Новини культури
«Як дві краплі»

04.04.16RDK1 квітня в КЗ «Куйбишевський районний будинок культури» відбулося шоу «Як дві краплі», де працівники культури, аматори сцени  представляли образи естрадних співаків, популярних в  різні роки. Це і Софія Ротару, і Таісія Повалій, Ірина Алегрова, Ольга Полякова, Олександр Малінін, Наталія Фаліон та гурт «Лісапєтний батальйон», Едіта П’єха та багато інших. Ведучим шоу був сам Дзідзьо. Нелегко було скопіювати образ справжнього артиста, відобразити манери поведінки на сцені, та все ж зроблена робота дала свої плоди – задоволення глядачів, море овацій, квітів і гарний весняний настрій.

Детальніше...
 
Похилився поет над минулим, доторкнувся до споминів струн…

29.03.16NovНавесні багато чудових свят, одне з них –День поезії. А що таке поезія? Це стихія, в якій ми можемо висловлювати думки, не боячись осуду  або непорозуміння. Коли людину відвідує муза або приходить натхнення, його вже не втримати – енергія і рядки б’ють зсередини, виривають серце і просяться на папір.Традиційно в центральній районній бібліотеці відзначаються дні поезії, презентації творчості наших талановитих поетів -  земляків.З нагоди свята працівники бібліотеки  Лісна І.О. та Савчук С.В. відвідали клуб «Молодість душі» ТЦСО, розповіли проземляків поетів - ювілярів: НагнибідуМ.Л., Нещерет Т. І., декламували їх незабутні поезії. Відвідувачка клубу Онишко М.І. присвятила власний вірш творчості Нагнибіди М.Л.. Ознайомили з новою збіркою поезій Л.М.Кожухар «Мелодії життя». Всі були приємно вражені творчістю  ювілярки та її неперевершеною поезією. Підготували  книжкову виставку «Поезія – це музика душі».

Детальніше...
 
Семінар клубних працівників

24.03.16Foto23 березня 2016 року в районному будинку культури відбувся районний семінар сільських клубних працівників Куйбишевського району.

В роботі семінару взяли участь заступник голови райдержадміністрації Людмила Рябовол, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юрій Попов, директор  районного будинку культури завідуюча   районним організаційно-методичним центром, начальник відділу культури Комиш-Зорянської селищної ради Костенко, керівники сільських клубних закладів району.

Детальніше...
 
Проведено державну атестацію шкіл естетичного виховання

Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», з метою державного контролю за діяльністю навчальних закладів, забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері позашкільної освіти протягом лютого-березня 2016 року проведена атестація комунальних закладів «Куйбишевська дитяча художня школа» та «Куйбишевська дитяча музична школа».

Детальніше...
 
Відсвяткували Масницю

15.03.2016KultСвятковий настрій панував у стінах Куйбишевської дитячої районної  бібліотеки  у розгульний  (так його називають у народі) четвер Масного або Масляного тижня.З цього дня, за народними звичаями,  Масляна розгорталася на всю широчінь.

Тож і цього дня у бібліотеці було весело і цікаво: дітей зустрічала ведуча,  коротко розповівши про традиції святкування Масниці серед українців. Потім разом із дітками вона запросила на гостину Весну, яка радо завітала до присутніх.  Але ласкавій гості довелося добре позмагатися за свої права із Зимою, що не хотіла відступати ні за яких умов. Лише з допомогою кмітливих  дітей, які розгадували загадки, брали участь у конкурсах, запропонованих Весною, їй вдалося переконати свою попередницю в необхідності поступитися і дати дітям змогу насолоджуватися весняним теплом.

Детальніше...
 
Урок - застереження

09.03.16KultДо міжнародного дня боротьби з наркоманією та наркобізнесом в  Куйбишевській центральній  районній бібліотеці обговорили актуальну для сучасної молоді тему «Небезпечна межанаркотики», яку доповнила книжкова виставка.На заході завідуюча відділом обслуговування бібліотеки Сіляєва В.М. представила цікаву розповідь - дискусію викладача Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Фоміної Л.І.  учням 10-го класу Куйбишевської ЗОШ 1 – ІІІ ступенів  та шкільному психологу Реві А.Г.В ході зустрічі підлітки дізналися про те,  що наркозалежність - це не лише шлях у безодню для самої наркозалежної людини, а загроза для усього суспільства. Кожен повинен замислитись про те, як вберегти від згубного впливу наркотиків себе та своїх близьких. Були розглянуті інші види залежностей, до яких особливо схильні підлітки - зловживання алкоголем, куріння, інтернет-залежність. В ході обговорення  з’ясовано, що для захисту молоді від усіх форм деструктивної залежної поведінки їм потрібне взаєморозуміння в родинному оточенні, сприятливе дружнє спілкування, цікаві захоплення та спорт.

Детальніше...
 
Презентація літературної творчості М.А.Саїнського

09.03.16NovКуйбишевська центральна районна бібліотека не разставала майданчиком для творчих зустрічей з місцевими поетами та письменниками  для презентацій їх книг. Літературний березень розпочався святково. В  бібліотеці відбулась довгоочікувана зустріч учасників літературно -  мистецької вітальні «Свічадо» з автором книг, краєзнавцем М.А.Саїнським. Ведучі Савчук С.В. та Лісна І.О.  ознайомили присутніх з життєвим  та творчим шляхом автора, представили його книги:  «Мої вершинці», «Усі ми родом зі школи», «Книга пам’яті села Вершина», «Славетні герої степового краю», «Звеличені працею». Землячка – поетеса з села Вершина Кожухар Л.М. пригадала шкільні роки, прочитала власні вірші про свою малу Батьківщину, а на згадку про зустріч презентувала вірш Миколі Андрійовичу. Поетичний подарунок зачитала Онишко М.І. Зустріч пройшла тепло, невимушено, із спогадами, з надією на нову презентацію наступної книги М.А.Саїнського «Історія сім’ї Саїнських».

Детальніше...
 
Немає нічого цікавішого газети у руках людини

01.03.16KultВажливим витоком інформації на сьогодні є періодичні видання. А обійтися без періодики, яка висвітлює зміни в житті країни та надає практичні поради, іноді дуже важко.Тому, звертаємо вашу увагу на те, що Куйбишевська центральна районна та дитяча районна бібліотеки отримали передплату періодичних видань на перше півріччя 2016 рік в сумі 4651 гривню. Улюблених газет та журналів оформили понад 20 назв, тому маєте можливість ознайомитися з такими періодичними виданнями як: «Урядовий кур’єр», «Голос України», «Рідний край», «Запорізька правда», «Факты и комментарии», «Комсомольськая правда в Украине», «Порадниця», «Дім, сад, город», «Дуплет», «Кореспондент», юним  читачам  пропонуємо: «Барвінок», «Пізнайко від 6», «Яблунька», «Маленька Фея та сім гномів», «ООРS» та інші. Раді будемо задовольнити потреби наших користувачів! 

 
В єдності наша сила

22.02.16KultПід таким гаслом пройшла  патріотична година у Куйбишевській загальноосвітній школі I- IIIступенів, яку для учнів 7-го та 8-го класів підготували і провели бібліотекарі дитячої районної бібліотеки.

Захід присвятили пам’яті Героїв Небесної Сотні - справжнім громадянам і патріотам України. Та бібліотекарі не обмежилися лише цією темою, а й запропонували учням заглибитися в історію держави, яку так любив кожен із Небесної Сотні. Адже не можна не любити країну з такою величним минулим, країну яка виплекала такі історичні постаті як  княгиня Ольга та Ярослав Мудрий,  Л. Українки та Т.Шевченка, що і нині своїм мудрим словом будить, вчить, застерігає, не можна не любити країну, яка за усю історію свого існування ніколи ні на кого не нападала, а лише оборонялася.

Детальніше...
 
В країні веселого дитинства

18.02.16KultПід такою назвою у дитячій районній бібліотеці пройшло свято, приурочене дню народження дитячої поетеси і письменниці А.Л.Барто.             17  лютого поетесі виповнилося 110 років із дня народження. Та вона  залишається ровесницею усіх дітей, завдяки своїм віршам – легким, веселим, повчальним і запальним.

Разом із бібліотекарями діти пригадали усім відомі віршики «Зайчатко»,  «Ведмедик», «Таня» та ін.  Вірші «Дівчинка-бруднуля» та «Дівчинка-плакса» були інсценізовані  учнями-акторами, учасниками свята.

Поезія Агнії Барто вирізняється тим, що в неї можна пограти. Саме це й зробили діти: виготовили літачки  із однойменного віршика, розглядали навколишній світ у зелене скельце (із таким  способом розфарбування невеселого зимового ландшафту  знайомить дітей автор) та  зробили іще безліч цікавих справ, про які розповідає Агнія Барто у своїх віршах.

Пісеньку «Купання» на вірш поетеси із захопленням зустріли діти.  Її веселий мотив спонукав  дітей до танцювальних рухів.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 20
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна