Новини культури
Привітання з Маланкою

13.01.15Kult13.01.2015 року працівників управління соціального захисту населення та відділу культури і туризму  з святом Василя та Маланки, різдвяними привітаннями та театралізованим вертепом, привітали працівники та учасники художньої самодіяльності Гусарківського сільського будинку культури на чолі з сільським головою Слабишевою Н.Ю.

 
Візити в госпіталь

PC240033 Працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки регулярно відвідують військовий госпіталь. З нашими бійцями спілкуються,  обмінюють книги українських та зарубіжних авторів, пропонують безкоштовно відвідати «Інтернет – центр», книжкові виставки та заходи, які проходять в центральній районній бібліотеці.

 
Дід Мороз кермує

30.12.14Kult30.12.2014. о 12.00 біля РБК другий рік поспіль стартував велопробіг   «Дід Мороз кермує».

Не дивлячись на погодні умови  цього року вони знову вирушили в путь, щоб подарувати радість, хороший настрій та солодощі жителям селища та дітлахам дитячих садочків.

Докладніше
 
Підсумки акції

29.12.14KultЗа підсумками обласної культурно-мистецької акції «Натхненна у праці, увічнення у пісні, квітуй, Запорізька земля» до 75-річчя утворення Запорізької області, подякою обласного методичного центру культури і мистецтв нагороджено Мар`янівський сільський будинок культури (директор Коналош Л.С.)

 
Новорічний концерт

          25.12.2014Kult 24 грудня 2014 року в дитячій музичній школі  відбувся звітний новорічний святковий концерт за участю  вихованців школи. В програмі концерту прозвучали новорічні пісні, виконані класичні твори та музичні твори казкових персонажів. Діти отримали вітання і подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.  

Докладніше
 
Обговорення позачергового послання Президента України

 24.12.2014Kult         На абонементі в Куйбишевській ЦРБ діє книжкова виставка «Моя ти рідна Україна». Виставка висвітлює діяльність Президента України, яка спрямована на єдність України, європейський вибір українців, євроатлантичні виміри безпеки. На виставці знайшла своє місце література присвячена Україні: історії країни, її народу, культурі, шляху до самовизначення нації. Матеріалами виставки можуть скористатися всі читачі та пересічні громадяни.

 

23.12.2014Kult2 За підсумками навчання в I півріччі 2014-2015 навчального року в Куйбишевській  дитячий художній школі з 22 по 26 грудня відбуваються піврічні перегляди робіт учнів.

Докладніше
 
Презентація книги А.В.Абліцової та В.М. Марочко «Через три війни»

22.12.14Kult21 грудня у Куйбишевській центральній районній бібліотеці пройшло засідання літературно - мистецької вітальні «Свічадо», присвячене виходу в світ книги спогадів про Пожидаєва Миколу Семеновича «Через три війни» (автори Абліцова Любов Василівна, Марочко Віктор Миколайович).

Докладніше
 
Відкриття новорічної районної ялинки

19.12.14Kukt 2  19 грудня в районному будинку культури відбулося відкриття новорічної  районної ялинки, театралізоване дійство «Свято Чудотворця Миколая в Новий рік нам двері відкриває».

Докладніше
 

19.12.14Kukt 4 Районна дитяча бібліотека спільно з центром соціальних служб для дітей, сім`ї і молоді провели театралізований ранок для дітей «Чудотворець Миколай, до нас в гості завітай».

Докладніше
 


Сторінка 19 з 20
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна