Новини та оголошення
Нарада у голови РДА
28.05.2019 15:54

narada428.05.2019 голова РДА Артем Попов провів засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати. На порядок денний засідання винесено низку питань: про стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах району; про стан сплати єдиного соціального внеску підприємствами району; про стан розрахунків підприємств району з обов’язкових платежів перед управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області; про виконання графіків погашення заборгованості з заробітної плати працівникам економічно активних підприємств району; про легалізацію заробітної плати на підприємствах Більмацького району.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

 
Нарада у голови РДА
28.05.2019 15:45

transformator2019-05-28  14.19.1228.05.2019 голова РДА Артем Попов провів нараду за участі свого заступника Олександра Василенка та депутата обласної ради Олександра Машинського щодо відновлення постачання електричної енергії споживачам по вулицях Заводській та Степовій в смт. Більмак. Присутні обговорили ситуацію, яка склалася, а також подальші дії щодо забезпечення безперебійного електропостачання мешканцям. На сьогодні по вулиці Заводській розпочато роботи з заміни пошкодженого трансформатору та відновлення електропостачання до приватних будинків, а також підключення вуличного освітлення.

 
Привітали дітей пільгових категорій
28.05.2019 15:27

20190528 1119351 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї держави.

Детальніше...
 
"Мелодія над Бердою" в Смирновській ОТГ
28.05.2019 09:24

melodiy nad berdou25.05.2019 селі Вершина Друга відбувся регіональний фестиваль «Мелодія над Бердою», в якому взяли участь колективи Смирновської ОТГ, Комиш-Зорянської ОТГ, Берестівської ОТГ, Осипенківської ОТГ, Гусарківського СБК, сіл Стародубівка та Захарівка, а також ансамбль «Хуртовина» БДПУ.

Детальніше...
 
Голова РДА привітав школярів Шевченківської ЗОШ зі святом останнього дзвоника
24.05.2019 14:39

240519chevchen24.05.2019 голова РДА, депутат обласної ради Артем Попов здійснив робочу поїздку на територію Комиш-Зорянської ОТГ, де взяв участь у святі останнього дзвоника Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Артем Вікторович привітав присутніх зі святом та побажав випускникам реалізувати власні здібності, таланти, побудувати власну успішну долю та бутигідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни.

 

 
Привітання від голови РДА Артема Попова
24.05.2019 08:06

1527233130 dzvonikaДорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника! 


Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік, а для випускників, цей дзвоник останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання!  Тож нехай останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день і надією на мирне майбутнє нашої незалежної та процвітаючої України!

 

З повагою
голова районної
державної  адміністрації, депутат             
Запорізької обласної ради                                                                    Артем Попов
 
Перевірка пройшла успішно
23.05.2019 11:37

7e8754e39e7b987b7c5a2e10fd274f1846324e84В Більмацькій районній державній адміністрації пройшла перевірка стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних та звіряння їх облікових даних з даними Більмацько-Розівського обʼєднаного районного військового комісаріату.

Відповідальною особою за ведення військового обліку в райдержадміністрації призначено Кондрахіну К.С. Всього в установі працює 36 чоловік, з них військовозобов’язаних 8 осіб: 2 офіцера, 6 солдат, сержантів, заброньований – 1чол. Звіряння даних особових карток державних службовців з даними РВК проводиться щорічно. Розділи особових карток заповнені відповідно до записів військово – облікових документів. Райдержадміністрацією отримано висновок, що військовий облік ведеться згідно вимог керівних документів.

 
Інститут державної служби
23.05.2019 09:44

Державна служба — це механізм здійснення цілей та завдань держави. Реалізуючи свої функції, державна служба має стати таким інститутом, через який реалізується демократична сутність держави, підтримується нормальна життєдіяльність суспільства, а державний апарат слугує потребам суспільного розвитку.

Державна служба має стати повсякденним каналом зв'язку держави та народу, їх взаємодії, а також виступати лідируючою силою суспільства. Подібний підхід здатний забезпечити тільки такий державний апарат і такий його персонал, який зможе обґрунтовано висувати зрозумілі для людей норми поведінки та праці, організовувати та регулювати соціальну активність громадян, домагатися змін і відстежувати їх соціальну ефективність. Державна служба має поєднувати конституційно зафіксовані наміри та цілі держави, його структури, відношення та зв'язки з кадровим потенціалом держави, втілювати їх в суспільне життя.

Детальніше...
 
Увага! Пряма лінія! Юстиція
21.05.2019 16:11

uvagaУвага! Пряма телефонна лінія!

У вівторок, 28 травня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Васильцов Сергій Анатолійович.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508.

 


Сторінка 10 з 394
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна