Новини культури
Покровський ярмарок

20191012 10362512.10.2019 майстри декоративно – прикладного мистецтва любительського об’єднання «Гармонія» комунального закладу «Більмацький районний будинок культури», взяли участь у Покровському ярмарку в м. Запоріжжя.

Детальніше...
 
До дня людей поважного віку

IMG-204b21b0a731cf52d0cb0db251484533-V01.10.2019 року вокальний ансамбль «МелодіКідс» комунального закладу «Більмацький районний будинок культури» (керівник Нікітіна О.Г.) взяв участь у святковому концерті до дня людей поважного віку, який проходив в будинку культури «Софіт» м. Бердянськ. Юні учасники привітали гостей піснею «Щасливі діти», їхній виступ зустріли бурхливими оплесками. А після закінчення заходу дітей почастували солодощами.

 
Вулична презентація

IMG 1013Свято – добра нагода відпочинку на свіжому повітрі. Бібліотекарі КЗ «Більмацька ЦРБ» провели вуличну презентацію «Книжковий дощ новинок». До знайомства з новою книгою долучилось багато читачів та пересічних перехожих селища. Гарний святковий сюрприз до професійного свята - домашня бібліотека, презентована депутатом селищної ради Черіпко Тетяною Миколаївною.Приємні емоції від селфі з книжковою інсталяцією одержали всі хто прийняв участь у презентації.

 
А у нас все для вас

70859944 2486710748076013 7070401495119691776 nВ КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» розпочався тижневий бібліомарафон до Всесвітнього дня бібліотек. Присутні мають змогу ознайомитись з фондом бібліотеки, бібліотечними послугами, книжковими та творчими виставками. Першими прийняли участь в марафоні учні 10 класу КЗ «Більмацька опорна загальноосвітня школа I-III ступенів» разом з класним керівником Сівер Лілією Анатоліївною.

Детальніше...
 
Патріотичний пленер

P9230010До Дня партизанської слави завідувач відділу обслуговування центральної районної бібліотеки Сіляєва Валентина Миколаївна разом з вчителем історії Більмацької опорної ЗОШ I-III Білоконь Іриною Василівною підготували патріотичний пленер під таким гаслом: «Лиш через минуле, можливо побачити майбутнє».

Детальніше...
 
День посмішки

20 вересня в Дитячій бібліотеці було гамірно. Проводили свято «Посміхайтесь! Сьогодні день народження Смайлика!». Це свято відзначають всі небайдужі люди, а насамперед ті, хто полюбляє соціальні мережі.

Детальніше...
 
До Дня партизанської слави

З метою формування в учнів інтересу і поваги до історичного минулого нашої Батьківщини, виховання патріотичних почуттів, любові до України, пошани до ветеранів війни 16.09.2019 працівниками комунального закладу «Більмацький районний будинок культури» проведено інформаційну годину з відеопрезентацією «Пам'ять про минуле», для учнів старших класів Більмацької спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Захід було присвячено до Дня партизанської слави і проведено, як данину всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Великої Вітчизняної війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя.

Пам'ять загиблих воїнів, які полягли в роки Другої Світової війни увічнено хвилиною мовчання.

 
Працюємо з думкою про читача

      Бібліотека - це місце з особливим настроєм, енергетикою, затишком. Колектив КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» за підтримки місцевої влади намагається створити найкращі умови для відвідувачів. Однією з проблем закладу було неефективне опалення.

Детальніше...
 
До дня батька!

P516011516 вересня - Всенародний день батька, який в незалежній Україні порівняно молоде свято. Воно відзначається в більшості соціально-розвинутих країн в третю неділю вересня.

Детальніше...
 
Чи знаєш ти про рід козацький

IMG 20190904 15125406.09.2019 в комунальному закладі «Більмацький районний будинок культури» з учасниками дитячого аматорського об'єднання «Витівник» проведено пізнавальну зустріч «Чи знаєш ти про рід козацький?», присвячену національній програмі відродження українського козацтва.

Діти дізнались про силу, сміливість, мужність, відвагу козаків такозацьких діячів, які вели військо в бій та вчили бути хоробрими, безстрашними, віддано любити свій край.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 24
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна