Новини та оголошення
Про очищення влади
03.12.2014 16:37

Управління соціального захисту населення Куйбишевська районна державна адміністрація Запорізької області повідомляє про початок проходження перевірки головного спеціаліста відділу виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації Погороднього Віталія Костянтиновича щодо незастосування до неього заборон, передбачених частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

ЗаяваДекларація ст.1Декларація ст.2Декларація ст.3Декларація ст.4Декларація ст.5Декларація ст.6Декларація ст.7Декларація ст.8Декларація ст.9Декларація ст.10.

 
Про очищення влади
03.12.2014 14:35

Управління фінансів Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області

повідомляє про початок проходження перевірки начальником відділу бухгалтерського обліку та господарського обслуговування – головним бухгалтером управління фінансів Куйбишевської районної державної адміністрації Запорізької області щодо незастосування до неї заборон, передбачених частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Декларація    Заява    Повідомлення    Додатки

 

 

 
Позачергове послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України»
03.12.2014 14:31

4214Великий український народе!

Високодостойні і вельмишановні новообрані народні депутаті Верховної Ради України!

Високоповажні закордонні гості!

Докладніше
 
Козаки та влади вирішували, як спільно захищати Бердянськ
03.12.2014 14:09

Suhinin2 У м. Бердянськ відбулося виїзне засідання обласної координаційної ради з питань розвитку козацтва, яке провів перший заступник голови ради Дмитро Сухінін. За словами керуючої справами виконавчого комітету міської ради Наталі Гончарової, Бердянськ – єдине місто у нашій області, де  створено свою координаційну раду козацьких організацій та громадських формувань із охорони правопорядку. Козаки спільно із представниками самооборони та правоохоронцями виходять на патрулювання, несуть чергування на найважливіших об’єктах інфраструктури, патрулюють залізничні шляхи, розповсюджують інформаційні листівки.

Докладніше
 
Влада і волонтери об’єднують сили
02.12.2014 17:34

2.121 02.12.2014 голова РДА Павло Будник провів методичну нараду щодо вдосконалення форм та способів спільної роботи органів влади із волонтерськими організаціями, підтримки учасників Антитерористичної операції та їх родин.

Докладніше
 
Зустріли героя з АТО.
01.12.2014 17:34

Foto 53106 01.12.2014 із зони проведення антитерористичної операції з-під Донецького аеропорту повернувся додому, у заслужену відпустку, боєць 55-ї окремої артилерійської бригади. Героя зустріли з квітами, прапорами, повітряними кульками близькі люди,  товариші, небайдужі жителі селища, волонтери. Бійцю дякували за патріотизм, самовідданість, небайдужість до долі країни, адже хлопець пішов до лав Армії добровольцем. Зустріч не минула без сліз, міцних обіймів і популярних на сьогодні гасел.

 

Докладніше
 
Для Армії своїми руками.
01.12.2014 17:29

 Цього дня до центру «Волонтерська допомога» жителем смт. Куйбишеве, який щиро вболіває за українську Армію, було передано 7 буржуйок для військовослужбовців, які захищають нашу державу в цей нелегкий час. Буржуйки буде передано в зону АТО, а також військовим частинам, які тимчасово дислокуються на території району.

 
Інформаційна кампанія проти тероризму триває.
28.11.2014 14:19

 В центрі смт. Куйбишеве за ініціативи голови РДА Павла Будника та з метою посилення інформаційної кампанії із протидії диверсійній, шпигунській та терористичній діяльності встановлено біл-борд з інформацією антитерористичного та патріотичного змісту, на якому розміщено гасло: «Куйбишани! Пам’ятайте! Між вами та терористами лише АРМІЯ!», а також реквізити Куйбишевського районного фонду допомоги Збройним Силам України.

З цією ж метою РДА придбано 200 полотен Державного Прапора України та розповсюджено по населених пунктах району.

 

 
Погашення заборгованості на контролі влади.
27.11.2014 17:47

     27.11.2014 в РДА відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засідання запрошено керівників ТОВ «Восток», ТОВ «Куйбишевський гранітний кар’єр», КСП «Олексіївське».

Докладніше
 
Засідання Ради оборони району
26.11.2014 17:11

В РДА відбулося засідання Ради оборони району. На засідання запрошено в.о. військового комісара Куйбишевського та Розівського ОРВК, представників ДАІ. На порядок денний винесено ряд нагальних питань: про виконання доручень, наданих на попередньому засіданні Ради оборони; про оперативну ситуацію в районі за участю військовослужбовців; про облаштування блокпоста; про наповнюваність та витрати благодійного фонду «Розвиток Куйбишевського краю».

Докладніше
 


Сторінка 389 з 391
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна