Новини та оголошення
«Осіння Хортиця»
04.11.2015 12:25

03.10.15Kult29-30 жовтня в Запоріжжі відбувся обласний конкурс сучасного мистецтва серед викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Осіння Хортиця», який традиційно проводиться Департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації спільно з обласним методичним центром культури і мистецтва.

У мистецьких змаганнях взяли участь  50 викладачів образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання області, в тому числі і викладачі Куйбишевської дитячої художньої школи. Конкурсні роботи оцінювало журі на чолі з членом Запорізької організації Національної Спілки художників України Олександром Жолудем.

Детальніше...
 
Благодійний внесок І.М.Бастриги
04.11.2015 11:08

З метою підтримки української армії,  надання допомоги військовослужбовцям, які відстоюють рубежі нашої Батьківщини, вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників АТО, забезпечення діяльності блок-посту поблизу смт Куйбишеве створено благодійний фонд «Розвиток Куйбишевського краю».

Трудові колективи, приватні підприємці, всі мешканці  району неодноразово вносили кошти на рахунок фонду.

На сьогодні питання надання допомоги військовослужбовцям залишається актуальним.

Детальніше...
 
Робоча поїздка
02.11.2015 16:52

02.11.2015 спеціаліст з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю РДА Альона Бузало здійснила робочу поїздку до Смирновської сільської ради де зустрілася з головою та працівниками ради, ознайомилася з роботою, яка проводиться сільською радою щодо підтримки демобілізованих військовослужбовців. Також було відвідано штаб місцевої самооборони «Берда». ЇЇ керівник Микола Скрибець розповів про діяльність організації, провів до штабу, а також показав приміщення, в якому планується відкрити психологічно-реабілітаційний центр для демобілізованих військовослужбовців району.

 
«Прямий» телефонний зв’язок
02.11.2015 16:52

02.11.2015 голова РДА Артем Попов провів «прямий» телефонний зв’язок з жителями району та особистий прийом громадян. Звернулося 7 громадян, зних 3- з питань соціального захисту, 2 – з питань житлово-комунального господарства, 1 – щодо роботи правоохоронних органів, 1  - щодо транспортного сполучення населених пунктів району. Громадянам надано роз’яснення, а з деяких питань дані доручення відповідальним керівникам.

 
Телефонна лінія
02.11.2015 15:27

     В Куйбишевській районній державній адміністрації Запорізької області працює постійно діюча Телефонна лінія для подання усних звернень громадянами до райдержадміністрації та отримання ними консультацій у телефонному режимі. 

      Дзвінки на Телефонну лінію приймаються за номером: (06147) 2-11-78 протягом робочого часу Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області. Телефонна лінія не працює у дні офіційних державних свят та дні, що визначаються вихідними відповідно до чинного законодавства України.

 
Звернення в електронній формі
02.11.2015 15:27

    Письмові звернення громадян до Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області в електронній формі можуть направлятися:

    -  на спеціально визначену адресу електронної пошти: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

  - через відповідну форму «Звернутися до Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області» на офіційному веб-порталі райдержадміністрації у розділі «Звернення громадян»».

 
Завершили футбольний сезон розіграшем Кубку
02.11.2015 11:14

02.11.2015FutВ районі відбулись останні матчі першості району з футболу серед дорослих та юнацьких команд, а в суботу 31.10.2015 закриття футбольного сезону відзначили розіграшем традиційного осіннього Кубку,  в якому прийняли участь 7 команд.

Команди були розбиті на дві групи. У с.Благовіщенка змагалися команди ”Дружба” с.Благовіщенка, ”Олімп” с.Смирнове, ”Рубін” с.Шевченківське,

У с.Білоцерківка зустрічались ”Титан” смт.Комиш-Зоря, ”Бізон-Тех” смт.Куйбишеве, ”Алоінс” с.Гусарка, ”Зірка” с.Білоцерківка.

Фінал відбувся у с.Благовіщенка де переможець своєї групи, господарі поля команда ”Дружба” (тренер Мєлкозьоров Сергій) зустрічала переможця іншої групи Куйбишевський ”Бізон-Тех” (тренер Голінько Юрій).

Детальніше...
 
Миттєвості війни, пам’ятати назавжди…
30.10.2015 16:09

30.10.15KultВсе далі від нас лихоліття Другої Світової, страшної війни нашого народу з фашистськими загарбниками. Пам’ять народна  не згасає. На честь річниці визволення України працівники центральної районної бібліотеки завітали до  клубу «Молодість Душі» ТЦСО  з годиною мужності «Миттєвості війни, пам’ятати назавжди…». Бібліотекарі розповіли про етапи визволення нашої країни, великий вклад народу в перемогу, демонстрували фотографії сімейних альбомів, старі газетні вирізки, кадри військової хроніки, запропонували  перегляд тематичної літератури. До спогадів про військові лихоліття долучилися і слухачі, поділилась своїми  спогадами Рижинська Надія Климентіївна. Ветерани клубу співали пісень військового часу, читали вірші класиків та поетів нашого краю.

Детальніше...
 
Про порядок надання земельних ділянок учасникам АТО
30.10.2015 09:23

Робота з надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції (далі - АТО) проводиться у тісній співпраці Куйбишевської райдержадміністрації з органами місцевого самоврядування та управлінням Держгеокадастру в Куйбишевському районі Запорізької  області (далі – управління Держгеокадастру в Куйбишевському районі).

Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки за відповідним цільовим призначенням та надав документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення).

Детальніше...
 


Сторінка 357 з 424
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна