Новини культури
Сплели у віночок найкращі пісні

22.12.15KultЗвітний концерт Благовіщенського сільського будинку культури «Віночок українських пісень» був присвячений цінителям народної вокальної творчості. Учасники народного самодіяльного ансамблю української народної пісні та музики «Народичі» виконали свої найкращі пісні, які припали до душі публіці. Звучали також нові композиції.

Детальніше...
 
День Святої Варвари

18.12.15KultДню Святої  Варвари, покровительки всіх жінок, було присвячено чергова зустріч районного любительського об'єднання  майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Гармонія». Учасниці познайомилися з  історією виникнення цього свята, всіх найближчих церковних дат, народними та сучасними новорічними прикметами.  Яскраву виставку новорічних доробок та серветок Любові Черномазової зі Смілого доповнили вишиті ікони Ганни Іваницької та Лідії Дуки з Мар'янівки, Валентини Подорожньої  та Ольги Бардус із Куйбишевого. Незвичними оберегами та панно похвалилася Наталя Павліш (с.Білоцерківка),  вишитими картинами - Ганна Савченко (с.Чевоноселівка), розписними дошками - Інна Глушко (смт. Куйбишеве). Поширився кругозір присутніх неординарними повідомленнями бібліотекаря центральної бібліотеки Валентини Сіляєвої та керівника об'єднання Мілани  Вітер. Новинки культурного життя району та області, плани об'єднання на майбутній рік стали не менш цікавою темою. Викликала інтерес майбутня робота в плані збереження нематеріальної культурної спадщини району. Керівник  об'єднання звернулася до всіх творчих людей за допомогою віднайти живі елементи місцевої культури.

Детальніше...
 

14.12.15KultЯ маю право жити на землі
Творити, думати, учитись
Примножувать багатства всі її,
Своєю Україною гордитись…

В рамках проведення Тижня права працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки провели юридичний лекторій «Через правову освіту - до правової держави», який відбувся у Куйбишевській ЗОШ I-III ступенів для старшокласників 9-10 класів. Знання своїх прав та обов’язків формує особистість, тому основна мета цього заходу була направлена на те, щоб ознайомити учнів з основними документами, які розкривають права, свободи і обов’язки людини та громадянина - це «Декларація прав людини», «Декларація прав дитини», «Конвенція прав дитини», «Конституція України». Мультимедійні засоби та буклети правового направлення закріпили та доповнили захід.

 
В чарівному світі казок

10.12.15KultНа базі районного краєзнавчого музею сумісно з вчителями Гусарківського НВК Стащенко К. О. та Бордюг І. В. проведено виховний захід «В чарівному світі казок». Діти з задоволенням оглянули виставку робіт самодіяльного художника п. Куйбишеве Шпіньова О. О., відгадували назви казок, співвідносили назву казки з відповідною картиною, презентували свої малюнки.

Детальніше...
 
У дружньому колі

01.12.15KultНа чергову зустріч збиралися учасники літературно - мистецької вітальні «Свічадо» у Куйбишевській центральній районній  бібліотеці. Цікавою була розповідь С.М.Причиненко про культурне життя у Білорусі. Присутні із зацікавленням  дивились фотосюжети зі свята Білоруської писемності, витвори майстрів - аматорів, обмінялися знаннями про життя  країни – сусідки. Є чому повчитися у братнього народу, адже це десятиріччя проголошене ООН десятиріччям зближення культур. Також дізналися про відзнаки та досягнення нашої районної газети. Звичайно звучали вірші у авторському виконанні Світлани Михайлівни.

Детальніше...
 

27.11.15MuzeyВ районному краєзнавчому музеї експонується виставка самодіяльного художника Олексія Олександровича Шпіньова (смт Куйбишеве). На виставці представлена серія робіт «Рідний край», а також копії картин В.Васнєцова, І. Шишкіна, В. Пєрова та інших відомих художників.

Детальніше...
 

27.11.15Golodomor26.11.2015 в Куйбишевській загальноосвітній школі працівниками районного краєзнавчого музею для старшокласників проведено годину пам`яті  «Голодомор 1932-1933 років в Куйбишевському районі». Школярі мали змогу дізнатися про причини та наслідки голодомору  та про історичні події, які відбувалися в нашому районі. Також школярі переглянули копії архівних документів, фотографії, документальну літературу, записані  спогади очевидців тих подій. 

Детальніше...
 

27.11.15GusarkaВ листопаді цього року відбувся районний  семінар – практикум для вихователів ДНЗ на базі Гусарківського НВК  «Чарівний світ народного мистецтва».  Учасники семінару відвідали районний краєзнавчий музей, прослухали тематичну екскурсію, ознайомилися з виставкою килимоткацтва «Українські візерунки гусарківських майстринь». Майстер–клас з виготовлення ткацьких виробів для вихователів продемонстрували народні майстрині Тарасевич Л. П. (прядіння) та Тіткова О. М. (ткацтво).

Детальніше...
 
Патріотичне та правове виховання маленьких книголюбів

24.11.15KultМинулий  тиждень був багатим на визначні дати  та свята.  Дитяча бібліотека не залишилася осторонь відзначення  цих дат і подій.

До Дня Гідності і Свободи  в бібліотеці організували книжкові виставки та перегляд: «Любіть, шануйте, бережіть усе, що зветься Україна», «Земля народила таланти», патріотичний інформ-коктейль «Овіяні славою наші прапор і герб», оглядаючи які діти ще раз мали змогу доторкнутися до історії виникнення незалежної України,  її історико - культурних цінностей, до національно-патріотичних символів нашої держави, які дають нашому народові наснагу, патріотичне піднесення, ведуть на подвиги в ім’я Гідності і Свободи.

Детальніше...
 
Година-роздум

23.11.15Kult2До Дня Гідності та Свободи України бібліотекарі Куйбишевської центральної районної бібліотеки завітали до  учнів   9 класу ЗОШ «Інтелект» та провели годину - роздум «Нехай збуваються слова пророчі, не вмерла Україна і не вмре». Бібліотекарі ознайомили учнів з витоками свята. Відбулась  бесіда про доленосні події в Україні початку XXI століття та диспут про поняття гідності та свободи. Під час квесту «Моя єдина Україна» учні зробили символічних голубів миру, написали побажання  всім землякам, хто страждає від воєнних дій. Зустріч завершилась переглядом та обговоренням  художньої літератури.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 19
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна