Новини культури
До 80 – річчя утворення Запорізької області

         P6110045Конкурс малюнків «Мальовничий Запорізький край» було організовано обласною бібліотекою для юнацтва. Умова заходу - зображення унікальних пам'яток історії та природа міста Запоріжжя і Запорізької області. За тісної співпраці Більмацької центральної районної бібліотеки та дитячої художньої школи презентовано роботи юних талантів нашого району.

Детальніше...
 
Бібліотека очима дітей

 bibliot1  Двері КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» були гостинно відчинені для учнів початкових класів Більмацької опорної загальноосвітньої школи I-III ступенів. Працівники відділу обслуговування провели змістовну екскурсію залами бібліотеки. Книжкова виставка «В країну літніх канікул з книгою» захопила новими цікавими дитячими книгами. Закріпили все прослухане вікториною та конкурсом загадок.

Детальніше...
 
Презентація книги М.Саїнського «Медсестра»

knuga MEDSESTRA 1В КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» на черговому засіданні літературно-мистецької вітальні «Свічадо» відбулася презентація нової книги Миколи Андрійовича Саїнського «Медсестра». Це нова документальна повість про Катерину Митрофанівну Суржик, яка пройшла життєвий шлях від медсестри до почесного громадянина селища Куйбишеве Запорізької області. Презентація відбулася у присутності автора та головної героїні, які змістовно і цікаво ознайомили запрошених із новою книгою. Зачарувала розповідь К.М.Суржик про військові роки та повоєнні події, звеселили її вірші та гуморески. В спогадах було багато тепла, справжнього життя, щирості та сімейних цінностей. Про родинну лікарську династію дізналися від Зої Андріївни Кальченко, доньки Катерини Митрофанівни. Атмосфера зустрічі спонукала поринути у власні спогади про долі своїх родин. Присутні висловили вдячність автору за проведену велику роботу, небайдужість до історії свого краю. Читачі мали змогу ознайомитися з добіркою літератури автора, що є у фонді бібліотеки.

Детальніше...
 
Екскурсія до художньої школи

3105201901

29 травня 2019 року до комунального закладу «Більмацька дитяча художня школа» завітали учні молодших класів Більмацької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект» та Більмацької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Детальніше...
 
Таврійські сурми

DSC 1308.MOV123-05-1617 травня 2019 року народний самодіяльний духовий оркестр КЗ «Більмацький районний будинок культури» взяв участь у Всеукраїнському фестивалі духової та естрадної музики «Таврійські сурми» в м. Мелітополь.

Оркестр виконав дві інструментальні композиції («Козацький марш», «Танго») та композицію «Вітчизна», солісти – Микола Галюк і Анастасія Жеріхова.

 
Поетичний травень

poettravenIMG 2537Стало доброю традицією в Більмацькій центральній районній бібліотеці кожного травня проводити творчі зустрічі з поетами Запорізької спілки письменників України в рамках обласного фестивалю «Поетичний травень», який заснований нашим легендарним земляком – білоцерківцем, поетом Петром Ребром. Голова Запорізької обласної організації НСПУ Олександр Медко розповів про особливості цьогорічного фестивалю, гості прочитали вірші та подарували збірки нових поезій.

Детальніше...
 
"Гусарочка" виборола друге місце

IMG-0087a194080d565e624f044742c0ae11-VФольклорний колектив нашого району білоруського національного товариства «Гусарочка», отримав запрошення для участі в Національному чемпіонаті України з фольклору – Євро Фольк в м. Чернівці.

Детальніше...
 
За нагородою до Києва!

IMG 006815.05.2019 в м. Київ в Національному музеї Тараса Шевченка відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!». Учня КЗ «Більмацька дитяча художня школа» Михайла Даниленка та викладача Ольгу Аркадіївну Ланець відзначили дипломом, почесною грамотою та цінними подарунками. Вручав відзнаки голова жюрі конкурсу, народний художник України, академік (дійсний член) Національної академії мистецтв України, доцент, лауреат літературно - мистецької премії ім. Нечуя - Левицького Перевальський Василь Євдокимович.

Детальніше...
 
Гралися й змагалися

P1160043У Міжнародний день сім’ї дитяча районна бібліотека зібрала дітлахів для спільного вшанування родинних звичаїв та традицій.

Детальніше...
 
"Терпсихора запрошує"

terpsihora24.04.2019 танцювальний колектив «Юнона» КЗ «Більмацький РБК» взяв участь у відкритому фестивалі - конкурсі хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує», який проходив у ПК «Орбіта» м. Запоріжжя у номінації «Сучасна хореографія» з композиціями «Фламенко» та «Бродвейський джаз».

В конкурсі приймали участь понад 500 учасників Запорізької області. Першого дня оцінювалися танцювальні ансамблі, а другого дня учасники фестивалю влаштували патріотичний флеш – моб, та виступили на Гала – концерті.

 


Сторінка 1 з 21
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна