Новини культури
Повір у себе

 biblioteka240419        Змістовно та захоплююче в КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» стартувала творча виставка «Повір у себе». Дитячі малюнки, вироби з паперу, дерева презентували вихованці шкіл району з інклюзивною формою навчання. Працівники підготували та провели цікаві екскурсії залами бібліотеки, ознайомили з новинками дитячої літератури, книжковими виставками, творчими інсталяціями з вишивки та бісера. Без перебільшення роботи викликають у відвідувачів гарний настрій та наповнюють позитивною енергетикою. Запрошуємо всіх бажаючих помилуватися справжньою красою.

Детальніше...
 
Участь в обласному конкурсі творчості патріотичного спрямування «Спадщина»

DSC 111018.04.2019 вокальне тріо «Консонанс» КЗ «Більмацький РБК» взяли участь у фіналі XVIIIобласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина – 2019», який відбувся у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара. 

Детальніше...
 
Великодні традиції

IMG 20190419 10071719.04.2019 на базі КЗ «Більмацький РБК» проведено спільне засідання жіночого любительського об'єднання «Завзяті жіночки» та любительського об'єднання майстрів декоративно – прикладного мистецтва «Гармонія» на тему «Великодні традиції». Людмила Костянтинівна Суржа, ведуча заходу, розповіла про роль писанки в житті кожної людини, присутні переглянули відеоролик історії виникнення писанки, обряди, значення кольорів. Завітала на засідання Дівчина – Писанка, а присутні взяли участь в майстер – класі по розпису гості. По закінченню всі розглянули свої роботи, а деякі залишені для виставки «Світлий Великдень».

 
Семінар бібліотечних працівників

        biblio 2 В читальному залі комунального закладу «Більмацька центральна районна бібліотека» відбувся районний семінар для завідуючих сільських бібліотек за темою: «Публічна бібліотека в контексті соціальних реформ». На важливих поточних питаннях зупинилась директор ЦРБ Олена Прилєпська.

Детальніше...
 
Її величність – сучасна українська книга

bibl0904191        Дуже приємна новина - в бібліотеці - НОВІ КНИГИ!КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» отримала літературу за програмою «Українська книга» - це 1248нових видань на суму 152385 грн.. Для бібліотекарів та наших користувачів - це справжнє свято.Книги актуальної тематики, гарно оформлені, приємно переглянути, полистати, почитати… Приємно, що держава приділяє більше уваги бібліотекам, бо вони є центрами культурного, естетичного, інтелектуального і патріотичного виховання.

Детальніше...
 
Аксіома здоров’я

bibl0904192Цікавий, насичений День здоровя відбувся в КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека». Тема для обговорення – анонси нових книг та журналів, які надійшли останнім часом до фонду та розповідають все про здоров’я. Працівники бібліотеки ознайомили відвідувачів з книгою відомого лікаря – дієтолога Світлани Ільїної «Здоров’я на вашому столі». Доповнила інформацію про науку дієтологію, її історію, корисні продукти харчування, їх склад та вплив на організм людини – Інна Миколаївна Глушко, активна читачка, ініціативна, творча особистість, медична сестра ЦРЛ.

Детальніше...
 
Увесь світ - бібліотека

bibliot1Екскурсією – посвятою в читачі під назвою: «Від сьогодні я читач» розпочався традиційний тиждень дитячого читання в Більмацькій дитячій районній бібліотеці, який цього року проходить під девізом «Нехай стане увесь світ бібліотекою».

Дітей радо приймали бібліотекарі та казкові герої, знайомлячи їх із бібліотекою, із правилами користування нею та правилами поводження з книгою. Діти поринули у світ читання, розгадуючи загадки та виконуючи цікаві завдання казкових Бабусі, Баби Яги, мультиплікаційних Лунтика та Губки Боба.

Детальніше...
 
Все для жінок, все про жінок

080319

В КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» відбулася зустріч відвідувачів літературно-мистецької вітальні «Свічадо», присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Сучасна українська жінка, яка вона? Що її турбує, чим вона переймається, кого і що цінує в житті, про все це йшла мова на заході. Присутні дарували улюблені вірші, власні поезії про весну, кохання, долю жінки-матері. Лунали романси та пісні.

 
Лауреати конкурсу «Чернігівські зорі 2019»

 

IMG 3705Українська пісня - мелодійна, пристрасна, магічна, весела, бойова, загадкова, релігійна... Давня і сучасна, небесна і земна. 2 березня поточного року на обласний конкурс «Чернігівські зорі-2019» завітали понад 300 конкурсантів з 10 районів області: Більмацького, Токмацького, Пологівського, Оріхівського, Бердянського, Мелітопольського, Приморського, Михайлівського, Вільнянського, Якимівського.

Детальніше...
 
Мелодії і слово від душі

IMG 870127.03.2019 в музичній залі дитячої музичної школи відбулась цікава творча зустріч «Мелодії і слово від душі». Своє мистецтво жителям селища дарував лауреат Всеукраїнських та обласних конкурсів, викладач та виконавець, баяніст, талановитий композитор Олексій Андрійович Жужа. В програмі звучали музичні твори автора.Музика, що лунала зі сцени, не залишила байдужим жодного глядача та зачепила найпотаємніші куточки душі, про що свідчили гучні щирі оплески присутніх у залі.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 23
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна