Новини культури
Засідання районного любительського об’єднання самодіяльних майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Гармонія»

17.12.14 Kult 17 грудня 2014 року о 9.00 годині в районному будинку культури відбулося  новорічне засідання районного любительського об’єднання самодіяльних майстрів  декоративно-прикладного мистецтва «Гармонія» .

Докладніше
 

16.12Kult Підбито підсумки обласного конкурсу образотворчого мистецтва серед учнiв початкових спецiалiзованих мистецьких навчальних закладiв за темою "Iлюстрацii до улюблених лiтературних творiв".

Докладніше
 
Обласний фестиваль-конкурс

15.12.14 Kult2Відбувся обласний фестиваль-конкурс солістів,  ансамблів та оркестрів викладачів музичного мистецтва початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. В конкурсі взяли участь викладачі Куйбишевської дитячої музичної школи:  тріо баяністів та жіночий вокальний квартет. Серед 65 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області конкурсанти посіли почесні другі місця  в своїх номінаціях 

Докладніше
 
Семінар клубних працівників

12.12 Kult2 12 грудня 2014 року районним організаційно-методичним центром (директор Вітер М.В.) було проведено семінар для клубних працівників Куйбишевського району. На семінарі розглянуто питання: про організацію громадського обговорення послання Президента України; про підсумки обласної культурно-мистецької акції «Натхненна у праці, увічнення у пісні, квітуй, Запорізька земля» до 75-річчя утворення Запорізької області;

Докладніше
 
Запорізька земля називає синів імена

11.12 kult З 8 грудня 2014 року в Куйбишевській  центральній районній бібліотеці відкрита виставка «Запорізька земля називає синів імена»присвячена воїнам АТО, нашим землякам – запоріжцям, які загинули захищаючисхідні рубежі нашої держави.  На презентації були присутні учні Куйбишевської ЗОШ  з вчителем історії Білоконь Іриною Василівною.  Більш детальну інформацію про матеріали виставки  ви можете отримати в читальному залі нашої бібліотеки.

 
Ми твої сини, Україно

04.12.2014 року в районному будинку культури відбувся святковий концерт до дня Збройних Сил України «Ми твої сини, Україно» для військовослужбовців частини яких розміщені на території району.

Детальніше...
 
Новини культури

07 листопада 2014 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Культпрацівники району приймали щирі, теплі вітання та нагороди за сумлінну та віддану працю від керівників району: голови районної державної адміністрації П.І.Будника, голови районної ради Ю.В.Савчука. Музичні привітання на свою адресу лунали зі сцени від сільських колег. Всі присутні культпрацівники ще раз пересвідчились, що їхня професія від Бога та найважливіша у духовному житті суспільства.  

         (фото додається)

Докладніше
 


Сторінка 24 з 24
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна