Новини та оголошення
Привітання від голови РДА Артема Попова
21.11.2018 08:00

1911818001111Шановні друзі!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, вшановуючи патріотизм та мужність  громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю.

Щиро вітаю всіх тих, хто нині зі зброєю в руках охороняє цілісність та незалежність України. Бажаю мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках,  віри у щасливе майбутнє Української держави. Вірю, що спільними зусиллями ми зробимо все можливе, аби світ побачив Україну такою, яка формує нове обличчя демократичної Європи.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                                                               Артем Попов

 
Для суб’єктів декларування
20.11.2018 10:55

DeklaruvanniaОстаннім часом на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) періодично розміщується інформація, у якій нагадується суб’єктам декларування про початок з 00 годин 00 хвилин 01 січня 2019 року нової деклараційної кампанії.

1.   З 7 листопада 2018 року набрав чинності Закон № 2155, а Закон України «Про електронний цифровий підпис» від 22.05.2003 р. № 852-IV втратив чинність.

Це необхідно суб’єктам декларування враховувати при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

Детальніше...
 
ЗАХІД ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДИТИНИ
19.11.2018 16:13

ditu1911184Найцінніше і найдорожче, що має людство, - це діти! Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях бачимо запоруку нашого особистого щастя, запоруку міцної та сталої держави. Та разом з тим, сьогодні діти - найбільш вразлива частина суспільства, що найгостріше переживає наслідки самих серйозних суспільних проблем: криза сім'ї, бідність, непорозуміння з однолітками, часто приниження та цькування, недосконалість механізмів захисту прав дитини. Саме з метою забезпечення щастя і благополуччя кожної дитини та як символ світового взаєморозуміння і братерства дітей - з 1945 за рекомендацієюГенеральної Асамблеї ООН в більшості країнах, членах ООН, був введений Всесвітній день дитини, який традиційно відзначається щороку 20 листопада.

Детальніше...
 
Консолідація заради розвитку
19.11.2018 14:35

191118foto RRRВзяти відповідальність на себе і працювати так, щоби українці бачили результати роботи - Президент зібрав регіони на масштабну Раду регіонального розвитку в столиці аби підсумувати результати за рік і знайти ідеї для планів на майбутнє.

Детальніше...
 
Семінар бібліотечних працівників
19.11.2018 08:55

191118biblioВ читальному залі комунального закладу «Більмацька центральна районна бібліотека» відбувся районний семінар для завідуючих сільських бібліотек за темою: «Планування роботи бібліотек: сутність, значення, завдання». Семінар відкрила директор ЦРБ Олена Прилєпська, яка зупинилась на важливих поточних питаннях роботи бібліотек, закликала колег до активізації щодо пошуку грантів, які відкривають нові можливості у роботі книгозбірень, сприяють налагодженню співпраці з громадами. Говорили про нормативно – правову документацію, яка стосується бібліотечної діяльності, звітність, планування на 2019 рік, роботу з фондами та інше. Підведення підсумків семінару пройшло у дружній, творчій атмосфері. Кожен учасник отримав частинку гарного настрою, позитивних емоцій, креативних ідей.

Детальніше...
 
Засідання комісії
16.11.2018 14:49

subsudii16.11.2018 в РДА відбулося засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з призначенням усіх видів державних допомог. За результатами засідання призначено 23 субсидії та 1 пільга за фактичним місцем проживання.

 
Нарада щодо висвітлення діяльності Більмацької райдержадміністрації
16.11.2018 14:45

161118ryabovol16.11.2018 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела нараду щодо висвітлення діяльності Більмацької райдержадміністрації за участі голови районної ради та представників ПП «Редакція газети «Рідний Край 1»». Під час наради присутнім представлено результати моніторингу висвітленої інформації про діяльність органів влади на сторінках газети «Рідний край» та обговорено основні аспекти укладання угоди на висвітлення діяльності РДА в районній газеті. Людмила Дмитрівна зазначила, що відкритість у діяльності органів влади є вимогою розбудови громадянського суспільства в Україні, тому висвітлення діяльності владних структур в газеті є необхідним дляреалізації конституційного права громадян на інформацію і свободу слова.

За результатами наради присутні вирішили більш детально розглянути правові, організаційні і фінансові основи регулювання відносин щодо співпраці районної державної адміністрації із засобами масової інформації.

 
Вічна пам’ять Герою!
16.11.2018 08:48

161118lukyanecСумна звістка прийшла до нашого району. 15.11.2018 в зоні проведення ООС, пішов з життя сержант Лук’янець Олександр Петрович, старшина 3 мотопіхотної роти 21 омпб 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.

В батальйоні проходив службу з 2016 року, зарекомендував себе як відповідальний військовослужбовець. Зазначимо, що Олександр Лук'янець був рідним братом відомого українського історика, директора Національного музею-меморіалу "Тюрма на Лонцького" Руслана Забілого. Висловлюємо щирі співчуття його родині.Вічна пам'ять Герою!

 


Сторінка 7 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна