Новини культури
Про участь працівників КЗ «Більмацький РБК» в обласному конкурсі «Спадщина»

06032019spadok1 березня 2019 року у КЗ Пологівський ЦКД «Гірник» ПМР відбувся зональний тур VIII обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина».

Зібрались таланти з різних куточків області: Більмацького, Розівського, Гуляйпільського районів, Воскресенської ОТГ, Воздвижівської сільської ОГ, Комишзорянської селищної ОГ, Смирнівської, Малинівської, Новоолександрівської, та ін.

У зональному відбірковому турі конкурсу взяли участь працівники КЗ «Більмацький РБК» - вокальне тріо «Консонанс»з піснею «Ой у вишневому саду».

На розсуд журі було представлено 35 номерів художньої самодіяльності.

В номінації «Народна пісня» тріо «Консонанс» зайняли 1 місце. Вітаємо переможців!!!

 
Лесина пісня

27022019kult1З нагоди дня народження письменниці Лесі Українки у центральній районній бібліотеці відбулося засідання літературно – мистецької вітальні «Свічадо». Учасники мали змогу перейнятися багатогранним, творчим і життєвим шляхом української поетеси, її жагою до життя, безмежною силою волі та вмінням щиро кохати. Вражає її прагнення до духовного зростання, стійкість перед випробуваннями долі. Присутні ділилися своїми знаннями у дослідженнях життя поетеси і дарували свої улюблені поезії. Запропонована працівниками бібліотеки тематична виставка зацікавила багатьох відвідувачів.

Детальніше...
 
До Всесвітнього дня боротьби проти раку

050219biblioteka4 лютого – в КЗ «Більмацький РБК» відбулося тематичне засідання любитедьського обєднання «Завзяті жіночки» до Всесвітнього дня боротьби проти раку «Єднаймось заради життя» — це важлива тема, що дозволяє підвищити рівень обізнаності про рак і про можливості запобігання його розвитку.

В засіданні взяла участь медична сестра ЦРБ Глушко Інна Миколаївна яка надала інформацію про те, що раку можна запобігти шляхом проведення ефективної профілактики. Ми переконані, що всі дівчата та жінки світу заслуговують того, щоб бути захищеними від цієї небезпечної хвороби.

 
Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного

300119001В Більмацькій центральній районній бібліотеці діє інформаційно – медійна хронографія присвячена трагічній річниці нашої історії – бою під станцією Крути. Ця подія - символ героїзму та відданості нашого юнацтва. День бою під Крутами став трагедією української молоді. Факел героїзму запалений студентами 29 січня 1918 року під Крутами й далі горить і буде горіти в серцях майбутніх поколінь.

Детальніше...
 
Пам’яті жертв Голокосту

20190124 082831У читальному залі Більмацької дитячої районної бібліотеки розгорнули перегляд, присвячений Дню пам’яті жертв Голокосту.

Тема важка і страшна за своєю суттю, та працівники бібліотеки вважають, що підростаюче покоління має знати страшні факти історії, розуміти їх суть і наслідки для того, щоб не допустити їх повторення у майбутньому. І головне: дітям треба вчитися цінувати життя, бути толерантними і милосердними, адже життя –скарб і люди, не зважаючи на стать, національність, віросповідання та особистий переконання,мають право володіти ним.

 
Година гордості до 100-річчя Соборності.

220119P9250012Учні школи «Інтелект» завітали до дитячої районної бібліотеки, щоб повести разом із бібліотекарями годину гордості «У рідному краї серце співає, одна Україна - двох не буває», приурочену 100 - річчю Соборності України.

Бібліотекарі запросили дітей у короткий історичний екскурс про події возз’єднання українських земель. Потім учасники заходу відправилися у подорож по казках і легендах , пов’язаних із назвою держави, символами державності, згадали українські народні пісні та символічні квіти, оспівані народом України.

Детальніше...
 
Різдвяні звичаї моєї родини

2101194У читальному залі центральної районної бібліотеки відбулося засідання літературно – мистецької вітальні «Свічадо». Зустріч присвятили новорічним традиціям, які посідають особливе місце у душі кожного українця. Бібліотекар С.Савчук зупинилась на творах видатних класиків української літератури: Михайла Стельмаха, Михайла Коцюбинського, Миколи Гоголя, де по особливому розкриваються звичаї та обряди. Про християнські витоки та вшанування традицій пращурів доповіла М.Родіонова. Дзвінкоголосо лунали колядки та щедрівки у виконанні улюбленого дуету – подружжя Родіонових, а С.Заярський та А.Рекусь привітали щедрою кутею. Завершили святкування за круглим столом у теплому дружньому спілкуванні.

Детальніше...
 
Різдвяно – театралізоване дійство «Щедрий вечір, добрий вечір добрим людям на здоров’я»

1101201911.01.2014. – Біля КЗ «Більмацького РБК» відбулося Різдвяно – театралізоване дійство «Щедрий вечір, добрий вечір добрим людям на здоров’я». Для жителів селища звучали колядки, щедрівки, веселі хороводи, новорічні пісні у виконанні учасників дитячого вокального ансамблю та мала форма художньо – самодіяльного хору «Гетьман». Також всіх присутніх розважила циганка яка наворожила глядачам  прекрасне майбутнє. На протязі вечора всі присутні пригощалися гарячою юшкою та глінтвейном.

 

 
Виставка до дня утворення Запорізького краю

IMG 20190108 143916У Більмацькій дитячій районній бібліотеці у рамках проведення тижня краєзнавства, присвяченого ювілею у творення Запорізької області, розгорнули книжкову виставку: « Алфавіт мого селища». Інформаціяна на ній представлена у алфавітним порядку культурних, історичних та туристичних об’єктів селища,а також подій, що розкривають його історію і сьогодення.

 
Успіх юного художника

0291218122 грудня в Театрі Юного Глядача в місті Запоріжжя проходило урочисте нагородження переможців в обласному конкурсі "Світ без насилля". Головна мета конкурсу - залучення уваги широкої громадськості до трьох актуальних проблем: насильства в сім`ї, торгівлі людьми і будь - яких проявів гендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію віком від 4 до 18 років.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 23
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна