Новини культури
Традиційне засідання літературки

          16.02.15Kult2Більше тридцяти років в центральній районній бібліотеці діє «Літературно – мистецька вітальня «Свічадо», яка об’єднує талановитих, творчих, неординарних людей. Чергове засідання літературки пройшло 15 лютого і було присвячене  традиціям нашого народу. Працівники Куйбишевської ЦРБ Сіляєва В.М та Савчук С.В. розповіли про святкування Стрітення та Масляної. Не залишилосьостороньіулюблененинісвято- День Святого Валентина. Запрошені поділилися своїми творчими надбаннями.  С.М. Причиненко цікаво повідомила про витоки Срітення, та зачитала вірш Йосипа Бродського про це свято. Звучали вірші постійних учасників Онишко М.І, Звєрєва В.І. Поетичну творчість  нашого поета – земляка А.П. Левади у музичному оформленні представив Пашко О.В.  Музика, романси і улюблені пісні створили атмосферу свята.Засідання продовжилось за традиційним чаюванням, смачними млинцями та задушевною українською піснею.

Детальніше...
 
Валентинки в АТО

09.02.15KultВ нелегкий для нашої країни  час ми всі потребуємо уваги, співчуття, любові… Тож напередодні Дня Святого Валентина Куйбишевська районна дитяча бібліотека  разом із учнями третіх класів  загальноосвітньої школи I-III ступенів провели творчу годину  «Віра і надія збереже». Діти виготовили привітальні листівки учасникам АТО, які знаходяться зараз на передовій, а також тим бійцям, які відновлюють своє здоров'я у місцевому госпіталі.

В листівках діти виразили всю свою повагу, гордість і  любов до відважних захисників країни. В кожному дитячому слові струменіла віра і надія на мирне життя, впевненість в тому, що дитяча любов, віра і надія допоможе нашим захисникам вистояти та  вибороти щасливе майбутнє кожній людині у нашій країні.

Листівки будуть передані до госпіталю і з волонтерами  в зону АТО.

Докладніше
 
Про інтернет центр в Куйбишевській ЦРБ

         05.02.14KultВільний доступ до інформації – право і потреба кожного члена суспільства. Надати можливість долучитись до інформаційних джерел – у всьому їх різноманітті – місія бібліотеки. Час диктує свої вимоги, тому не викликає сумніву той факт, що досягти належного рівня у задоволенні інформаційних потреб користувачів можна лише за рахунок впровадження сучасних інформаційних технологій. Кожний користувач Куйбишевськоїцентральної районноїбібліотеки має можливість безкоштовно користуватися Інтернетом. Одне з основних завдань Інтернет-центру - забезпечення оперативного доступу читачів до різносторонньої інформації. Інтернет-центр бібліотеки створює рівні можливості для пошуку інформації людей різних соціальних верств населення і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури. Тематика запитів користувачів Інтернет-центру  досить різноманітна. Це і добір матеріалу для навчання та розширення діапазону професійної діяльності, пошук інформації дозвілевого характеру. Слід відзначити й високий попит на електронне спілкування та значне зацікавлення в соціальних мережах («В контакте», «Одноклассники»).

 
Зустріч з лікарем

        26.01015KultВ Куйбишевській центральній районній бібліотеці відбувся захід «Обзорна бесіда про психотерапевтичні методи» за участі лікаря - психотерапевта Коротенка Володимира Кириловича, який розповів присутнім, що таке психотерапія та психотерапевтичні методи лікування. Захід доповнила викладка літератури «Здоровим бути здорово». На  завершення лекції Володимир Кирилович відповів на запитання слухачів.

Докладніше
 
День Соборності в центральній бібліотеці

22.01.15Kult3Нехай ніхто не половинить

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина ,Україно,

Бо ти навік у нас одна.

       З нагоди особливої дати – Дня Соборності України працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки Лісна Інна Олександрівна та Савчук Світлана Валентинівна  провели історичний урок – пам’ять «Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна» у  9 класі ЗОШ №2, класний керівник Білоконь Ірина Василівна. Бібліотекарі розповіли про історію свята, про важкий шлях становлення  незалежності, героїчні сторінки нашої країни, були названі  імена діячів державотворення  та видатних людей країни, значення свята та самого поняття «Соборність». Учні активно відповідали на питання вікторини про Україну. Наприкінці учні розглянули тематичну виставку літератури.

Докладніше
 
День Соборності в дитячій бібліотеці

22.01.15Kult6За допомогою бібліотечного експресу працівники Куйбишевської  районної дитячої бібліотеки здійснили для дітей історичну гру-подорож          "Моя Батьківщина- рідна Україна", присвячену Дню Соборності України.  Мандрівники   зробили  зупинки на станціях : "Столична", "Символічна", "Краєзнавча", на яких ознайомилися з історією свята, символами і оберегами  українців. На станції "Загадково-пісенній"  діти відгадували загадки,  прослухали  українські народні пісні. Останньою була зупинка "Пиріжкова", яка зустріла подорожуючих розповіддю про традиційні страви українського народу і пригостила запашними гарячими пирогами.

Докладніше
 
Поетична година

20.01.15Kult515 січня працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки провели захід для учнів 11 класу Куйбишевської ЗОШ. Поетична година «Я ж разом з вами підвівся і виріс із однієї землі» була присвячена творчості талановитого українського поета Василя Симоненка та 80-річчю з дня його народження. Звучали вірші: «Україні», «Лебеді материнства», «Ти знаєш, що ти – людина», «Мати» та інші. 

 
Завершено новорічно-різдвяні заходи

20.01.2015Kult3 Святковою програмою для жителів селища «Ой, прийшли в господу три празники в гості», за мотивами мюзиклу «Вечори на хуторі біля Диканьки», районний будинок культури завершив цикл новорічно-різдвяних заходів.

Докладніше
 
Новорічні та різдвяні свята

14.01.15Kult В пер іод новорічних та різдвяних свят працівниками районного будинку культури на дозвіллевих об`єктах було проведено ряд  святкових заходів:

- театралізована програма для дітей селища «Поринь у казочку зимову»;

- новорічний ранок «Новорічні пригоди Маші» на для дітей та батьків;

- різдвяна програма «Добрий вечір! Щедрий вечір!». 

Докладніше
 
Привітання з Маланкою

13.01.15Kult13.01.2015 року працівників управління соціального захисту населення та відділу культури і туризму  з святом Василя та Маланки, різдвяними привітаннями та театралізованим вертепом, привітали працівники та учасники художньої самодіяльності Гусарківського сільського будинку культури на чолі з сільським головою Слабишевою Н.Ю.

 


Сторінка 22 з 24
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна