Новини та оголошення
День молоді в селищі!
25.06.2018 09:43

24.06.18 molod24.06.2018 жителі смт. Більмак святкували День молоді. Музично-розважальна програма «Молодість – весна життя» була дуже насиченою. Так наймолодших жителів селища чекало дитяче містечко, а продовженням свята став великий концерт за участі чудових виконавців пісень та цікавих гуртів. Мешканців селища чекали виїзна торгівля, столики для посиденьок, а також молодіжна дискотека.

 
Все для людей
25.06.2018 09:09

 

ostanovka foto22.06.2018 в с. Ланцеве Комиш-Зорянської ОТГ відкрито нову автобусну зупинку, яку придбано за сприяння голови РДА, депутата обласної ради Артема Попова в межах виконання депутатських повноважень, пов’язаних із соціально-економічним розвитком Запорізької області. Привітати мешканців села завітали заступник голови РДА Людмила Рябовол, голова районної ради Юлія Симоненко.

Детальніше...
 
З Днем молоді!
23.06.2018 07:45

1435394511 den molodi2Дорогі юнаки та дівчата, шановна наша молодь!

             Щиро вітаю вас – юних , ініціативних, творчих, рішучих із Днем молоді, бо ви - наша надія і майбутнє. Ваша енергія, завзяття і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та політиці, науці та промисловості, спорті та мистецтві. Ви – сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі й запальні. Ви знаєте, як діставатись вершин, вмієте бути успішними та відповідальними.

Щиро бажаю кожному досягти успіху, здобути визнання, зберегти оптимізм, силу духу і віру у власні сили. Пам’ятайте, що у ваших руках – майбутнє рідного краю, європейське майбутнє України.

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат             

Запорізької обласної ради                                                                    Артем Попов  

 
23.06.2018 07:42

 Сайт держаслужба 23.06Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом –

Днем державної служби!

Служіння Україні та її народу – це одночасно почесна місія і

 відповідальна справа. А професія державного службовця –  це щоденна  праця, яку  виконують за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям. Ви стоїте на захисті державних інтересів України, адже саме через вашу діяльність ми будуємо

сучасну незалежну європейську державу.

У цей святковий день бажаю вам здоров’я, натхнення,

невичерпної енергії, успіхів у професійній діяльності, віри у себе

 і щасливе майбутнє України.

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                       Артем Попов          

 
Особливості створення та функціонування сім’ї патронатного вихователя
22.06.2018 13:11

 

22.08.18Фахівці соціальної сфери, які працюють над вирішенням проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знають, як важко знайти для кожної дитини, особливо дітей підліткового віку, нову сім’ю. Відомо, як травмуюче діє на дітей слово «інтернат». Навіть тимчасово вилучені діти мріють бути в люблячій родині, де їх почують, зрозуміють, підтримають та допоможуть. Найоптимальнішою альтернативою державним інтернатним закладам є сім’я патронатного вихователя. 

Детальніше...
 
Вшанували пам'ять жертв війни
22.06.2018 11:31

22.06.2018 на Меморіалі Слави в районному центрі відбувся пам’ятний мітинг, покладання квітів та хвилина мовчання з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У заході взяли участь заступник голови РДА Людмила Рябовол, голова районної ради Юлія Симоненко, представники Більмацької селищної ради, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, райвійськкомату, районного центру зайнятості, громадськість. Відкрив і вів мітинг Більмацький селищний голова Павло Будник, який наголосив, що для всіх, хто пережив воєнне лихоліття, хто втратив у вихорі війни рідних, вона залишається близькою і сприймається з невгамовним болем тим паче, що сьогодні наш народ знову зіткнувся з таким лихом. «Наш обов’язок пам’ятати полеглих в боях, померлих від знущань, тортур та шанувати живих. І пам’ятаючи минуле, не занапастити майбутнє» - підсумував Павло Іванович.

 
День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
22.06.2018 07:33

den pam-jatiШановні жителі Більмацького району!

Щорічно ми відзначаємо Дні скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, річниці визволення України від нацистських загарбників та перемоги  у війні 1941-1945 рр.

Доля склалася так, що Україна потрапила в епіцентр найбільшого в історії людської цивілізації збройного конфлікту. Метою нацистських завойовників стало не лише "освоєння життєвого простору" на Сході, а й тотальне поневолення й фізичне знищення цілих народів. Україна сповна відчула на собі гітлерівський "новий порядок", жертвами якого стали мільйони наших співвітчизників. Підриваючи генофонд народу, керівництво Німеччини не лише здійснювало політику відкритого геноциду, а й проводило лінію на обезлюднення України. На примусові роботи до рейху було вивезено мільйони громадян республіки, значна частина яких так і не повернулася на Батьківщину.

Жертви, якими оплачена перемога над нацизмом і фашизмом, навіть сьогодні точно не підраховані. Збитки, заподіяні окупантами та бойовими діями, на десятиліття позначилися на економічному розвитку держави, а демографічні та соціальні втрати відчуваються і донині. А хто може описати морально-психологічні наслідки війни, страждання вдів, сиріт, інвалідів?

Час, що минув від останніх залпів боїв, дещо пригасив гостроту сприйняття тих подій, зменшив інтерес молоді до історії війни. Однак для всіх, хто пережив воєнне лихоліття, хто втратив у вихорі війни рідних, вона залишається близькою і сприймається з невгамовним болем.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вона є в наших національних календарях. Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат             

Запорізької обласної ради                                                             Артем Попов                                      

 
У Комиш-Зорі за грантові кошти Уряду Німеччини відремонтовано будинок з соціальними квартирами для внутрішньо переміщених осіб.
21.06.2018 14:55

 

21.06.18 VPO21.06.2018 в урочистій обстановці в селищі Комиш-Зоря відкрито багатоквартирний будинок для переселенців, відремонтований за грантовікошти Уряду Німеччини. Даний проект впроваджує Український фонд соціальних інвестицій.

Детальніше...
 
Робота з Дитячими будинками сімейного типу
21.06.2018 13:28

 

21.06.2018 1Динамічне сьогодення ставить дуже високі вимоги до особистісного розвитку підростаючого покоління. Перехід від «дитинства» до «дорослості» дуже складний. Тому в цей період дуже важливо дати підліткам можливість з’ясувати та відчути особливості спілкування з оточуючими; навчити толерантному неупередженому ставленню до інших, формувати уміння конструктивного вирішення конфліктів.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 315
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна