Новини та оголошення
Розглянула спостережна комісія
27.10.2017 13:28

27.10.17 spostergna27.10.2017 заступник голови РДА Людмила Рябовол провела засідання спостережної комісії, під час якої були розглянуті питання обліку та організації проведення виховної роботи з особами умовно – достроково звільненими від відбування покарання. Станом на 27.10.2017 року на обліку спостережної комісії перебувають п’ять осіб умовно – достроково звільнених, з них на території Більмацької селищної ради зареєстрована одна особа.

 
З професійним святом!
27.10.2017 08:31

Avto 05Шановні  водії, працівники автодорожнього господарства

сердечно вітаю вас  з професійним святом –

Днем автомобіліста і дорожника!

Ваша праця нелегка, але ви завжди пам’ятаєте, що від вашої роботи залежить доля мільйонів людей. Адже саме ви вчасно доставляєте людей до місць праці та навчання, до їхніх рідних та друзів, відкриваєте світ подорожуючим. Дорога  є невід’ємною частиною вашого життя, адже щоденно рано і ввечері, вдень і вночі ви віддаєте їй свої сили та уміння.

Бажаю всім  вам щастя, родинного благополуччя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я та подальшої безаварійної роботи! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть до успіху.

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                             Артем Попов                                                          

 
До Дня визволення України!
27.10.2017 08:25

vizvolennjaШановні ветерани, жителі Більмацького району!

Від щирого серця вітаю вас  з 73-ю річницею вигнання нацистів з України !

Значний проміжок часу відділяє нас від тієї миті, коли було покладено  край пануванню нацистських окупантів в Україні, коли мільйони наших співвітчизників у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої Світової війни, у дні лихоліття, плачу, скорботи відвойовували мир і щасливе життя. І донині не вщухає біль людських втрат у тій жахливій смертоносній війні. Море сліз пролито солдатськими матерями, вдовами та сиротами, і не можна виміряти глибину та гіркоту цього горя. Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край. Ваш подвиг і зараз додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.

Зичу всім вам добра, здоров’я, добробуту і мирного неба!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації,

депутат Запорізької обласної ради                                             Артем Попов  

 
День визволення України!
27.10.2017 08:20

K Bryl foto2Шановні земляки!

Щороку 28 жовтня наша держава відзначає День остаточного вигнання військ нацистів за межі України.

Воєнні дії в нашій державі тривали 40 місяців. За цей час своє життя втратили мільйони українців. І саме на теренах нашої держави під час Другої світової війни відбулися битви, що стали основоположними для визволення Європи від фашизму. Першими в грудні 1942 року були звільнені населені пункти Східного Донбасу. На жаль, нині ця територія знову потерпає від дій агресора.

Я щиро вітаю всіх запоріжців з річницею визволення України від нацистів. Вірю – наша перемога проти нинішніх загарбників обов’язково стане новим святом. І ми шануватимемо всіх наших героїв.

З повагою

Голова облдержадміністрації      

Костянтин Бриль

 
Радилися керівники
27.10.2017 08:18

26.10.17 decentralizacija26.10.2017 голова РДА Артем Попов провів робочу нараду зі своїми заступниками, головою районної ради Юлією Симоненко, керівниками структурних підрозділів РДА, керівниками ОТГ та сільських, селищних рад щодо фінансування пільг встановлених законодавством для окремих категорій населення.

 
Щодо реалізації захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб
26.10.2017 07:40

soc garantij ATOУ зв’язку з проведенням на сході України антитерористичної операції, яка, на жаль, продовжується вже не перший рік, питання захисту прав учасників АТО, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції на сьогоднішній день є одним із найважливіших напрямків діяльності держави. Чинним законодавством передбачено чимало актів, які в різній мірі передбачають захист прав та інтересів, надання матеріальної допомоги, пільг та інше соціальне забезпечення учасникам АТО та членам їх сімей.

Детальніше...
 
Голова РДА на Раді регіонального розвитку
25.10.2017 10:26

Rada region rozv24.10.2017 голова райдержадміністрації Артем Попов взяв участь у шостому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка, що відбулося в Міжнародному виставковому центрі у місті Києві. У засіданні взяли участь керівництво Кабінету Міністрів, Верховної Ради та представники місцевої влади, у тому числі делегація із Запорізької області на чолі з головою Запорізької облдержадміністрації Костянтином Брилем.

Детальніше...
 
Костянтин Бриль: "Завдяки такому лідеру, як Петро Порошенко, ми здобудемо перемогу у багатьох напрямках розвитку нашої держави "
25.10.2017 10:18

BrilГолова облдержадміністрації підбив підсумки засідання Ради регіонального розвитку, що відбулось в Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка. Як повідомив Костянтин Бриль, головними темами засідання стали розвиток села та економічна модернізація країни. Обидва ці напрямки об'єднує децентралізація.

Детальніше...
 
Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку
25.10.2017 10:15

IVrqNxb6Шановні пані та панове!

Дорогі українці!
Непросто було сюди дістатися навіть президентському кортежу, бо неподалік йде ремонт мосту через Русанівську протоку на Броварському проспекті. І таких вузьких місць, які зараз розширяються, інвестуються, будуються і в Києві, і в Україні дуже багато. Відновлення доріг цього року стало загальнонаціональним проектом, хоча розпочалося ще в 2015 році з відомого експерименту, який задіяв ресурс місцевої влади, мобілізував ресурс центральної влади, Уряду і Прем’єр-міністра. Спільними зусиллями ми зробили кардинальне зрушення в цьому напрямку. Хочу наголосити, що він триватиме наступного року, і наступного за наступним. Дороги в Україні будуть будуватися, і відновлення дорожньої мережі буде символом України. Аж поки ми не приведемо в порядок мережу автомобільних магістралей, яка була абсолютно занедбана протягом останніх 20 років.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 263
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна