Новини та оголошення
Тренінг для дітей - вихованців Дитячого будинку сімейного типу
13.06.2018 14:03

13.06.18csssdm1Літні канікули для школярів – найкращий час відпочинку, розваг, подорожей, нових вражень, нових знайомств, пізнання світу. Для підлітків залишається одним із найцікавіших видів активного відпочинку – навчально-розвивальні тренінги. 13.06.2018 Більмацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів для дітей - вихованців Дитячого будинку сімейного типу інтерактивне заняття «Вивчаємо себе» в рамках тренінгу «Саморозвиток особистості».

Детальніше...
 
Розпочато ремонт доріг загального користування місцевого значення
13.06.2018 08:47

       13.06.18doroga13 червня з метою моніторингу стану дорожніх робіт, перший заступник голови райдержадміністрації О.П. Василенко спільно з заступником Комиш-Зорянського селищного голови Лісовським О.А. побували на автодорозі загального користування місцевого значення - О080925 Комиш-Зоря-Кузнецівка-Зачатівка, де на сьогодні підрядною організацією розпочато ремонт.

Детальніше...
 
На контролі - доступність осіб із інвалідністю до об'єктів транспортно-дорожньої інфраструктури
12.06.2018 15:28

        12.06.18gd vokzal12 червня в ході моніторингу забезпечення безбар'єрного доступу маломобільних груп населення до об'єктів транспортно-дорожньої інфраструктури, робочою групою на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації, головою районного комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Олександром Василенком, проведене обстеження будівель залізничної станції Комиш-Зоря Придніпровської залізниці та Більмацької автобусної станції.

Детальніше...
 
В РДА відбувся заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади
11.06.2018 15:08

11.06.2018 в РДА конкурсною комісією проведено заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади категорії «Б» начальника відділу економічного розвитку та торгівлі - співбесіда. 

 
Робоча нарада у голови РДА
08.06.2018 13:05

narada

08.06.2018 голова РДА Артем Попов провів нараду щодо організації та відзначення Дня державної служби за участі свого першого заступника Олександра Василенка та керівника апарату РДА Лілії Кириченко. В ході наради Артем Вікторович дав доручення щодо надання кандидатур для нагородження грамотою голови райдержадміністрації з нагоди Дня державної служби.

 
Робоча поїздка голови РДА
08.06.2018 13:01

podarynokВ рамках відзначення Дня захисту дітей голова РДА, депутат обласної ради Артем Попов продовжив відвідувати дитячі садочки району, щоб привітати дітей зі святом. Очільник району відвідав Вершинський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад», передав дітям подарунки від народного депутата Олександра Пономарьова, а також оглянув заклад, поспілкувався з вихователями та персоналом, поцікавився успіхами установи та пообіцяв сприяти у вирішенні проблемних питань, адже діти це - майбутнє нашої країни.

 
Про переваги отримання пенсій через банківські установи
07.06.2018 14:48

bankВиплата пенсій через банківські установи має ряд переваг як для пенсіонерів, так і для пенсійної системи в цілому, а саме: зарахування коштів на пенсійні рахунки відбувається не пізніше наступного банківського дня після проведення фінансування, а шлях коштів від управлінь Пенсійного фонду України до листоноші триває не менше ніж три робочі дні. Наприклад, якщо кошти профінансовано в п’ятницю, пенсіонер їх отримає у вівторок.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 315
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна