Новини культури
Презентація літературної творчості М.А.Саїнського

09.03.16NovКуйбишевська центральна районна бібліотека не разставала майданчиком для творчих зустрічей з місцевими поетами та письменниками  для презентацій їх книг. Літературний березень розпочався святково. В  бібліотеці відбулась довгоочікувана зустріч учасників літературно -  мистецької вітальні «Свічадо» з автором книг, краєзнавцем М.А.Саїнським. Ведучі Савчук С.В. та Лісна І.О.  ознайомили присутніх з життєвим  та творчим шляхом автора, представили його книги:  «Мої вершинці», «Усі ми родом зі школи», «Книга пам’яті села Вершина», «Славетні герої степового краю», «Звеличені працею». Землячка – поетеса з села Вершина Кожухар Л.М. пригадала шкільні роки, прочитала власні вірші про свою малу Батьківщину, а на згадку про зустріч презентувала вірш Миколі Андрійовичу. Поетичний подарунок зачитала Онишко М.І. Зустріч пройшла тепло, невимушено, із спогадами, з надією на нову презентацію наступної книги М.А.Саїнського «Історія сім’ї Саїнських».

Детальніше...
 
Немає нічого цікавішого газети у руках людини

01.03.16KultВажливим витоком інформації на сьогодні є періодичні видання. А обійтися без періодики, яка висвітлює зміни в житті країни та надає практичні поради, іноді дуже важко.Тому, звертаємо вашу увагу на те, що Куйбишевська центральна районна та дитяча районна бібліотеки отримали передплату періодичних видань на перше півріччя 2016 рік в сумі 4651 гривню. Улюблених газет та журналів оформили понад 20 назв, тому маєте можливість ознайомитися з такими періодичними виданнями як: «Урядовий кур’єр», «Голос України», «Рідний край», «Запорізька правда», «Факты и комментарии», «Комсомольськая правда в Украине», «Порадниця», «Дім, сад, город», «Дуплет», «Кореспондент», юним  читачам  пропонуємо: «Барвінок», «Пізнайко від 6», «Яблунька», «Маленька Фея та сім гномів», «ООРS» та інші. Раді будемо задовольнити потреби наших користувачів! 

 
В єдності наша сила

22.02.16KultПід таким гаслом пройшла  патріотична година у Куйбишевській загальноосвітній школі I- IIIступенів, яку для учнів 7-го та 8-го класів підготували і провели бібліотекарі дитячої районної бібліотеки.

Захід присвятили пам’яті Героїв Небесної Сотні - справжнім громадянам і патріотам України. Та бібліотекарі не обмежилися лише цією темою, а й запропонували учням заглибитися в історію держави, яку так любив кожен із Небесної Сотні. Адже не можна не любити країну з такою величним минулим, країну яка виплекала такі історичні постаті як  княгиня Ольга та Ярослав Мудрий,  Л. Українки та Т.Шевченка, що і нині своїм мудрим словом будить, вчить, застерігає, не можна не любити країну, яка за усю історію свого існування ніколи ні на кого не нападала, а лише оборонялася.

Детальніше...
 
В країні веселого дитинства

18.02.16KultПід такою назвою у дитячій районній бібліотеці пройшло свято, приурочене дню народження дитячої поетеси і письменниці А.Л.Барто.             17  лютого поетесі виповнилося 110 років із дня народження. Та вона  залишається ровесницею усіх дітей, завдяки своїм віршам – легким, веселим, повчальним і запальним.

Разом із бібліотекарями діти пригадали усім відомі віршики «Зайчатко»,  «Ведмедик», «Таня» та ін.  Вірші «Дівчинка-бруднуля» та «Дівчинка-плакса» були інсценізовані  учнями-акторами, учасниками свята.

Поезія Агнії Барто вирізняється тим, що в неї можна пограти. Саме це й зробили діти: виготовили літачки  із однойменного віршика, розглядали навколишній світ у зелене скельце (із таким  способом розфарбування невеселого зимового ландшафту  знайомить дітей автор) та  зробили іще безліч цікавих справ, про які розповідає Агнія Барто у своїх віршах.

Пісеньку «Купання» на вірш поетеси із захопленням зустріли діти.  Її веселий мотив спонукав  дітей до танцювальних рухів.

Детальніше...
 
Виставка митців Запорізького краю «Передчуття»

29.01.16KultГостросоціальна злободенна виставка митців Запорізького краю «Мистецька рефлексія до, під час і після Майдану 2013-2014 років «Передчуття», яка проходила  у стінах Запорізького обласного художнього музею об’єднала різні види образотворчого мистецтва, пов’язані однією дуже важливою темою. Виставка присвячена патріотизму, відчайдушшю, відвазі властивих для буремних часів, що відбувалися на майдані.

          Серед представлених робіт майстрів Запорізького краю були роботи  старшого викладача комунального закладу «Дитяча художня школа» Куйбишевської районної ради Запорізької області О.А.Ланець. Виставку переглянули майже 2000 відвідувачів різних верств населення. Кращі твори запорізьких художників та роботи О.Ланець увійшли в кольоровий каталог під назвою «Передчуття».

Детальніше...
 
Зимові святки

26.01.16KultВ м. Запоріжжя відбувся обласний конкурс образотворчого мистецтва до Новорічних та Різдвяних свят «Зимові Святки» серед учнів шкіл естетичного виховання. Учні Куйбишевської дитячої художньої школи прийняли активну участь в цьому конкурсі, було відправлено 14 малюнків, з яких 8 посіли призові місця. Жукова Ліза, Квітковська Ліза і Кузнєцова Аня одержали дипломи за I місця, Горбань Софія  і Глушко Артем за IIмісця, Кльованик Настя за IIIмісце і Мінько Ліза і Шутова Соня  за IVмісця. Всі вони вихованці Здебської Оксани Миколаївни.

Детальніше...
 
Година історичної правди

22.01.16Kult          Соборність – це символ,

          Символ боротьби за волю,

          Порозуміння між людьми…

          І часточка надії у майбутнє.

Працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки з учнями Куйбишевського аграрного професійного ліцею з нагоди Дня Соборності України провели захід «Соборність устремлінь і дій». Учасники заходу здійснили короткий екскурс в історію про складності та подвиги патріотів, які спонукали здійсненню віковічної мрії українців про створення соборної, вільної та незалежної України. Особливо відзначили місце нашого району та селища, вклад жителів та воїнів у визволення нашого краю, трудові подвиги земляків, та особливо те, як вони відзначені в творах земляків – письменників, поетів, оспівані в піснях співців рідного краю. Вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. На завершення зустрічі обмінялися думками про можливості дітей, щодо вкладу у підтримку Армії, розбудови рідної держави.

Детальніше...
 
Новини з художньої школи

         28.12.15KultЗ метою вдосконалення методів естетичного виховання та згідно з  навчальним планом в Куйбишевській дитячій художній школі 22 - 25 грудня відбулися піврічні перегляди робіт учнів, де були представлені роботи з живопису, рисунку і композиції, які виконані за спостереженням, з натури, за уявою протягом першого семестру. Аналіз переглядів дає можливість викладачам забезпечити індивідуальний всебічний та гармонічний розвиток  кожного учня, вдосконалення та творчий розвиток його художніх здібностей.

Детальніше...
 
Чудотворець Миколай – для маленьких читачів

23.12.15Kul

До святково оздобленого залу дитячої районної бібліотеки завітав Святий Миколай, щоб привітати  зі святом діток - читачів бібліотеки, що належать до малозабезпечених сімей та  інших соціально незахищених категорій.

Миколай прибув на свято на своєму ослику, провів виховну бесіду із Вередою, яка намагалася зіпсувати святковий настрій усім присутнім. З допомогою Казкарки та діток, що брали активну участь у конкурсах та вікторинах, Миколаєві вдалося перевиховати невгамовну Вереду і подарувати учасникам дійства безліч цікавих хвилин, незабутніх вражень  і приємних  спогадів.

Детальніше...
 
Інформаційний дайджест «Будні і свята Бог послав людині»

23.12.15Kult1Працівники  Куйбишевської центральної районної бібліотеки відвідали  територіальний центр соціального обслуговування. Зустріч присвячена  обрядовості  зимових свят. Змістовна розповідь про історію свят, традиції святкування  на Україні, прикмети цих днів з цікавістю були вислухані  відвідувачами центру. Присутні  поділилися своїми спогадами та історіями святкування в своїх домівках. Зустріч пройшла в теплій і дружній  атмосфері.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 19
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна