Новини та оголошення
23.11.2018 10:27

golodomor2018rdaДорогі друзі!

24 листопада по всій Україні, в кожному її куточку і в десятках країн світу, люди схиляють голови в пам’ять про мільйони безвинно загиблих людей підчасгеноциду Українського народу у 1932-1933 роках. Неможливо забути про той тяжкий злочин, який було скоєно на цій землі. Ніяка політична доцільність, ніякі інші гасла не можуть бути виправданням того, що сталося. Це було велике лихо - мільйони ні в чому не повинних українців, росіян, євреїв, молдован, болгар та людей інших національностей зазнали знущання над ними самими, над їх близькими, над їхніми дітьми. І наш обов’язок – донести це все до покоління, яке живе сьогодні, розкрити очі всім тим, хто не бачив цього злочину. Ми повинні не тільки завжди берегти пам’ять про ці події, але, головне, зробити все можливе, щоб подібне ніколи не повторилося на нашій землі. Вічна пам'ять невинно убієнним!

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                                                          Артем Попов

 
Пам'яті жертв Голодомору!
22.11.2018 16:21

21.11.18 golodomorНапередодні скорботної річниці національної трагедії українського народу – 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років, бібліотекарі КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» провели урок-реквієм: «Немов прокляття ожива – рік 33-й. Голод! Голод!».

Детальніше...
 
До Дня Гідності та Свободи України
21.11.2018 16:56

211118bibliotУ дитячій районній бібліотеці розгорнули перегляд літератури: «За України долю стояв Майдан»

Представлені книги мають нагадати, що революція та зміни у нашій країні стали можливими завдяки простим людям. І ними треба пишатися, вони - справжні герої України.

 
Інформує Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області
21.11.2018 16:26

top-photoСплата ЄСВ за 2018 рік ФОП на загальній системі оподаткування

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що абзацом третім частини восьмої ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями визначено, що платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), зокрема фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) на загальній системі оподаткування зобов’язані сплачувати ЄСВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ.

Детальніше...
 
У рамках відзначення Дня Гідності і Свободи в Більмацькому районі проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів
21.11.2018 16:12

IMG-13c65d90e14c9bd4c1bcf2e72a515e2e-VУ п'яту річницю історичних подій на київському Майдані Незалежності, в Більмацькому районі проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів із нагоди Дня Гідності та Свободи.

В Більмацькій опорній загальноосвітній школі I-III ступенів для учнів старших класів працівниками РБК проведено інформаційно-просвітницьку годину, під час якої присутні прослухали патріотичні пісні із супроводом відео презентацій, проглянули вокально-хореографічну композицію «Мамо, не плач» та відео про події на майдані 2004 та 2013 років.

Детальніше...
 
Більмацько-Розівський об’єднаний районний військовий комісаріат повідомляє список громадян, що підлягають призову на строкову військову службу, котрі ухиляються від виконання правил військового обліку та не з’являються на виклик до військового комісаріату
21.11.2018 16:08

               З метою виконання Указу Президента України № 33/2018 від 15.02.2018 року “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, забезпечення виконання Державного завдання з призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року та якісного проведення розшукових заходів осіб, які ухиляються від призову на строкову військову службу, Більмацько-Розівський об’єднаний районний військовий комісаріат повідомляє список громадян, що підлягають призову на строкову військову службу, котрі ухиляються від виконання правил військового обліку та не з’являються на виклик до військового комісаріату без поважних причин, в діях яких вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 210 КУпАП

Детальніше...
 
ДВЕРІ НАТО ТА ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ ВІДКРИТІ – ПРЕЗИДЕНТ
21.11.2018 14:19

JVYZbe4e211118Президент Петро Порошенко на зустрічі з громадсько-політичним активом Черкаської області наголосив, що Україна зробила свій геополітичний вибір і двері НАТО та Європейського Союзу для нашої держави є відкритими.

«Ми крок за кроком наближаємося до членства в Євросоюзі і до членства в НАТО. І не вірте тим скептикам, які кажуть, що цього ніколи не буде», - сказав Президент. Глава держави повідомив, що українська делегація повернулася з сесії Парламентської Асамблеї НАТО, а Міністр закордонних справ України повернувся з засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США, про проведення якого було домовлено під час його зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом. «І там, і там було чітко заявлено – двері НАТО для України відкриті», - сказав Президент.

Детальніше...
 
Кабінет Міністрів закликає правоохоронні органи докласти всіх зусиль, щоб не стати інструментом в руках олігархів у боротьбі з державою
21.11.2018 14:10

На сьогодні Україна є учасником найбільшого в історії країни судового процесу, в рамках якого структури, наближені до одного з одіозних олігархів, намагаються безпідставно стягнути з держави України понад 5,5 млрд доларів США.

Уряд і Міністерство юстиції вживають всіх можливих заходів, щоб захистити інтереси України в Арбітражному інституті Торгової палати м. Стокгольма (Швеція) в рамках даного судового процесу і не допустити безпідставного стягнення з держави коштів, які належать українським громадянам. Для цього до процесу залучені найкращі міжнародні юридичні радники, які мають успішний досвід у такого роду справах.

Детальніше...
 
До Дня Гідності та Свободи
21.11.2018 10:26

20.11.2018 з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в райцентрі, за участю керівництва райдержадміністрації, районної та селищної рад, представників структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських організацій, політичних партій, делегацій від установ та організацій району, громадськості та учнівської молоді, відбувся мітинг та покладання квітів. Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять за загиблими героями, які віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

 


Сторінка 6 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна