Новини культури
Участь у Всеукраїнському козацькому фестивалі

FB IMG 20181017153971867878414 жовтня в м. Запоріжжя на «Острові Хортиця» на Покрову Пресвятої Богородиці народний самодіяльний хор «Гетьман» КЗ «Більмацький РБК» керівник Олександр Родіонов. Прийняли участь в 9 Всеукраїнському козацькому фестивалі.

IMG 20181017 110903

 
Зустріч учасників двох любительських об'єднань майстрів "Гармонія" і "Завзяті жіночки"

20.09.18001В Більмацькому РБК пройшла цікава зустріч учасників двох любительських об'єднань майстрів ДПМ "Гармонія" і "Завзяті жіночки" КЗ "Більмацький районний будинок культури". 
Тема зустрічі "Краса. Натхнення. Творчість жінки". В теплій атмосфері жінки порівнювали себе з квітами, говорили про свої індивідуальні риси, що притаманні лише їм. Цікавими для присутніх були виступи і вправи медичної сестри районної лікарні Глушко І.М та психолога Самойленко І.Б. В кінці зустрічі жінки поділилися новинками в творчості та похизувалися своїми шедеврами, створеними за літній період. А в кінці зустрічі чоловіки всім жінкам подарували троянди.

Детальніше...
 
Захід в Більмацькій опорній ЗОШ

19 вересня в КЗ «Більмацька опорна ЗОШ I – III ступенів» працівниками Більмацького РБК було проведено музично – пізнавальну програму - «День народження Смайла».

До учнів початкових класів завітали смайлик Тіма, смайлик Віка, які подарували гарний настрій присутнім, а також провели ігри та конкурси для учнів, а в подарунок від дітей отримали щирі посмішки та бурхливі оплески.

 
Успіх ансамблю «Цілюще джерело»

cilydgereloУкраїнська народна пісня — духовне обличчя нації, бездонна душа українського народу, це його слава.

Неодноразово фольклорний ансамбль КЗ «Більмацького РБК» «Цілюще джерело» під керівництвом заслуженого працівника культури України Галини Михайлівни Панасевич, приймали участь в різних конкурсах і фестивалях.

Минулого тижня в м. Маріуполі учасники фольклорного колективу взяли участь у відкритому фестивалі конкурсі, хорових і вокальних колективів «Українська пісня єднає нас» та стали лауреатами IIпремії.

З чим ми їх і вітаємо і бажаємо подальших творчих злетів та перемог.

 
Засідання першої атестаційної комісії в дитячій музичній школі

13 вересня 2018 року в КЗ «Більмацька дитяча музична школа» Більмацької районної ради Запорізької області відбулося перше засідання атестаційної комісії педагогічних працівників закладів естетичного виховання району щодо обговорення змін чинного законодавства, визначених наказом Міністерства культури України від 12.07.2018 року № 628 «Питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури».

Детальніше...
 
Відзначили Міжнародний день захисту дітей

image-0-02-05-613c290156df5561cbb5e15c5444298a290c662ce298427cac79efd7dbd5d760-V1 червня 2018 року на площі біля Більмацького РБК о 16:00 відбулася розважально-ігрова програма для дітей селища «Діти, діти, людства первоцвіти».

Ведуча програми привітала малечу та їх батьків з Міжнародним днем захисту дітей.

До вітального слова запросили заступника голови районної державної адміністрації Василенка Олександра Петровича. Звучали веселі пісні від солістів та вокального ансамблю районного будинку культури.

Детальніше...
 
Визначили фіналістів конкурсу «Кращий голос Більмацького району. Діти».

05.06.18128.05.2018 у КЗ «Більмацький РБК» відбувся фінал вокального талант-шоу «Кращий голос Більмацького району. Діти». Привітати та побажати успіхів нашим учасникам і тренерам прийшли помічник народного депутата України Олександра Сергійовича Пономарьова Ірина Олексіївна Єрмак та начальник відділу культури і туризму Більмацької районної державної адміністрації Євген Вікторович Шакун. Глядачам та конкурсантам представили шановне журі – експертів вокального мистецтва:

Детальніше...
 
Діти дарують таланти

31 травня в КЗ «Більмацький» РБК - відбувся звітний концерт творчих дитячих колективів «Діти дарують таланти».

Привітала дитячі колективи та виконавців, що радують мешканців району своїми виступами помічник народного депутата України О.С. Пономарьова Ірина Єрмак, яка подарувала учасникам звітного концерту сертифікат на тисячу гривень.

Директор районного будинку культури Людмила Суржа привітала гостей заходу та нагородила почесними грамотами всіх учасників творчих колективів, а також, подякувала меценатам та підприємцям селища які підтримують молоде підростаюче покоління. Найбільшу ж подяку висловила батькам за гарне виховання дітей та матеріальну підтримку.

 
Поезія – це світ душі

 

 

2905181Весна надихає поетів не тільки творити, але й дарувати свої поезії читачам. Травневим подарунком для КЗ «Більмацька ЦРБ» була коротка, але приємна зустріч з відомим поетом - земляком Віктором Божком. Отримали цінний дарунок - нову збірку поезій «Зело, що пронизує кригу», яку представили на черговій зустрічі літературно – мистецької вітальні «Свічадо» в центрі селища біля фонтану. Презентувала вірші з нової збірки бібліотекар В.Сіляєва. Свої нові поезії дарували слухачам місцеві поети: С.Причиненко, Л.Кожухар, Л.Сахно, Т.Мінакова, М.Онишко, В.Ревенок. З улюбленими романтичними віршами В.Тушнової ознайомила М.Родіонова. Гуморесками звеселили С.Заярський та А.Рекусь. Бібліотекар С.Савчук розважила цікавими літературними іграми та вікторинами.

Детальніше...
 
Самодіяльний народний хор ”Гетьман” став лауреатом XVII Всеукраїнського фестивалю ”Калиновий Спів”

2205181З метою збереження і популяризації традиційної народної пісенної творчості, взірців гуртового співу, широкого показу художніх багатств народної хорової поліфонії і виконавських стилів 19-20 травня 2018 року в м.Кропивницький Кіровоградської області відбувся XXVII Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва ”Калиновий Спів”.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 24
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна