Новини культури
Привітали із днем Святого Миколая!

271218Для дітей із малозабезпечених сімей у дитячій районній бібліотеці пройшла захоплююча гра- секрет: «Стелять зорі в даль безкраю шлях Святому Миколаю».

Дійство мало вигляд квесту: діти допомагали ведучій за підказками розшукувати подарунки, які вкрали злодії, чим завадили Святому обдарувати діток.

Діти брали активну участь у різних змаганнях і допомагали Зіркам, вірним супутникам святого, засіяти на небі для того, щоб осяяти дорогу Чудотворцю. У результаті цих змагань і пошуків (квесту) усі подарунки було знайдено і діти отримали їх.

 
Виставка до Міжнародного дня інвалідів

3 грудня – в КЗ «Більмацькому РБК» відбулася виставка до Міжнародного дня інвалідів. Яку відвідали вихованці КЗ «Більмацького РБК» Центру творчості дітей та юнацтва гуртка «Креативна творчість» керівник Хоменко Наталія Василівна. У виставці прийняли участь майстрині інваліди любительського об’єднання Більмацького району Чорномазова Люба Миколаївна, Подорожня Валентина Василівна, Бардус Ольга Івановна.

 
Краса душі у творчість перелита

PC09biblio0051В читальному залі комунального закладу «Більмацька центральна районна бібліотека» відбулась зустріч учасників літературно - мистецької вітальні «Свічадо» з майстринею, чудовою талановитою жінкою нашого краю Інною Глушко. Її вироби часто демонструються відвідувачам бібліотеки. Вона відома творчому колективу «Гармонія», як людина ініціативна, заповзятлива. Літературною цитатою зустрічі був вірш рідної сестри Інни Миколаївни - Лілії Луценко – Полуциган.

Детальніше...
 
Вітаємо колектив районного будинку культури

IMG-03c7f7dd0d262fed882eab53abe87e09-V13121813 грудня 2018 року комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради було організовано та проведено обласний інформаційно-методичний день для спеціалістів відділів культури міських рад, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад, керівників міських і районних установ культури клубного типу, базових будинків культури і центрів об'єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур області.

Марина Анісімова, заступник директора-начальник управління культури і туризму Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації нагородила грамотами, призами і подяками учасників обласної культурно-мистецької акції «На крилах відродження».

Детальніше...
 
Творчість зближує серця

071218kulturavustavkaТворчі виставки в КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека» стали невід’ємною, традиційною формою роботи. Нещодавно відбулися презентації робіт майстрів декоративно – прикладного мистецтва. Завідуюча Ланцівською сільською бібліотекою Олена Непийпиво представила оригінальну техніку - випалювання на тканині, а Інна Глушко, медична сестра онкологічного кабінету поліклініки КЗ «Більмацька центральна районна лікарня» виставку розписних дощечок в українському стилі. Завітайте до бібліотеки і отримайте масу позитиву від такої краси! 071218kulturavustavka1

 
Семінар бібліотечних працівників

191118biblioВ читальному залі комунального закладу «Більмацька центральна районна бібліотека» відбувся районний семінар для завідуючих сільських бібліотек за темою: «Планування роботи бібліотек: сутність, значення, завдання». Семінар відкрила директор ЦРБ Олена Прилєпська, яка зупинилась на важливих поточних питаннях роботи бібліотек, закликала колег до активізації щодо пошуку грантів, які відкривають нові можливості у роботі книгозбірень, сприяють налагодженню співпраці з громадами. Говорили про нормативно – правову документацію, яка стосується бібліотечної діяльності, звітність, планування на 2019 рік, роботу з фондами та інше. Підведення підсумків семінару пройшло у дружній, творчій атмосфері. Кожен учасник отримав частинку гарного настрою, позитивних емоцій, креативних ідей.

Детальніше...
 
Засідання любительського об’єднання майстрів ДПМ «Гармонія»

161118garm114 листопада в любительського об’єднання майстрів ДПМ «Гармонія» відбулося виїзне засіданняв с.Білоцерківка. Майстрині відвідали історико-краєзнавчий музей, який відновила і зберігає одна з учасниць любительського об’єднання Павлиш Наталя Іванівна.

Детальніше...
 
Бібліотека за здоровий спосіб життя

onkocrbПізнавально – оздоровча бесіда «Онкологія – не вирок» відбулася для читачів та працівників КЗ «Більмацька центральна районна бібліотека». Про ризик розвитку раку, ефективність методів профілактики цього недугу, сучасні методи діагностики, режим харчування розповіла медична сестра онкологічного кабінету поліклініки КЗ «Більмацька центральна районна лікарня» Інна Миколаївна Глушко. Книжкова виставка доповнила захід та зацікавила відвідувачів бібліотеки.

 
Презентація нової збірки

marynovkazbirkagЗавідуюча філією «Мар’янівська сільська бібліотека» КЗ «Більмацька ЦРБ» Людмила Миколаївна Кожухар та педагог – організатор місцевої ЗОШ Алла Олександрівна Тіхонова презентували нову збірку віршів «Дорога до неба» творчої особистості Причиненко (Дятчик) Світлани Михайлівни. Присутні дев’ятикласники та вчителі із задоволенням прослухали чудові вірші у виконанні поетеси та розглянули її особисту виставку.

 
Стежинами рідного краю

litni spogadu1Для творчої людини стежинарідного краю не обмежується географічним напрямком. Стежина до рідного дому, стежина поетична, музична та не менш важлива та, яка веде до зустрічі друзів – однодумців. В КЗ «Більмацька ЦРБ» радо зустріли відвідувачів літературно – мистецької вітальні «Свічадо». Літературщики згадали про ювілей нашого славетного земляка – новоукраїнця Олександра Абліцова, про його творчий та життєвий шлях. Заслухали гарні мелодійні рядки відомого поета.Свічадівці поділилися своїми творчими надбаннями, розповіли про свої мандри стежинами нашої країни. Лунали чудові романси. І обов’язково спланували майбутні зустрічі.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 23
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна