Новини та оголошення
29 серпня - День вшанування пам’яті загиблих учасників АТО
29.08.2018 09:33

ea122a33776afaa35f2d1b3dda6c540429 серпня, з метою належного вшанування пам'яті загиблих учасників Антитерористичної операції в Україні, українських військовослужбовців та учасників добровольчих батальйонів, утвердження високої патріотичної культури в суспільстві, виховання в молоді поваги до полеглих за незалежність Батьківщини, проголошено в Україні  Днем вшанування пам’яті загиблих учасників АТО. Саме 29 серпня 2014 року під Іловайськом (Донецька обл.) Збройні Сили України, інші військові та добровольчі формування, які брали участь в АТО на Донбасі, зазнали найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію України. У ці дні, чотири роки тому, під Іловайськом на Донеччині тривало жорстоке протистояння: українські військові потрапили в оточення, були тривалі перемови про організований відступ, і під час виходу так званим «зеленим коридором»  були цинічно розстріляні з артилерії. Ми з сумом і скорботою згадуємо про ті події. В цьому котлі загинув і наш земляк Шумейко Микола Миколайович. Висловлюємо  щирі співчуття рідним загиблих Героїв в Іловайському котлі, а також інших військовослужбовців полеглих в боротьбі за незалежність і цілісність України ! Ми не забули про їх подвиг! Світла та вічна пам’ять Героям!

 

З повагою

голова районної

державної  адміністрації, депутат        

Запорізької обласної ради                                                                          Артем Попов

 
Внесено зміни до статей 19, 25, 84 Закону України «Про державну службу»
29.08.2018 09:31

uvaga-250x9611) Статтю 19 «Право на державну службу» доповнено новою частиною такого змісту: «На посаду державної служби категорії «А» або «Б» не може вступити особа, яка має заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання».

2) У статті 25 «Документи для участі у конкурсі»:

Детальніше...
 
100 років з дня формування української державної служби
29.08.2018 09:11

2908181Побудова сучасної та ефективної держави, яка б відповідала європейським стандартам, неможлива без побудови прозорої та ефективної системи державного управління, а також професійної, результативної та політично нейтральної державної служби.

Необхідність підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в умовах реформування державного управління і державної служби, децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування.

Детальніше...
 
Здійснено профілактичний рейд «Кризова сім’я» в смт. Більмак
28.08.2018 16:36

DITU28.08.2018 з метою соціальної підтримки та нагляду за виконанням батьківських обов’язків у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, працівниками служби у справах дітей Більмацкьої РДА спільно з директором Більмацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення здійснено профілактичний рейд «Кризова сім’я» в смт. Більмак.

Під час відвідування родини складено акт обстеження житлово-побутових умов та проведено профілактичну бесіду з батьками щодо забезпечення належних житлово-побутових умов для проживання дітей, недопущення зловживання алкогольними напоями, про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

 
Засідання робочої групи
28.08.2018 15:34

naradaa28.08.2018 заступник голови райдержадміністрації Людмила Рябовол провела засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. На порядок денний винесено питання: про виявлення фактів виплати заробітної плати у неналежному розмірі (менше 3200 грн. за 2017 рік та 3723 грн. з 2018 року), або переведення працівників на неповну тривалість робочого часу та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
Засідання комісії
28.08.2018 15:32

narada28.08.2018 голова райдержадміністрації Артем Попов провів засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати. На порядок денний винесено ряд питань: про стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Більмацького районі; про виконання графіків погашення заборгованості з заробітної плати працівникам економічно активних підприємств району; про легалізацію заробітної плати на підприємствах Більмацького району. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
Неоголошена війна продовжує забирати життя наших захисників
27.08.2018 14:16

27081812Ще одна сім’я нашого району отримала сумну звістку про втрату дорогої людини. 26.08.2018 на Луганському напрямку, внаслідок підриву мінно-вибухового пристрою загинув наш земляк житель с.Ланцеве Бережанський Олександр Сергійович, 1976 року народження. Вічна пам’ять Герою!

 
В райцентрі відзначають 27-му річницю незалежності України
23.08.2018 13:21

IMG 568823.08.2018 у райцентрі відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди 27-ої річниці Незалежності України за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасників бойових дій, військовослужбовців військових частин, які дислокуються на території району, громадських організацій, трудових колективів, засобів масової інформації.

Під час урочистостей хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять тих, хто своїм життям боронив свободу Держави.

Детальніше...
 
Урочисте підняття Державного Прапора України в смт Більмак
23.08.2018 10:49

IMG 564723.08.2018 у День Державного Прапора України на майданчику біля головного флагштоку району в селищі Більмак відбулося урочисте підняття синьо-жовтого стяга під музичний супровід Гімну України. В заході взяли участь керівники та представники органів державної влади району та селища, учасники бойових дій, військовослужбовці військових частин, які дислокуються на території району, працівники трудових колективів підприємств, установ, організацій, представники політичних партій та громадських організацій, молодь.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 334
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна