Новини та оголошення
Конкурс на заміщення вакантної посади
04.09.2018 15:47

IMG 20180904 10050704.09.2018 в РДА відбувся п’ятий етап конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту. За результатами конкурсу кандидата на заміщення вакантної посади допущено до наступного етапу – співбесіди.

 
Інформує Більмацьке відділення Пологівської ОДПІ
04.09.2018 13:58

podatkodaДо уваги платників податків! Сплачуйте податки на нові бюджетні рахунки

Пологівська ОДПІ звертає увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки залишаються активними, закінчується 10.09.2018.

Таким чином, починаючи з 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками податків на рахунки зі старими реквізитами не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Детальніше...
 
Розпочала роботу робоча група, яка перевірятиме суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію вуличної їжі та місць громадського швидкого харчування
03.09.2018 16:17

IMG 20180903 140344За даними Головногоуправління Держпродспоживслужби в Запорізькій області станом на 01.08.2018 у Києві зареєстровано спалах захворювань на гостру кишкову інфекцію, що пов’язано із вживанням вуличної їжі, внаслідок чого постраждало 65 осіб, у тому числі 10 дітей.

У зв’язку з цим з метою посилення контролю за суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію вуличної їжі, профілактики виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь розпорядженням голови райдержадміністрації від 31.08.2018 № 346 затверджений склад робочої групи щодо обстеження об’єктів, які здійснюють реалізацію вуличної їжі, та місць громадського швидкого харчування.

Детальніше...
 
В районі відзначили День знань
03.09.2018 10:22

010918popov01.09.2018 з нагоди Дня Знань в школах району пролунав перший дзвінок, розпочався новий навчальний рік. У багатьох школах свято пройшло з широким використанням національної символіки. На урочистостях в школах району традиційно побували керівники районної влади, сільські, селищні голови, депутати місцевих органів влади. Зокрема, на святкову лінійку в Смирновську філію Олексіївського НВК завітав голова РДА Артем Попов, в Комиш-Зорянську ЗОШ І-ІІІ ст. перший заступник голови РДА Олександр Василенко, а заступник голови РДА Людмила Рябовол в Марьянівську ЗОШ І-ІІІ ст.

 
Свято для дітей пільгових категорій
03.09.2018 10:07

030918001Службою у справах дітей Більмацької районної державної адміністрації спільно із Більмацьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей а молоді з нагоди Дня знань проведено благодійний захід «Гостина для дітей» для двадцяти дітей пільгових категорій.

Захід було проведено в кафе «Дворик» (смт Більмак) за фінансової підтримки спонсораМалеряна Артура Самвеловича.

Детальніше...
 
Звірите свої дані в Державному реєстрі виборців
03.09.2018 09:49

reestrДержавний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.

На основі поданих в установленому порядку документів, працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи. Але найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцями.

Нагадуємо, що кожен виборець має право звернутися до нашого відділу щодо неправомірного включення (не включення) до реєстру себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей в Державному реєстрі щодо себе чи інших осіб.

Детальніше...
 
Працює Центр надання адміністративних послуг
03.09.2018 09:45

250618100021Протягом січня – серпня поточного року адміністраторами надано 2472 адміністративні послугив тому числі 4 дозвільного характеру. Найбільш затребуваними послугами є: «Надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку», «Державна реєстрація земельної ділянки», «Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25 і 45-річного віку»

Одночасно доводимо до відома мешканців, що відповідно до п.18 «Положення про паспорт громадянина України» для вклеювання нових фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки громадянин подає документи і фотокартки не пізніш як через місяць після досягнення відповідного віку. За несвоєчасну заміну фотокартки в паспорті виноситься постанова про притягнення до адміністративної відповідальності згідно статті 197 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Центр працює за адресою: вул.Центральна, 54 смт.Більмак

Контактний телефон: (06147)2-13-67

 
Привітання від голови РДА Артема Попова
31.08.2018 15:44

010918Шановні підприємці району!

Щиро вітаю Вас із святом Днем підприємця!

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашій справі. Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаю вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків . Сьогодні з повним правом можна говорити про те, що ви упевнено заявили про себе і зайняли істотну нішу в економіці району. Для розвитку  бізнесу у нас є всі умови: багаті ресурси,  сільськогосподарський потенціал, кваліфіковані кадри. А конструктивна підтримка державою малого і середнього бізнесу, спільне вирішення питань є важливими чинниками подальшого розвитку і процвітання рідного краю. Сердечно бажаю вам витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров'я, миру і злагоди вам і вашим родинам!

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                             Артем Попов

 
Привітання від голови РДА Артема Попова
31.08.2018 15:39

01.09.18Дорогі першокласники та школярі!  Шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаю Вас з традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Кожне свято має своє обличчя, свій стиль, свій характер. Саме 1-го вересня починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи. Саме сьогодні ми з особливим трепетом та теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів. Щира подяка вам, дорогі наші вчителі, – ми завжди залишаємося вашими учнями! Це свято незмінно хвилює серця всіх, хто до нього причетний, адже всі ми родом із дитинства. Адже саме діти – та невичерпна енергетика, яка прокладає шлях держави у майбутнє. Особливе вітання нашим дорогим першокласникам, які тільки починають свою дорогу до Знань. Ніколи не зупиняйтеся на цьому шляху, а вчителі та батьки нехай стануть вашими надійними помічниками під час перших кроків до самостійного життя.  Бажаю всім школярам, студентам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні нашої держави, яка сьогодні потребує вашої підтримки та віри.

Пам’ятаймо, що майбутнє починається уже сьогодні.

Яким воно буде – залежить від кожного з нас.

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                             Артем Попов

 
Моніторинг стану дорожніх робіт
31.08.2018 15:23

IMG 20180831 12462431 серпня, з метою здійснення моніторингу дорожніх робіт на автодорогах загального користування місцевого значення району, голова райдержадміністрації Артем Попов та його перший заступник Олександр Василенко побували на районній автодорозі С080901 Більмак – станція Більманка з транспортним сполучення від райцентру до населених пунктів Смирновської ОТГ. Зазначена автодорога, за ініціативою голови райдержадміністрації А.В. Попова, включена до об'єктів поточного ремонту на автодорогах загального користування Більмацького району з першочерговим проведенням робіт. На сьогодні за договором з Управлінням капітального будівництва облдержадміністрації, укладеним за результатами проведення тендерної процедури, ТОВ «Бердянськбудтрест» проводяться роботи з ямкового ремонту автодороги «струменевим» методом. Взагалі по району передбачене виконання дорожніх робіт «струменевим» методом близько 6,0 кв.м автодоріг загального користування місцевого значення.

         Питання ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення є пріоритетним завданням в районі на 2018 рік та знаходиться на першочерговому контролі в керівництва райдержадміністрації.

 


Сторінка 7 з 334
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна