Новини культури
Ми пам’ятаємо, пишаємось і віримо

13.10.16KultПід таким гаслом відбувся  патріотичний урок для старшокласників у дитячій районній бібліотеці.

Насправді, небагато у нашому житті таких важливих дат, як  день тих, чиї, не тільки професія, а і поклик душі та серця – Батьківщину захищати. І тому працівникам бібліотеки хотілося іще раз нагадати дітям про подвиги тих кого вони мають пам’ятати і пишатися, вселити в дитячу свідомість віру в те, що українська армія і народ нездоланні і непереможні.

Детальніше...
 
Про М. Нагнибіду

22.09.16KultВидатному українському поетові та перекладачу, Миколі Львовичу  Нагнибіді,  присвятила поетично - літературну палітру «В степах моє серце» дитяча районна бібліотека. Дітям розповіли про життєвий і творчий шлях нашого земляка, читали його вірші, розповідали про урочистості, що відбулися напередодні в селі Смирнове, на батьківщині  поета.

 
Вітали Бердянців з Днем міста

21.09.16Kult2Вже стало доброю традицією, що протягом кількох останніх років на запрошення керівництва Бердянської міської ради учасники самодіяльного народного хору «Гетьман» районного Будинку культури приймають участь у святкуванні Дня міста.

Не став виключенням і цей рік. Минулої суботи наш хоровий колектив (керівник Олександр Родіонов) привітав пісенною програмою всіх жителів м.Бердянськ, які завітали на святковий захід, що відбувся на площі біля Бердянської міської ради.

Детальніше...
 
Для мене тільки те моє, що я віддав народу

21.09.16KultУ центральній районній бібліотеці на засіданні літературно – мистецької вітальні «Свічадо» пройшла поетична зустріч  «Для мене тільки те моє, що я віддав народу»,  присвячена 105 - та річниці від дня народження Миколи Львовича Нагнибіди. В ході зустрічі зробилено огляд основних етапів життя та творчості поета, Кожухар Л.М. присвятила вірш «Миколі Нагнибіді». Про зв’язок поета з Білоруссю розповіла Причиненко С.М.. Цікаву дослідницьку роботу про життєвий шлях поета - земляка провела Онишко М.І. та розповіла слухачам, а також зачитала свої поезії. Спогадами про зустрічі з Нагнибідою М.Л. поділився Левада А.П., а також подарував присутнім власні вірші. Ще довго у стінах бібліотеки лунали чудові поезії нашого славетного земляка. 

 
Велопробіг до Дня визволення району

19.09.16KultДо дня визволення району від німецько-фашистських загарбників у с. Гусарка відбувся велопробіг «Кілометрами Перемоги» за маршрутом: Музей – будинок Штабу Південного фронту – пам’ятний знак – Меморіал слави.

Перед стартом велопробігу директор музею Красик В. П. провела екскурсію в залі «Другої Світової війни», де ознайомила школярів з визволенням нашого району.

Діти з прапором України проїхали вулицями села, побували біля будинку, який з 20 вересня по 10 жовтня 1943 року був Штабом фронту. Потім маршрут проліг до пам’ятного знаку на початку вулиці Гурова. Підлітки зробили добру справу і прибрали прилеглу територію, а потім на згадку сфотографувалися. Завершився маршрут на Алеї Слави, де завідуюча Гусарківським СБК Солодка С. А. розповіла про створення Меморіалу.

Детальніше...
 
Нові виставки та тематичні полички.

    09.08.16Kult Вересень для всіх дітей району є початком нового життєвого етапу – вони розпочинають новий навчальний рік. Більмацька дитяча районна бібліотека завжди намагається допомагати і вчителям, і учням, і дошкільнятам на цьому нелегкому життєвому шляху, створюючи затишну атмосферу у бібліотеці, виступаючи досвідченими штурманами у океані книг.

Детальніше...
 
Свято для дітей «В єдності наша сила»

25.08.16KultВ День Державного Прапора України та напередодні Дня Незалежності частина найактивніших відвідувачів Куйбишевської дитячої бібліотеки зібралася у своїй улюбленій читальні, щоб поспілкуватися, поділитися враженнями про  літній відпочинок та разом відсвяткувати ці два знаменних дні в житті своєї країни. Бібліотекарі мали на меті укріпити в дітях впевненість у тому, що усі труднощі можна подолати тільки разом, що лише в єдності народу, зокрема, маленьких мешканців країни, наша сила, незборимість, незалежність.

Детальніше...
 
Бібліотека – територія творчості

08.08.16KultЦентральна районна бібліотека – територія, де живе творчість та розквітають у всій своїй красі справжні таланти. Працівники активно виконують свою місію у залученні різних верств місцевої громади не лише до читання, споживання інформації, а й до духовного та інтелектуального дозвілля. Виставкова діяльність розкриває свою причетність до творчості, яка чарує глибинним змістом та багатобарвністю кольорів, що  роблять заклад привабливим для відвідувачів. Кожна робота, яка виставляється в бібліотеці неповторна та ексклюзивна. Образи, які народжуються уявою та руками майстринь вражають своєю різноманітністю і красою, особливо тоді, коли тема виплекана у думках та творчості, коли автори бажають отримати душевний відгук та натхнення на подальшу роботу. До вашої уваги роботи  талановитих майстринь Бардус О.І., Подорожньої О.М., Зими Л.В., Худолєєвої О.С.. 

Детальніше...
 
Програма літнього читання

         13.06.16KultЛіто – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно дитяча районна  бібліотека розробляє і реалізовує Програму літніх читань, розраховану на  плідне спілкування з дітьми різного віку, залучення дітей і підлітків до читання кращих художніх, науково - пізнавальних книг, за допомогою творчих конкурсів створювати умови для читацького розвитку і гарного дозвілля дітей.

Детальніше...
 
Мир дітям планети Земля!

01.06.16KultНаші діти — веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. Якби люди відразу з'являлись на світ дорослими, якою була б наша планета?

Земля без дітей? ...Ні, не уявити цього! Тому й повинні дорослі захищати дітей, насамперед, від голоду і хвороб, від непосильної праці, від неуцтва і расової ненависті, від страху і образ, від жахів війни.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 20
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна