Новини та оголошення
В Смирновому відкрито пам*ятник Героям АТО
19.10.2015 16:36

15.10.15ATO15.10.2015 в с. Смирнове було відкрито пам’ятник «Пам’ятайте героїв АТО!» пам’яті захисників Вітчизни, нащадкам славетних козаків, які зупинили агресію Росії, проливши свою кров в ім’я незалежності України. Ініціатором встановлення пам’ятника виступив загін місцевої самооборони «Берда», їх ідею було підтримано головою Смирновської сільської ради та громадою. На захід запрошено голову РДА Артема Попова, якому було надано право разом із командиром 3-го окремого полку спецпризначення ЗСУ м. Кіровоград відкрити пам’ятник. Вшанувати пам’ять Героїв прийшли місцеві жителі, учні, загін місцевої самооборони «Берда».

Детальніше...
 
50 річний ювілей Куйбишевській СЗОШ "Інтелект"
19.10.2015 16:22

17.10.15Shkola17.10.2015 в РБК відбулися урочистості з нагоди 50 річчя створення СЗОШ «Інтелект». Святкувати ювілей розпочали зі стін рідної школи, куди було запрошено випускників всіх років, вчителів. Гості мали змогу пройтися коридорами школи, згадати часи навчання та переглянути фотоархіви. В РБК відбувся святковий концерт, підготовлений силами учасників художньої самодіяльності РБК та СЗОШ. Заступник голови РДА Людмила Рябовол привітала ювілярів та вручила грамоту голови РДА. Помічник народного депутата Олександра Пономарьова Ірина Єрмак вручила школі від нардепа 3 монітори для комп’ютерного класу. Урочистості пройшли в теплій обстановці.

Детальніше...
 
Нова машина для Новоукраїнської амбулаторії
19.10.2015 16:14

19.10.15NovoUkr19.10.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм заступником Людмилою Рябовол провів зустріч з колективом ЦПМСД, де поспілкувався з працівниками, ознайомився з роботою центру. По закінченню зустрічі голова РДА здійснив робочу поїздку до Новоукраїнської амбулаторії ЗПСМ. Саме цього дня дирктор ТОВ «Гермес» Олександр Машинський вручив завідуючій амбулаторії ключі від автомобіля «Рено», який буде використовуватися для медичного обслуговування населення. Атем Вікторович подякував О.Машинському за підтримку вітчизняної медицини та всіляке сприяння розвитку нашого району.

Детальніше...
 
Відкриття музею в Білоцерківці
19.10.2015 16:00

19.10.15BCГолова райдержадміністрації А.В.Попов здійснив робочу поїздку на територію Білоцерківської сільської ради з метою відкриття сільського музею.

З 1963 року в Білоцерківській середній школі діяв гурток «Червоних слідопитів» під керівництвом вчителя Ніколаєнка Івана Григоровича. На основі зібраних матеріалів був створений музей бойової слави, а в 1978 році в новозбудованій школі виділили приміщення для музею, де силами вчителів, учнів, жителів зберігалася історія села Білоцерківка. В 2010 році музей був закритий. І от в цьому році група небайдужих ентузіастів звернулася до сільського голови Ключника П.С. з проханням надати приміщення для музею. До звернення з розумінням поставилися депутати і виділили приміщення в центрі села. Але стала нова проблема – необхідно було зробити ремонт. Тоді звернулися з проханням про допомогу до голови районної державної адміністрації Попова Артема Вікторовича.

Детальніше...
 
Виставка художньої школи
16.10.2015 16:20

16.10.15KultДо Дня захисника України та Українського козацтва у фойє районного будинку культури експонуються роботи учнів Куйбишевської дитячої художньої школи.  Виставка викликала велику зацікавленість дітей та молоді селища.

Детальніше...
 
Медалі афганцям
16.10.2015 15:12

16.10.15Afganci

Голова РДА Артем Попов в урочистій обстановці вручив пам’ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану» (Указом Президента України від 10 жовтня 2014 року №765). 

Він відзначив, що наш район завжди славився справжніми чоловіками, які не ховаються від труднощів, та завжди готові стати на захист рідної землі, своєї сім’ї. Побажав афганцям міцного здоров’я, гарного настрою, успіхів на роботі, злагоди в сім’ях  та мирного неба над головою.

Детальніше...
 
Вшанували сім’ї загиблих героїв АТО
15.10.2015 15:40

15.10.2015 голова РДА Артем Попов разом зі своїм заступником Людмилою Рябовол зустрівся з сім’ями загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців району. Голова поспілкувався з рідними загиблих, висловив слова співчуття з приводу їх втрати та пообіцяв і надалі всіляко підтримувати та надавати посильну допомогу. Артем Вікторович наголосив на тому, що підтримка сімей загиблих та взагалі військовослужбовців нашого району є одним із пріоритетів його роботи. З нагоди святкування Дня захисника України голова РДА особисто від себе передав родинам продуктові набори,солодощі для дітей та матеріальну допомогу.

 
Перевірте себе у списку виборців.
15.10.2015 14:55

Шановні виборці! Повідомляємо, що на всі виборчі дільниці нашого району передано попередні списки виборців.  Кожен виборець  має змогу ознайомитись зі списком виборців протягом робочого дня в приміщенні дільничної виборчої комісії та у випадку виявлення неточностей звернутися до неї або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації для їх усунення. Заяви особисто від виборців приймаються до 19 жовтня цього року. Подана після зазначеного строку заява не розглядається. Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання.Якщо ви не отримали запрошення, велика вірогідність того, що вас немає у списку. Особливу увагу слід звернути на наявність-відсутність в попередньому списку  18-19 річних виборців, які зареєстровані в населенному пункті, але не брали участі у попередніх виборах.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборцівзалишається незмінною:смт Куйбишеве, вул.Леніна 54, каб., 16 другий поверх приміщення районної державної адміністрації. Телефон - 2-23-81

 
Покрова
15.10.2015 10:55

14.10.15Pokrova14 жовтня 2015 року в м. Запоріжжі на історико-культурному комплексі «Запорізька Січ» національного заповідника «Хортиця», під гаслом «Хортиця єднає Україну!», відбувся VI Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».

Художню самодіяльність району на святі представляли: фольклорний ансамбль «Гусарочка» національно-культурного товариства «Гусарка» та народний самодіяльний хор «Гетьман» районного будинку культури.

Детальніше...
 


Сторінка 360 з 424
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна