторович, - цей центр повинен мати базу даних кожного демобілізованого, водночас база повинна бути захищеною; персональні дані не повинні передаватись третім особам, а до широкого загалу повинна надходити лише узагальнена інформація – про наявні проблеми». Також на нараді обговорили механізми роботи «гарячої телефонної лінії», роль якої – направляти людей, які звернулись, до відповідного відділу, управління чи закладу. «Запевняю, влада не хоче присвоїти труд волонтерів, - акцентував Артем Вікторович, - Ми лише допомагаємо і сприяємо».

Детальніше...
 
Визначилися з назвою селища
05.11.2015 16:51

05.11.2015 відбулося засідання виконавчого комітету та сесія Куйбишевської селищної ради, основним питанням яких було перейменування селища. В ході обговорення і голосування прийняті рішення подати пропозицію до Запорізької ОДА від депутатів Куйбишевської селищної ради перейменувати селище Куйбишеве на Таврійськ.

 
Семінар для профспілок
05.11.2015 16:50

05.11.2015 в залі засідань РДА за ініціативи Запорізької обласної ради профспілок відбувся семінар профспілкового активу смт Куйбишеве та Куйбишевського району з питань соціально-економічного захисту інтересів трудящих, колективних договорів, змін у Пенсійному законодавстві, призначення субсидій, змін у законодавстві із соціального страхування, повноважень, прав і напрямів роботи профспілок у сфері охорони праці, роботи комісії з охорони праці, атестації робочих місць. На семінар запрошено голову РДА Артема Попова, який звернувся до представників профспілкових організацій району та висловив слова вдячності за співпрацю і розуміння сьогоднішньої ситуації в країні. Артем Вікторович наголосив, що радо буде підтримувати всі ініціативи профспілок.

 
Засіла рада оборони району
05.11.2015 16:28

05.11.2015Novorg

05.11.2015 голова РДА Атрем Попов провів засідання Ради оборони району. Розглянуто ряд питань:  про оперативну ситуацію в районі; про забезпечення  належних умов  роботи блок-посту; про проведення призову громадян району на строкову військову службу в жовтні-листопаді поточного року та заходи щодо його забезпечення; про обмеження полювання на території району; тощо. За результатами засідання прийнято відповідні рішення та визначено відповідальних за виконання поставлених завдань.


 


Сторінка 356 з 424
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна