Новини культури
До Дня партизанської слави

З метою формування в учнів інтересу і поваги до історичного минулого нашої Батьківщини, виховання патріотичних почуттів, любові до України, пошани до ветеранів війни 16.09.2019 працівниками комунального закладу «Більмацький районний будинок культури» проведено інформаційну годину з відеопрезентацією «Пам'ять про минуле», для учнів старших класів Більмацької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Захід було присвячено до Дня партизанської слави і проведено, як данину всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Великої Вітчизняної війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

Пам'ять загиблих воїнів, які полягли в роки Другої Світової війни увічнено хвилиною мовчання.

 
Працюємо з думкою про читача

      Бібліотека - це місце з особливим настроєм, енергетикою, затишком. Колектив КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» за підтримки місцевої влади намагається створити найкращі умови для відвідувачів. Однією з проблем закладу було неефективне опалення.

Детальніше...
 
До дня батька!

P516011516 вересня - Всенародний день батька, який в незалежній Україні порівняно молоде свято. Воно відзначається в більшості соціально-розвинутих країн в третю неділю вересня.

Детальніше...
 
Чи знаєш ти про рід козацький

IMG 20190904 15125406.09.2019 в комунальному закладі «Більмацький районний будинок культури» з учасниками дитячого аматорського об'єднання «Витівник» проведено пізнавальну зустріч «Чи знаєш ти про рід козацький?», присвячену національній програмі відродження українського козацтва.

Діти дізнались про силу, сміливість, мужність, відвагу козаків такозацьких діячів, які вели військо в бій та вчили бути хоробрими, безстрашними, віддано любити свій край.

Детальніше...
 
Шоколадні посиденьки

IMG 20190711 123326Як можна поєднати шоколад із книгою? Дуже просто! Треба лишень завітати у Всесвітній день шоколаду до дитячої районної бібліотеки. Тут уже другий рік поспіль відбуваються заходи присвячені одному із найулюбленіших смаколиків дітвори – шоколаду. Цього року це були шоколадні посиденьки під назвою «Усе в шоколаді».

Детальніше...
 
Презентація краєзнавчого нарису

DSC 1537В Більмацькій центральній районній бібліотеці відбулась презентація нового видання Сергія Павловича Шевчука. Наш земляк, відомий історик та краєзнавець, автор книг про наш край, один із засновників Запорізького наукового товариства імені Я.П.Новинського, керівник суспільного центру дослідження Північного Причорномор’я.

Детальніше...
 
Два ювілеї

Foto 78953В КЗ «Більмацька ЦРБ» відбулося чергове засідання літературно-мистецької вітальні «Свічадо», присвячене двом поетичним ювілеям. Подія світового рівня – 130 річчя від дня народження видатної Анни Ахматової, однієї з найвідоміших поетес «срібного віку».

Детальніше...
 
До 80 – річчя утворення Запорізької області

         P6110045Конкурс малюнків «Мальовничий Запорізький край» було організовано обласною бібліотекою для юнацтва. Умова заходу - зображення унікальних пам'яток історії та природа міста Запоріжжя і Запорізької області. За тісної співпраці Більмацької центральної районної бібліотеки та дитячої художньої школи презентовано роботи юних талантів нашого району.

Детальніше...
 
Бібліотека очима дітей

 bibliot1  Двері КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» були гостинно відчинені для учнів початкових класів Більмацької опорної загальноосвітньої школи I-III ступенів. Працівники відділу обслуговування провели змістовну екскурсію залами бібліотеки. Книжкова виставка «В країну літніх канікул з книгою» захопила новими цікавими дитячими книгами. Закріпили все прослухане вікториною та конкурсом загадок.

Детальніше...
 
Презентація книги М.Саїнського «Медсестра»

knuga MEDSESTRA 1В КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» на черговому засіданні літературно-мистецької вітальні «Свічадо» відбулася презентація нової книги Миколи Андрійовича Саїнського «Медсестра». Це нова документальна повість про Катерину Митрофанівну Суржик, яка пройшла життєвий шлях від медсестри до почесного громадянина селища Куйбишеве Запорізької області. Презентація відбулася у присутності автора та головної героїні, які змістовно і цікаво ознайомили запрошених із новою книгою. Зачарувала розповідь К.М.Суржик про військові роки та повоєнні події, звеселили її вірші та гуморески. В спогадах було багато тепла, справжнього життя, щирості та сімейних цінностей. Про родинну лікарську династію дізналися від Зої Андріївни Кальченко, доньки Катерини Митрофанівни. Атмосфера зустрічі спонукала поринути у власні спогади про долі своїх родин. Присутні висловили вдячність автору за проведену велику роботу, небайдужість до історії свого краю. Читачі мали змогу ознайомитися з добіркою літератури автора, що є у фонді бібліотеки.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 23
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна