Новини та оголошення
Спортивний інвентар – дітям Титового
24.10.2015 09:06

Голова райдержадміністрації А.В.Попов спільно із заступником Л.Д.Рябовол відвідали Титовський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», який не так давно відкрився в селі Титове. Відбулася зустріч з Титовським сільським головою Т.В.Шебедою, з педагогічним та технічним колективом НВК, з директором О.О.Климець, обговорені актуальні питання галузі освіти.

Детальніше...
 
Робоча поїздка до птахофабрики
24.10.2015 09:06

Голова райдержадміністрації Артем Вікторович Попов відвідав ТОВ «Куйбишевська птахофабрика». Керівник району зустрівся та поспілкувався з директором О.С.Макаровим, трудовим колективом, ознайомився з досягненнями, проблемами підприємства та шляхами їх вирішення.

Питання здоров’я людей для голови райдержадміністрації є одним із пріоритетних завдань, голова райдержадміністрації вручив слуховий апарат для працівника підприємства, який цього потребував.

 Не менш важлим для очільника району є питання благоустрою населених пунктів району. Для благовіщенців він дпоміг у вирішенні питання встановлення трьох паркових лавочок та сміттєвих урн.

 
Зустріч з педагогами
24.10.2015 09:05

Голова райдержадміністрації А.В.Попов разом зі своїм заступником Людмилою Рябовол здійснив робочу поїздку на територію Білоцерківської сільської ради. Артем Вікторович зустрівся та поспілкувався з директором Білоцерківської ЗОШ В.Г.Довгополик, ознайомився з ходом ремонтних робіт шкільної теплотраси. Подякував директору школи та педагогічному колективу за активну громадську позицію, за значний вклад у виховання підростаючого покоління.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації подарував для школи лавочки для відвідувачів.

 
Учасникам АТО першочергова увага
23.10.2015 15:14

23.10.15ATO23.10.2015 голова РДА Артем Попов провів розширену нараду з волонтерами, активістами, керівниками структурних підрозділів соціальної сфери, за участі заступника голови Людмили Рябовол, керівника апарту Лілії Кириченко щодо створення в районі Центру допомоги учасникам АТО. Артем Вікторович довів до відома присутніх зміст проблеми і чому саме необхідно створити подібний Центр. Заступник голови ознайомила учасників наради з Указом Президента України, згідно якого повинен бути створений Центр допомоги та зачитала Положення про Центр, затверджене розпорядженням голови РДА від 20.10.2015 №351. На нараді було визначено першочергові завдання Центру, функції та повноваження. В ході обговорення координатором по створенню Центру обрано Альону Бузало головного спеціаліста організаційного відділу апарату РДА, волонтера. Артем Попов висловив сподівання на порозуміння, взаємодопомогу та спільну роботу на позитивний результат.

Центр буде розміщено у приміщенні РДА за адресою смт Куйбишеве, вул. Леніна, 54, для технічного обслуговування буде використовуватись оргтехніка РДА (фото додається).

На сьогодні створена єдина електронна база даних демобілізованих учасників АТО та членів родин загиблих.

Також в РДА буде працювати «гаряча» телефонна лінія для прийому звернень демобілізованих учасників АТО за тел. 2-07-19, про що додатково буде повідомлено населення через районну газету «Рідний край» у найближчому номері та офіційний веб-сайт РДА 27.10.2015.

Детальніше...
 
Семінар директорів
21.10.2015 16:14

 21.10.15Direktora         21.10.2015 в рамках реалізації Програми розвитку освіти, молоді, фізичної культури та спорту Куйбишевського району на 2013-2017 роки в Куйбишевській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар для директорів загальноосвітніх шкіл за темою «Робота з обдарованими дітьми в сучасному освітньому закладі».

Детальніше...
 
Обласний благодійний телевізійний марафон
21.10.2015 11:06

     Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.09.2015 №314 «Про проведення обласного благодійного телевізійного марафону до Дня захисника України» у жовтні 2015 року в області продовжується благодійний телевізійний марафон до Дня захисника України.

      Метою телемарафону є забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції на Сході України, вшанування українських воїнів, волонтерів та громадян, які зробили значний внесок у зміцнення обороноздатності України, виховання дітей та молоді в дусі поваги до Українського Війська та правоохоронних органів, відповідного ставлення громадян до обов’язку Захисника Вітчизни, а також всебічного висвітлення фактів російської агресії проти України.

Детальніше...
 
21.10.2015 09:41

Змінено графік роботи облдержадміністрації

Розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації від 15.10.2015 № 385 з  19 жовтня 2015 запроваджено  єдиний розпорядок роботи року  для  апарату  та  структурних  підрозділів обласної державної адміністрації:

         початок робочого дня – 08.00;

         обідня перерва – 12.00 – 12.45;

         кінець робочого дня – 17.00;

         кінець робочого дня у п’ятницю – 15.45.

 
Патріотична година
20.10.2015 13:33

       20.10.15Zahisnik14 жовтня в Україні  Указом Президента встановлено державне свято – День Захисника України. Цій славній даті нашої героїчної історії було присвячено патріотичну годину «І совістю кожного стане пам’ять про подвиги ваші…», яка відбулася в Куйбишевській загальноосвітній школі «Інтелект». Підготували та провели її працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки. На захід запрошено нашого земляка, воїна АТО – Лисенка Євгена Сергійовича. Воїнам-захисникам сьогоднішнього дня свої власні поезії продекламували учениці 8-го класу Куйбишевської загальноосвітньої школи I-IIIступенів Тараскіна Олена та Чичарова Олена. Із великим захопленням учні 11 класу прослухали про всіх тих, хто сміливо та безстрашно боронив нашу землю від ворогів, починаючи з часів козаччини і до наших днів. Подвиги захисників України – це велика і велична правда історії. Ми повинні пам’ятати, що для кожного з нас вони справжні герої!

Детальніше...
 
Свято захисників Вітчизни в дитячій бібліотеці
20.10.2015 13:29

                20.10.15KultЦе свято учні третіх класів  Куйбишевської школи «Інтелект» (керівники В І.Дідевич та  Н.А.Корінець) зустріли в затишних залах районної дитячої бібліотеки. Бібліотекарі підготували ігрову програму  «Ати-бати, ось такі ми всі солдати». Проходив захід у пізнавально-ігровій формі. Діти  дізналися про цікаві історії військовослужбовців Збройних Сил незалежної України, про звичаї та бойову звитягу українського козацтва.  Зацікавлено діти переглянули короткий відеокліп про будні і бойову підготовку козаків Запорізької Січі.  Хлопці, майбутні воїни, випробували себе в різноманітних конкурсах та іграх. Багато із них удостоєні честі отримати медалі «Кращий розвідник», «Кращий стрілець», «Незвичний дуелянт».

Детальніше...
 


Сторінка 359 з 424
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна