Новини культури
Її величність – сучасна українська книга

bibl0904191        Дуже приємна новина - в бібліотеці - НОВІ КНИГИ!КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» отримала літературу за програмою «Українська книга» - це 1248нових видань на суму 152385 грн.. Для бібліотекарів та наших користувачів - це справжнє свято.Книги актуальної тематики, гарно оформлені, приємно переглянути, полистати, почитати… Приємно, що держава приділяє більше уваги бібліотекам, бо вони є центрами культурного, естетичного, інтелектуального і патріотичного виховання.

Детальніше...
 
Аксіома здоров’я

bibl0904192Цікавий, насичений День здоровя відбувся в КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека». Тема для обговорення – анонси нових книг та журналів, які надійшли останнім часом до фонду та розповідають все про здоров’я. Працівники бібліотеки ознайомили відвідувачів з книгою відомого лікаря – дієтолога Світлани Ільїної «Здоров’я на вашому столі». Доповнила інформацію про науку дієтологію, її історію, корисні продукти харчування, їх склад та вплив на організм людини – Інна Миколаївна Глушко, активна читачка, ініціативна, творча особистість, медична сестра ЦРЛ.

Детальніше...
 
Увесь світ - бібліотека

bibliot1Екскурсією – посвятою в читачі під назвою: «Від сьогодні я читач» розпочався традиційний тиждень дитячого читання в Більмацькій дитячій районній бібліотеці, який цього року проходить під девізом «Нехай стане увесь світ бібліотекою».

Дітей радо приймали бібліотекарі та казкові герої, знайомлячи їх із бібліотекою, із правилами користування нею та правилами поводження з книгою. Діти поринули у світ читання, розгадуючи загадки та виконуючи цікаві завдання казкових Бабусі, Баби Яги, мультиплікаційних Лунтика та Губки Боба.

Детальніше...
 
Все для жінок, все про жінок

080319

В КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» відбулася зустріч відвідувачів літературно-мистецької вітальні «Свічадо», присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Сучасна українська жінка, яка вона? Що її турбує, чим вона переймається, кого і що цінує в житті, про все це йшла мова на заході. Присутні дарували улюблені вірші, власні поезії про весну, кохання, долю жінки-матері. Лунали романси та пісні.

 
Лауреати конкурсу «Чернігівські зорі 2019»

 

IMG 3705Українська пісня - мелодійна, пристрасна, магічна, весела, бойова, загадкова, релігійна... Давня і сучасна, небесна і земна. 2 березня поточного року на обласний конкурс «Чернігівські зорі-2019» завітали понад 300 конкурсантів з 10 районів області: Більмацького, Токмацького, Пологівського, Оріхівського, Бердянського, Мелітопольського, Приморського, Михайлівського, Вільнянського, Якимівського.

Детальніше...
 
Мелодії і слово від душі

IMG 870127.03.2019 в музичній залі дитячої музичної школи відбулась цікава творча зустріч «Мелодії і слово від душі». Своє мистецтво жителям селища дарував лауреат Всеукраїнських та обласних конкурсів, викладач та виконавець, баяніст, талановитий композитор Олексій Андрійович Жужа. В програмі звучали музичні твори автора.Музика, що лунала зі сцени, не залишила байдужим жодного глядача та зачепила найпотаємніші куточки душі, про що свідчили гучні щирі оплески присутніх у залі.

Детальніше...
 
Про участь працівників КЗ «Більмацький РБК» в обласному конкурсі «Спадщина»

06032019spadok1 березня 2019 року у КЗ Пологівський ЦКД «Гірник» ПМР відбувся зональний тур VIII обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина».

Зібрались таланти з різних куточків області: Більмацького, Розівського, Гуляйпільського районів, Воскресенської ОТГ, Воздвижівської сільської ОГ, Комишзорянської селищної ОГ, Смирнівської, Малинівської, Новоолександрівської, та ін.

У зональному відбірковому турі конкурсу взяли участь працівники КЗ «Більмацький РБК» - вокальне тріо «Консонанс»з піснею «Ой у вишневому саду».

На розсуд журі було представлено 35 номерів художньої самодіяльності.

В номінації «Народна пісня» тріо «Консонанс» зайняли 1 місце. Вітаємо переможців!!!

 
Лесина пісня

27022019kult1З нагоди дня народження письменниці Лесі Українки у центральній районній бібліотеці відбулося засідання літературно – мистецької вітальні «Свічадо». Учасники мали змогу перейнятися багатогранним, творчим і життєвим шляхом української поетеси, її жагою до життя, безмежною силою волі та вмінням щиро кохати. Вражає її прагнення до духовного зростання, стійкість перед випробуваннями долі. Присутні ділилися своїми знаннями у дослідженнях життя поетеси і дарували свої улюблені поезії. Запропонована працівниками бібліотеки тематична виставка зацікавила багатьох відвідувачів.

Детальніше...
 
До Всесвітнього дня боротьби проти раку

050219biblioteka4 лютого – в КЗ «Більмацький РБК» відбулося тематичне засідання любитедьського обєднання «Завзяті жіночки» до Всесвітнього дня боротьби проти раку «Єднаймось заради життя» — це важлива тема, що дозволяє підвищити рівень обізнаності про рак і про можливості запобігання його розвитку.

В засіданні взяла участь медична сестра ЦРБ Глушко Інна Миколаївна яка надала інформацію про те, що раку можна запобігти шляхом проведення ефективної профілактики. Ми переконані, що всі дівчата та жінки світу заслуговують того, щоб бути захищеними від цієї небезпечної хвороби.

 
Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного

300119001В Більмацькій центральній районній бібліотеці діє інформаційно – медійна хронографія присвячена трагічній річниці нашої історії – бою під станцією Крути. Ця подія - символ героїзму та відданості нашого юнацтва. День бою під Крутами став трагедією української молоді. Факел героїзму запалений студентами 29 січня 1918 року під Крутами й далі горить і буде горіти в серцях майбутніх поколінь.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 24
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна