Новини культури
Пам’яті жертв Голокосту

20190124 082831У читальному залі Більмацької дитячої районної бібліотеки розгорнули перегляд, присвячений Дню пам’яті жертв Голокосту.

Тема важка і страшна за своєю суттю, та працівники бібліотеки вважають, що підростаюче покоління має знати страшні факти історії, розуміти їх суть і наслідки для того, щоб не допустити їх повторення у майбутньому. І головне: дітям треба вчитися цінувати життя, бути толерантними і милосердними, адже життя –скарб і люди, не зважаючи на стать, національність, віросповідання та особистий переконання,мають право володіти ним.

 
Година гордості до 100-річчя Соборності.

220119P9250012Учні школи «Інтелект» завітали до дитячої районної бібліотеки, щоб повести разом із бібліотекарями годину гордості «У рідному краї серце співає, одна Україна - двох не буває», приурочену 100 - річчю Соборності України.

Бібліотекарі запросили дітей у короткий історичний екскурс про події возз’єднання українських земель. Потім учасники заходу відправилися у подорож по казках і легендах , пов’язаних із назвою держави, символами державності, згадали українські народні пісні та символічні квіти, оспівані народом України.

Детальніше...
 
Різдвяні звичаї моєї родини

2101194У читальному залі центральної районної бібліотеки відбулося засідання літературно – мистецької вітальні «Свічадо». Зустріч присвятили новорічним традиціям, які посідають особливе місце у душі кожного українця. Бібліотекар С.Савчук зупинилась на творах видатних класиків української літератури: Михайла Стельмаха, Михайла Коцюбинського, Миколи Гоголя, де по особливому розкриваються звичаї та обряди. Про християнські витоки та вшанування традицій пращурів доповіла М.Родіонова. Дзвінкоголосо лунали колядки та щедрівки у виконанні улюбленого дуету – подружжя Родіонових, а С.Заярський та А.Рекусь привітали щедрою кутею. Завершили святкування за круглим столом у теплому дружньому спілкуванні.

Детальніше...
 
Різдвяно – театралізоване дійство «Щедрий вечір, добрий вечір добрим людям на здоров’я»

1101201911.01.2014. – Біля КЗ «Більмацького РБК» відбулося Різдвяно – театралізоване дійство «Щедрий вечір, добрий вечір добрим людям на здоров’я». Для жителів селища звучали колядки, щедрівки, веселі хороводи, новорічні пісні у виконанні учасників дитячого вокального ансамблю та мала форма художньо – самодіяльного хору «Гетьман». Також всіх присутніх розважила циганка яка наворожила глядачам  прекрасне майбутнє. На протязі вечора всі присутні пригощалися гарячою юшкою та глінтвейном.

 

 
Виставка до дня утворення Запорізького краю

IMG 20190108 143916У Більмацькій дитячій районній бібліотеці у рамках проведення тижня краєзнавства, присвяченого ювілею у творення Запорізької області, розгорнули книжкову виставку: « Алфавіт мого селища». Інформаціяна на ній представлена у алфавітним порядку культурних, історичних та туристичних об’єктів селища,а також подій, що розкривають його історію і сьогодення.

 
Успіх юного художника

0291218122 грудня в Театрі Юного Глядача в місті Запоріжжя проходило урочисте нагородження переможців в обласному конкурсі "Світ без насилля". Головна мета конкурсу - залучення уваги широкої громадськості до трьох актуальних проблем: насильства в сім`ї, торгівлі людьми і будь - яких проявів гендерної дискримінації шляхом опосередкованого звернення до його представників через дитячу аудиторію віком від 4 до 18 років.

Детальніше...
 
Привітали із днем Святого Миколая!

271218Для дітей із малозабезпечених сімей у дитячій районній бібліотеці пройшла захоплююча гра- секрет: «Стелять зорі в даль безкраю шлях Святому Миколаю».

Дійство мало вигляд квесту: діти допомагали ведучій за підказками розшукувати подарунки, які вкрали злодії, чим завадили Святому обдарувати діток.

Діти брали активну участь у різних змаганнях і допомагали Зіркам, вірним супутникам святого, засіяти на небі для того, щоб осяяти дорогу Чудотворцю. У результаті цих змагань і пошуків (квесту) усі подарунки було знайдено і діти отримали їх.

 
Виставка до Міжнародного дня інвалідів

3 грудня – в КЗ «Більмацькому РБК» відбулася виставка до Міжнародного дня інвалідів. Яку відвідали вихованці КЗ «Більмацького РБК» Центру творчості дітей та юнацтва гуртка «Креативна творчість» керівник Хоменко Наталія Василівна. У виставці прийняли участь майстрині інваліди любительського об’єднання Більмацького району Чорномазова Люба Миколаївна, Подорожня Валентина Василівна, Бардус Ольга Івановна.

 
Краса душі у творчість перелита

PC09biblio0051В читальному залі комунального закладу «Більмацька центральна районна бібліотека» відбулась зустріч учасників літературно - мистецької вітальні «Свічадо» з майстринею, чудовою талановитою жінкою нашого краю Інною Глушко. Її вироби часто демонструються відвідувачам бібліотеки. Вона відома творчому колективу «Гармонія», як людина ініціативна, заповзятлива. Літературною цитатою зустрічі був вірш рідної сестри Інни Миколаївни - Лілії Луценко – Полуциган.

Детальніше...
 
Вітаємо колектив районного будинку культури

IMG-03c7f7dd0d262fed882eab53abe87e09-V13121813 грудня 2018 року комунальною установою «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради було організовано та проведено обласний інформаційно-методичний день для спеціалістів відділів культури міських рад, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад, керівників міських і районних установ культури клубного типу, базових будинків культури і центрів об'єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур області.

Марина Анісімова, заступник директора-начальник управління культури і туризму Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації нагородила грамотами, призами і подяками учасників обласної культурно-мистецької акції «На крилах відродження».

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 24
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна