Новини та оголошення
Інформує Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області
22.01.2019 14:27

Платники Пологівського управління ГУ ДФС області поповнили бюджети усіх рівні на 635 мільйонів гривень

Платниками податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів за минулий рік забезпечили до бюджетів усіх рівнів 634,7мільйона гривень, що на 13,3 відсотка перевищує показник 2017 року. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Державний бюджет у 2018 році поповнився більше, ніж на263,7 мільйона, це на 22 відсотки більше, ніж у попередньому році.

uvaga1До місцевих скарбниць протягом надійшло понад 370 мільйонів, що перевищує рівень 2017 року на 16,4 відсотка.

Найбільші надхоження забезпечила сплата податку на доходи фізичних осіб – 332 мільйони, зростання до 2017 року склало 22 відсотки. Податку на додану вартість спрямовано у сумі майже 123 мільйони, єдиного соціального внеску – більш ніж 200 мільйонів, що на чверть більше, ніж у попередньому році.

Детальніше...
 
Наш шлях – це дорога до Євросоюзу і НАТО, до миру і добробуту – Президент
22.01.2019 14:25

prezudent 22 01 19«Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному шляху», - наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Детальніше...
 
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ БІЛЬМАЦЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ
22.01.2019 14:10

220119Foto 7668522.01.2019 в РДА відбулася зустріч з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, під час якої було обговорено стратегічний план розвитку Пологівського госпітального округу до якого входить і Більмацька ЦРЛ. Цей документ відображає роль та місце лікарні у Пологівському ГО, спираючись на особливості географічних, економічних та медичних показників лікарні.

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ БІЛЬМАЦЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

Детальніше...
 
Урочистості до Дня Соборності України
22.01.2019 14:04

220119Foto 7667222.01.2019 в залі засідань РДА проведено урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України за участю військовослужбовців, які дислокуються на території району, учасників АТО та членів їх сімей, представників влади району та громадськості. Захід традиційно розпочався Гімном України, з вітальним словом до присутніх звернувся голова РДА Артем Попов, працівники РБК виконали патріотичні пісні та презентували документальний фільм про історичні події Акту Злуки. Також присутні вшанували пам’ять загиблих учасників АТО хвилиною мовчання.

Детальніше...
 
Привітання від голови РДА Артема Попова
22.01.2019 08:04

944413Шановні жителі Більмацького району!

Щиро вітаю Вас з національним святом - днем

Соборності України!

         Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. Проголошення 100 років тому, 22 січня 1919 року Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, став історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу та увінчав прагнення українців, століттями розділених і поневолених різними імперіями, жити у своїй єдиній європейській країні.

Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та незалежність.

Разом - ми велика сила, адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти головної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної держави.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай все задумане на користь і благо нашої країни буде успішно реалізоване! Хай святиться ім'я твоє вічно, Україно!

 

З повагою
голова районної державної адміністрації,
депутат Запорізької обласної ради                                                             Артем Попов
 
Щодо заробітної плати державного службовця, встановлення надбавок та премій відповідно до чинного законодавства
21.01.2019 15:57

uvaga1Відповідно до статті 50 Закону заробітна плата державного службовця складається, зокрема, з надбавки за вислугу років; надбавки за ранг державного службовця; премії (у разі встановлення).

За результатами роботи та щорічного оцінювання службової діяльності державним службовцям можуть встановлюватися премії. До премій державного службовця належать:

1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;

2) місячна або квартальна премія відповідно до особистого внеску державного службовця в загальний результат роботи державного органу.

Детальніше...
 
Засідання комісії
21.01.2019 15:52

zaxustditey21.01.2019 голова РДА Артем Попов провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. За результатами засідання прийнято рішення надати двом дітям статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

 
Здійснено плановий профілактичний рейд «Кризова сім’я»
21.01.2019 11:51

DITUПрацівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з фахівцем Більмацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення та спеціалістом з організаційних питань виконавчого комітету Більмацької селищної ради здійснено плановий профілактичний рейд «Кризова сім’я», в с. Трудове та смт. Більмак, щодо батьків, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки.

Детальніше...
 
УВАГА!!!! ТРАВМОНЕБЕЗПЕЧНІ ФАКТОРИ
18.01.2019 14:23

Зимовий травматизм у дорослих, крім тимчасової непрацездатності, може призвести до інвалідності.

Як відомо, зазвичай падають через вкриті льодовим панциром тротуари. Ожеледиця зявляється першочергово, як правило, на ділянках(мостах, покритті ділянок доріг та вулиць), що проходять поблизу рік, каналів, боліт, озер та інших водойм).

Наслідком таких падінь є-забиття, переломи кісток і вивихи. Причому літні люди при падінні найчастіше ламають хребет, що особливо небезпечно.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 368
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна