Новини культури
За нагородою до Києва!

IMG 006815.05.2019 в м. Київ в Національному музеї Тараса Шевченка відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої!». Учня КЗ «Більмацька дитяча художня школа» Михайла Даниленка та викладача Ольгу Аркадіївну Ланець відзначили дипломом, почесною грамотою та цінними подарунками. Вручав відзнаки голова жюрі конкурсу, народний художник України, академік (дійсний член) Національної академії мистецтв України, доцент, лауреат літературно - мистецької премії ім. Нечуя - Левицького Перевальський Василь Євдокимович.

Детальніше...
 
Гралися й змагалися

P1160043У Міжнародний день сім’ї дитяча районна бібліотека зібрала дітлахів для спільного вшанування родинних звичаїв та традицій.

Детальніше...
 
"Терпсихора запрошує"

terpsihora24.04.2019 танцювальний колектив «Юнона» КЗ «Більмацький РБК» взяв участь у відкритому фестивалі - конкурсі хореографічного мистецтва «Терпсихора запрошує», який проходив у ПК «Орбіта» м. Запоріжжя у номінації «Сучасна хореографія» з композиціями «Фламенко» та «Бродвейський джаз».

В конкурсі приймали участь понад 500 учасників Запорізької області. Першого дня оцінювалися танцювальні ансамблі, а другого дня учасники фестивалю влаштували патріотичний флеш – моб, та виступили на Гала – концерті.

 
Міжрегіональний фестиваль дитячої хореографії «Славний край наш запорізький, молодіє з кожним днем!»

IMG-024042019127.04.2019 в КЗ «Більмацький РБК» відбувся Міжрегіональний фестиваль дитячої хореографії «Славний край наш запорізький, молодіє з кожним днем!». В якому взяли участь колективи: Розівського будинку дитячої творчості, СБК с. Пологи, Комиш – Зоря ОТГ, Мар’янівський СБК, Більмацький РБК, Більмацький центр творчості дітей та юнацтва. На початку заходу всіх присутніх і учасників привітав із святом танцю директор КЗ «Більмацький РБК» Суржа Людмила Костянтинівна.

Наприкінці фестивалю всі колективи були запрошені на сцену для нагородження та для вручення сертифікатів надали слово помічнику народного депутата України Ірині Олексіївні Єрмак.

 

Детальніше...
 
Чорнобиль без права на забуття

260419chorn3

Даниною памяті, скорботи і печалі переповнена сумна дата – 26 квітня 1986 року. 33-й  річниці з моменту аварії на Чорнобильській АЕС працівники КЗ «Більмацька ЦРБ» разом з педагогами державного навчального закладу «Федорівський центр професійної  освіти» провели годину пам’яті: «Чорнобиль  без права на забуття». На захід запросили голову ради районної громадської організації Асоціації: «Ветеранів війни та інвалідів Чорнобиля Запорізької області» Віктора Миколайовича Марочко. Для молоді презентували фільм про події в історичному проміжку часу. Ознайомили з фотокнигами, документальними хроніками та книгою про земляків – чорнобильців  В.М.Марочко «Герої серед нас». 

Детальніше...
 
Дегустація нових видань

P4230111240419У всі часи бібліотека була і буде найкращим провідником у світі книг, тим місцем, де читачі зможуть відпочити і зрости духовно, морально, професійно. Кожного року КЗ «Більмацька ЦРБ» проводить різноманітні заходи, акції на підтримку читання, пропагування книги. От і цього разу працівники книгозбірні на ганку свого закладу провели акцію «Дегустація нових видань». Кожен бажаючий міг ознайомитися з новинками, стати користувачем та взяти нові, цікаві книги.

Детальніше...
 
Повір у себе

 biblioteka240419        Змістовно та захоплююче в КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» стартувала творча виставка «Повір у себе». Дитячі малюнки, вироби з паперу, дерева презентували вихованці шкіл району з інклюзивною формою навчання. Працівники підготували та провели цікаві екскурсії залами бібліотеки, ознайомили з новинками дитячої літератури, книжковими виставками, творчими інсталяціями з вишивки та бісера. Без перебільшення роботи викликають у відвідувачів гарний настрій та наповнюють позитивною енергетикою. Запрошуємо всіх бажаючих помилуватися справжньою красою.

Детальніше...
 
Участь в обласному конкурсі творчості патріотичного спрямування «Спадщина»

DSC 111018.04.2019 вокальне тріо «Консонанс» КЗ «Більмацький РБК» взяли участь у фіналі XVIIIобласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина – 2019», який відбувся у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара. 

Детальніше...
 
Великодні традиції

IMG 20190419 10071719.04.2019 на базі КЗ «Більмацький РБК» проведено спільне засідання жіночого любительського об'єднання «Завзяті жіночки» та любительського об'єднання майстрів декоративно – прикладного мистецтва «Гармонія» на тему «Великодні традиції». Людмила Костянтинівна Суржа, ведуча заходу, розповіла про роль писанки в житті кожної людини, присутні переглянули відеоролик історії виникнення писанки, обряди, значення кольорів. Завітала на засідання Дівчина – Писанка, а присутні взяли участь в майстер – класі по розпису гості. По закінченню всі розглянули свої роботи, а деякі залишені для виставки «Світлий Великдень».

 
Семінар бібліотечних працівників

        biblio 2 В читальному залі комунального закладу «Більмацька центральна районна бібліотека» відбувся районний семінар для завідуючих сільських бібліотек за темою: «Публічна бібліотека в контексті соціальних реформ». На важливих поточних питаннях зупинилась директор ЦРБ Олена Прилєпська.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 24
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна