Новини культури
святковий новорічний концерт «Чарівна музика Нового року»

IMG 5423

Вже традиційно, напередодні Нового року, в дитячій музичній школі відбувся святковий новорічний концерт «Чарівна музика Нового року». Юних музикантів привітала помічник народного депутата України Олександра Пономарьова – Ірина Єрмак, яка побажала присутнім гарного творчого настрою, здійснення всіх мрій, а також вручила вихованцям закладу новорічні подарунки. Прикрасою свята стала господиня 2021 року - біла металева Мишка (роль якої виконала учениця музичної школи Саша Мерешко).

Детальніше...
 
До Міжнародного дня чаю

P8090170

«Ми за чаєм не нудьгуємо» - під такою назвою напередодні Міжнародного дня чаю у дитячій районній бібліотеці відбулося бібліочаювання.

Учні 7-А класу загальноосвітньої школи « Інтелект» підготували доповіді про такий звичний для усіх напій - чай. Діти, виступаючи у ролях юних дослідників, істориків, краєзнавців, географів і лікарів,   познайомили усіх із відомими , невідомими, цікавими і навіть курйозними фактами із історії відкриття чаю як напою, географією його вирощування і виробництва, способами приготування і традиціями вживання у різних країнах світу.

Детальніше...
 
Права людини – частина нашого життя До Всеукраїнського тижня права, з метою підвищення рівня

IMG-a19dfdae5604d5639a2f308b44c1ea51-V

 До Всеукраїнського тижня права, з метою підвищення рівня правової культури та інформованості молоді, про конституційні права та обов’язки, місце права в сучасному житті ознайомили учнів. Обговорили загальну декларацію прав людини, конвенцією ООН про права дитини, привели приклади дотримання та порушення прав людини у повсякденному житті. Застерегли від вчинення правопорушень, переглянули відеоролик з правової тематики та книжкову виставку «Діти в Україні: права і гарантії». Все це було представлено на юридичному марафоні «Жити за законом». Захід провели бібліотечні працівники центральної районної бібліотеки спільно з спеціалістом районного відділу «Більмацьке бюро правової допомоги» за участю учнів 8 класу Більмацькій ЗОШ I-III ступенів (класний керівник Білоконь Ірина Василівна).

 
До Міжнародного дня інваліда

       P7300161Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

    Саме з метою привернути увагу підростаючого покоління до проблем дітей- інвалідів, сколихнути в серцях здорових дітей співчуття, нотки милосердя та прояви підтримки і адекватного сприйняття проблем інвалідів, у районній дитячій бібліотеці пройшов День інформації «Бібліотерапія».

Детальніше...
 
Обласний конкурс «Запорізька спадщина».

IMG-1fa13791cd5821af22ca2fad5445fd05-V30 листопада 2019 року в Палацікультури «Титан» м. Запоріжжя відбувсяобласний конкурс «Запорізькаспадщина».

Учасниками конкурсу стали аматорськіфольклорніколективи, якідіють на базіустанов та закладівкультури клубного типу всієї області.

Детальніше...
 
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом


2IMG-c2438fd3466de4d6ba22616c9dee460b-V

02.12.2019 року до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом працівниками комунального закладу «Більмацький районний будинок культури» спільно з лікарем – інфекціоністом кабінету «Довіра» Більмацької районної лікарні Світланою Едуардівною Іванець проведено інтерактивну акцію «Ми обираємо життя». В акції взяли участь учні 9 – 11 класів КЗ «Більмацька опорна ЗОШ I-IIIст.».

Детальніше...
 
Вогник «Повір у себе»

120191203 110636

03.12.2019 року до Міжнародного дня осіб з інвалідністюпройшов вогник «Повір у себе».

Гарний пісенний настрій дарували працівники комунального закладу «Більмацький районний будинок культури» та аматори сцени. Теплі слова ведучої Анастасії Жеріхової не залишили жодного присутнього без посмішки і позитивних емоцій.

Детальніше...
 
Сад родинної майстерності

 

5В КЗ «Більмацька ЦРБ» зібрались люди для яких творчість стала основою життя – майстрині рукоділля та любителі художнього слова.  У святково оформленій бібліотечній залі розмістили виставку творчих робіт. Яскраві, різнопланові вони створили атмосферу радості і захоплення рукотворною красою.  Запросивши гостей до читальної зали, бібліотекарі розповіли про сімейні цінності.

Детальніше...
 
Погляд в минуле

20191121 083025Голодомор – одна з найтрагічніших сторінок історії України, акт геноциду українського народу. До цієї дати в КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» організували літературний погляд в минуле «Ми відспівали їхні чисті душі». Під час заходу презентували книги: С.Шевчука «Голодомор 1932- 1933 рр. на території Куйбишевського району», Д.Мейса «Ваші мертві вибрали мене…», Р.Конквеста «Великий терор» та інші. У центрі уваги книжкової виставки «Невиплакані сльози України» документальні хроніки тих часів, де широко використані свідчення очевидців.

 
Свобода, гідність крізь покоління

20191121 085136В КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» організовано виставку - утвердженнядо Дня Гідності та Свободи. В експозиції представлено книги з історії України та доленосних подій нашої держави – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Презентація виставки пройшла під гаслом «Гідність і Свобода у цьому наша сила».

 


Сторінка 1 з 24
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна