Новини та оголошення
Засіла Рада оборони
11.02.2015 17:04

11.02.2015 відбулося чергове засідання Ради оборони району, на яке запрошено міжрайпрокурора, голову районного суду, військового комісара Куйбишевського та Розівського ОРВК. Під час засідання розглянуто низку питань: про захист об’єктів критичної інфраструктури; про оперативну ситуацію в районі; про витрати з благодійного фонду.Голова РДА запропонував організувати охорону головних об’єктів критичної інфраструктури - водонасосної станції та підстанції РЕМу членами громадського формування «Козацька спеціальна дружина «Сармат». За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень, які сприятимуть стабілізації і контролю суспільно-політичного стану в районі.

 
Засідання районного оперативного штабу
11.02.2015 17:02

10.02.2015 голова РДА Павло Будник провів засідання районного оперативного штабу для координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об’єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації. Розглянуто питання про стан фізичний та технічний стан підпорядкованих об’єктів інфраструктури (у т. ч. в разі загрози скоєння диверсійних або терористичних актів) та готовності об’єктів, підпорядкованих підрозділів до реагування на можливі надзвичайні ситуації; взаємодію з цього питання з відповідними оперативними, оперативно-рятувальними службами.

Докладніше
 
МОБІЛІЗАЦІЯ: ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
10.02.2015 09:30

               1.  Навіщо потрібна мобілізація?

·     щоб зберегти мир на нашій землі

·     щоб укріпити українську армію

·     щоб не пустити до нашого краю російських окупантів та терористів

·     щоб провести ротацію військових, яких призвали рік тому

                  2.  Хто підлягає мобілізації?

Військовозобов’язані чоловіки та жінки віком від 25 до 60 років

Докладніше
 
В районі продовжено інформаційне супроводження заходів мобілізації
09.02.2015 17:14

       09.02.2015  голова РДА Павло Будник разом з робочою групою у складі військового комісару, начальника РВ ГУМВС, представника Куйбишевської міжрайпрокуратури, начальника організаційного відділу апарату РДА знову провели зустрічі з активами та громадянами Смирновської, Більманської, Титовської та Зразківської сільських рад. Основні питання зустрічі про виконання Указу Президента України від 30.01.2015 №40 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації» в районі, про соціально-економічний, культурний розвиток та суспільно-політичну ситуацію в районі. Під час зустрічей голова РДА проаналізував  суспільно-політичну ситуацію в країні, закликав присутніх брати активну участь в будівництві унітарної, незалежної, суверенної держави, в захисті її кордонів, організовувати на місцях добровольчі загони самооборони.

Докладніше
 
Валентинки в АТО
09.02.2015 12:39

09.02.15KultВ нелегкий для нашої країни  час ми всі потребуємо уваги, співчуття, любові… Тож напередодні Дня Святого Валентина Куйбишевська районна дитяча бібліотека  разом із учнями третіх класів  загальноосвітньої школи I-III ступенів провели творчу годину  «Віра і надія збереже». Діти виготовили привітальні листівки учасникам АТО, які знаходяться зараз на передовій, а також тим бійцям, які відновлюють своє здоров'я у місцевому госпіталі.

В листівках діти виразили всю свою повагу, гордість і  любов до відважних захисників країни. В кожному дитячому слові струменіла віра і надія на мирне життя, впевненість в тому, що дитяча любов, віра і надія допоможе нашим захисникам вистояти та  вибороти щасливе майбутнє кожній людині у нашій країні.

Листівки будуть передані до госпіталю і з волонтерами  в зону АТО.

Докладніше
 
Районні змагання з шахів
09.02.2015 11:57

09.02.15Sport2У лютому стартувала районна спартакіада ”Здоров’я”, план заходів якої затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.01.2015 №7.

За традицією змагання спортсменів аматорів району розпочали шахісти, які змагалися у командно-особистій першості 07.02.2015  у районному Будинку культури.

За право стати найкращими в районі змагалися 5 команд:

- збірна профспілки працівників освіти;

- ”Олімп” (с.Смирнове);

- ”Бізон” (смт.Куйбишеве);

- ”Зоря” (смт.Комиш-Зоря);

- ”Локомотив” с.Трудове.

Докладніше
 
Інформаційне супроводження заходів мобілізації в районі триває
06.02.2015 14:16

        Голова райдержадміністрації П.І.Будник 6 лютого спільно з військовим комісаром В.А.Козловим, начальником  РВ ГУМВС України в Запорізькій області О.С.Надобних та представником міжрайпрокуратури О.М.Лосем провели зустріч з трудовими колективами комбікормового заводу та Комиш-Зорянського елеватора. Основні питання зустрічі: про виконання Указу Президента України від 30.01.2015 №40 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації» в районі; про соціально-економічний, культурний розвиток та суспільно-політичну ситуацію в районі. Павло Іванович висвітлив ситуацію, що склалася, в районі та країні в цілому у зв’язку з останніми подіями. Воєнний комісар озвучив зміни до законодавства щодо мобілізації, умови, терміни мобілізації, а також особливості навчання призваних військовослужбовців. Начальник РВ ГУМВС та представник прокуратури акцентували увагу на проведенні роботи щодо контролю та профілактики з виявлення фактів диверсійної та шпигунської діяльності. На всі питання, які виникали під час спілкування, надані вичерпні відповіді.

 
В районі розпочато роботу щодо інформаційного супроводження заходів мобілізації
05.02.2015 17:13

         05.02.2015  голова РДА Павло Будник разом з робочою групою у складі військового комісару, начальника РВ ГУМВС, представника Куйбишевської міжрайпрокуратури, головного спеціаліста організаційного відділу апарату РДА провели зустрічі з активами та громадянами Новоукраїнської та Смілівської сільських рад. Основні питання зустрічі про виконання Указу Президента України від 30.01.2015 №40 «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації» в районі, про соціально-економічний, культурний розвиток та суспільно-політичну ситуацію в районі. Крім того начальник РВ ГУМВС та представник прокуратури акцентували увагу на проведенні роботи щодо контролю та профілактики з виявлення фактів диверсійної та шпигунської діяльності. Зустріч пройшла у спокійній атмосфері, побудованій на взаєморозумінні.

 
Допомога і реабілітація - пріоритетні завдання влади
05.02.2015 17:08

          05.02.15Novosti05.02.2015 в РДА проведено перше засідання робочої групи із надання консультативної, правової та соціально-психологічної допомоги для демобілізованих солдат, учасників АТО, які приходять на ротацію. Прийнято рішення опублікувати розпорядження про створення робочої групи в районній газеті «Рідний край» та сайті райдержадміністрації. Присутні розподілили відповідним чином обов’язки між членами робочої групи, визначили порядок надання необхідної допомоги демобілізованим солдатам, учасникам АТО, які приходять на ротацію.

Докладніше
 
Про інтернет центр в Куйбишевській ЦРБ
05.02.2015 14:04

         05.02.14KultВільний доступ до інформації – право і потреба кожного члена суспільства. Надати можливість долучитись до інформаційних джерел – у всьому їх різноманітті – місія бібліотеки. Час диктує свої вимоги, тому не викликає сумніву той факт, що досягти належного рівня у задоволенні інформаційних потреб користувачів можна лише за рахунок впровадження сучасних інформаційних технологій. Кожний користувач Куйбишевськоїцентральної районноїбібліотеки має можливість безкоштовно користуватися Інтернетом. Одне з основних завдань Інтернет-центру - забезпечення оперативного доступу читачів до різносторонньої інформації. Інтернет-центр бібліотеки створює рівні можливості для пошуку інформації людей різних соціальних верств населення і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури. Тематика запитів користувачів Інтернет-центру  досить різноманітна. Це і добір матеріалу для навчання та розширення діапазону професійної діяльності, пошук інформації дозвілевого характеру. Слід відзначити й високий попит на електронне спілкування та значне зацікавлення в соціальних мережах («В контакте», «Одноклассники»).

 


Сторінка 389 з 400
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна