Новини та оголошення
Привітання від голови РДА Артема Попова
16.11.2018 08:00

den prac silskogo gospodШановні аграрії!

Щиро вітаю вас із Днем працівників сільського господарства!

Щорічно листопад традиційно приносить свято всім, хто господарює на полях і на фермах, приносить у кожну оселю хліб і до хліба. Завдяки вашим працьовитим рукам, мудрості, досвідченості живе і дає врожаї українська нива. Любов і дбайливе ставлення до землі, завзятість, ваша нелегка праця, відповідальність, збереження традицій господарювання й, водночас, впровадження новітніх технологій сприяють формуванню нової ефективної економіки району та України в цілому. Щиро бажаю всім трудівникам сільського господарства значних успіхів у праці, позитивного настрою та міцного здоров'я. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде безхмарне небо, а в кожному домі панує добро та злагода!

 

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                                                             Артем Попов

 
Урочистості до Дня працівників сільського господарства
15.11.2018 14:41

densilphoz315.11.2018 в РБК відбулися заходи до Дня працівників сільського господарства «Свято поля, хліба і душі». Сільгоспників привітали перший заступник голови РДА Олександр Василенко, голова районної ради Юлія Симоненко, голова профспілки працівників АПК Людмила Дворецька, голова районної асоціації фермерів Ірина Єрмак. Кращих представників галузі традиційно відзначено обласними та районними подяками та почесними грамоти за сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення свята – Дня працівників сільського господарства. Святковий настрій аграріям подарували виступи працівників РБК.

Детальніше...
 
Засідання комісії
15.11.2018 14:35

narada215.11.2018 в РДА відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) та контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянувши 22 акти, наданих робочою групою по контролю за місцем фактичного проживання ВПО, вирішено призначити (відновити) допомогу 20 особам.

 
32% безробітних в Запорізькій області – мешканці сільської місцевості
15.11.2018 14:34

Однією з найгостріших проблем на селі є зайнятість населення. Розв'язання цієї проблеми можливе тільки за умови поєднання зусиль державної служби зайнятості, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавців шляхом підтримки суб'єктів господарювання, які створюють нові робочі місця через надання пільг за рахунок місцевих та державного бюджетів; створення додаткових робочих місць у сільській місцевості, через розвиток малого підприємництва і самозайнятості.

Детальніше...
 
ДО ВІДОМА ВОДІЇВ! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ
14.11.2018 15:48

uvaga-250x961За даними Гідрометеоцентру України, починаючи з 14-го листопада 2018 року на більшій частині території України, в тому числі і в Запорізькій області, очікується значне погіршення погодних умов, що супроводжуватиметься сильним вітром, опадами у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг та сніг з утворенням снігового покрову до 4-7 см.

Детальніше...
 
Залучення суб'єктів господарювання до зимового утримання доріг загального користування району
14.11.2018 15:42

IMG 20181114 10081914 листопада першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Василенком проведено робочу нараду з питання зимового утримання доріг загального користування місцевого значення району. В нараді взяли участь в.о. начальника філії ДП «Куйбишевський райавтодор» Лященко Т.В., начальник районного сектора ГУ ДСНС України в Запорізькій області Оніпко Р.М., представники об'єднаних територіальних громад району та суб'єкти господарювання, які мають намір на умовах субпідряду виконувати роботи по очищенню від снігу доріг загального користування місцевого значення.

Детальніше...
 
Поетична карусель у бібліотеці
14.11.2018 09:01

1411180019 листопада, в День української писемності та мови до дитячої бібліотеки завітали третьокласники спеціалізованої школи «Інтелект». Діти добре підготувались, щоб прийняти участь у потичній каруселі «Відродися, рідна мово, щоб звучала в серці знову». На свято завітали фея Рідна Мова та Перелесник, які щиро турбувалися про долю української мови, що довгі роки була зачарована і спала мертвим сном. Щоб розбудити та відродити її, на допомогу покликали маленько живого символа мелодійності нашої рідної мови - Соловейка.

Детальніше...
 
«МИ МАЄМО 100% ЗАБЕЗПЕЧИТИ СУБСИДІЯМИ ТИХ, ХТО ЇХ РЕАЛЬНО ПОТРЕБУЄ» - ПРЕЗИДЕНТ НА РАДІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
13.11.2018 16:21

JUHaWoH9Нині у Міжнародному виставковому центрі в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка триває сьоме засідання Ради регіонального розвитку, на яке запрошено всіх голів обласних державних адміністрацій, а також голів об’єднаних територіальних громад. 

Відповідно до порядку денного на засіданні заплановано розгляд питання «Консолідація заради розвитку», зокрема питання нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, української армії, української ідентичності; а також «Регіональний простір: новий вимір», у тому числі історії успіху в регіонах, план дій на майбутнє, нова якість управління та відповідальність регіональної влади, внутрішньорегіональна кооперація, масштабні інфраструктурні проекти.

Детальніше...
 
Працівники РДА написали диктант національної єдності
09.11.2018 14:16

IMG 20181109 13165609.11.2018 у День української писемності та мови відбувся щорічний спецпроект Українського радіо “Радіодиктант національної єдності”. До цієї акції у цьому році приєднались і працівники апарату Більмацької райдержадміністрації на чолі з керівником апарату РДА Лілією Кириченко та написали диктант національної єдності.

 


Сторінка 8 з 352
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна