Новини культури
Самодіяльний народний хор ”Гетьман” став лауреатом XVII Всеукраїнського фестивалю ”Калиновий Спів”

2205181З метою збереження і популяризації традиційної народної пісенної творчості, взірців гуртового співу, широкого показу художніх багатств народної хорової поліфонії і виконавських стилів 19-20 травня 2018 року в м.Кропивницький Кіровоградської області відбувся XXVII Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва ”Калиновий Спів”.

Детальніше...
 
Учасниці об’єднання «Гармонія» взяли участь у обласній акції

1005181

6 травня 2018 року в м. Запоріжжя пройшла обласна культурно-мистецька акції «Запорізькі обереги» в рамках фестивалю «Історія. UA».

         В програмі заходів відбулася виставка-ярмарок майстрів прикладного та образотворчого мистецтва.

         В ній прийняли участь майстрині Більмацького району, любительського обєднання «Гармонія». Вони представляли свої роботи, а саме: вишиті рушники нитками та бісером, петриківський розпис на дощечках, також прийняли участь в майстер класі виготовлення букетів перемоги.

         За підсумками акції наших учасниць нагородили грамотою Запорізького обласного методичного центру культури і мистецтва.

 
Спортивне свято для дошкільнят

04.04.201812345678904.04.2018 в ДНЗ «Тополька» відбулося спортивне свято для дошкільнят за участю любительського об’єднання «Клуб козацтва», яке діє при районному Будинку культури, на тему: «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила» до Всесвітнього дня здоров’я. До дітей завітали Вітамінка та Кіндеріно, які закликали дітей вести здоровий спосіб життя, а також Нехочуха, яка намагалася нашкодити їм . Вони провели з дітьми зарядку, спортивні ігри та змагання.

 
Успіхи наших земляків на фестивалі «Чернігівські зорі 2018»

DSC 1013З метою відродження та пропаганди кращих зразків української та світової пісенної творчості, підвищення рівня виконавчої майстерності та сценічної культури, виховання естетичних смаків молоді, популяризації родинних традицій, активізації культурно-мистецького життя у смт Чернігівка відбувся відкритий регіональний конкурс солістів-вокалістів та вокальних ансамблів «Чернігівські зорі-2018».

Захід, у якому крім господарів заходу прийняли участь колективи та виконавці з Гуляйпільського, Оріхівського, Токмацького, Бердянського та Більмацького районів, проводився за підтримки управління культури і туризму Запорізької обласної державної адміністрації, комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, Чернігівської районної державної адміністрації та Чернігівської районної ради.

Детальніше...
 
Початок Тижня дитячого читання

ditjahe citannja 03.04.17Так повелося , що в останній тиждень березня, в дні весняних шкільних канікул по всій Україні проходить Тиждень дитячого читання. Кожен день цих «книжчиних іменин» бібліотекарі насичують подіями і різноманітними заходами.

Районна дитяча бібліотека відкрила цей тиждень казково - ігровою програмою «Казкових героїв пригоди цікаві»

Детальніше...
 
Успіх народного хору ”Гетьман”

28.03.17KultУ м.Запоріжжя відбувся обласний конкурс хорових і вокальних колективів,  заснований Департаментом культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації та комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Детальніше...
 
Засідання любительського об’єднання «Гармонія»

24.03.17Garmoniya324 березня в районному будинку культури відбулося засідання любительського творчого обєднання «Гармонія» (керівник – Меланія Вітер), На засіданні були присутні майстрині з усього району. 20 талановитих жіночок хизувалися створеними власноруч роботами за зимовий період. Це були вишиті картини, рушники, сукні, сорочки, обереги та розмальовані дощечки. Вікторія Ясько наймолодша учасниця обєднання продемонструвала присутнім спеціальний станок для вишивання, на якому вона створює справжні шедеври.

Детальніше...
 
Мелодії української поезії

24.03.17KultВ центральній районній бібліотеці у всесвітній день поезії зібралися  поціновувачі поетичного слова:  члени клубу літературно – мистецької вітальні «Свічадо» та учні 11 класу ЗОШ «Інтелект» із своїм наставником А.М.Галеншиною. Бібліотекарі привітали гостей із святом вірша і рими. Т.І.Куриленко познайомила  присутніх із новими  творами молодих українських  поетів.С.М.Причиненко декламувалаулюблені вірші, провела цікаву пізнавальну вікторину на знання української мови. А.П.Левада поділився  своїми творчими новинками. Присутні читали улюблені вірші класиків та сучасників. Звучали: романс у виконанні Т.І.Сидоренко, народні пісні подаровані квартетом під керівництвом О.В.Родіонова. Захід доповнила  тематична виставка «Все, що душа довірила словам».

Детальніше...
 
Зустріч з газетою в бібліотеці

09.12.16KultВ читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з творчим колективом редакції газети “Рідний край”. Працівники бібліотеки розповіли про значення газети в житті людини. В ході зустрічі Ровна Вікторія Костянтинівна, завідуюча відділом листів і масової роботи районної газети, повела учасників зустрічі історичними сторінками районної газети. Черниш Тетяна Олексіївна, заступник редактора газети, розповіла про секрети створення газети. Від Прохоровича Василя Васильовича, завідуючого сільськогосподарським відділом районки, дізналися про вподобання читачів, цікаві факти з професійної діяльності. Багато лунало запитань, спогадів та пропозиційвід слухачів. Бібліотечні працівники організували виставку матеріалів з історії районної газети, де було представлено підшивки різних років видання. Присутнімали змогу насолодитися чудовими архівними фотографіями.

 
Більмачани на «Вольниці»

01В м.Гуляйполе відбувся фестиваль народного мистецтва «Вольниця», який проводиться з 2007 року з метою відродження, популяризації та збереження народного мистецтва, з залученням творчих колективів вокального, театрального, інструментального та хореографічного мистецтва.

 Цьогорічний фестиваль проходив в рамках святкування 128-ї річниці з дня народження ватажка повстанського руху на Півдні України Нестора Махна.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 20
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна