Новини культури
День української писемності і мови

13.11.15Kult9 листопада – День української писемності та мови. Працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки до цієї дати підготували цікавий та змістовний усний журнал під назвою: «Мово, рідна, живи в ріднім домі!». На зустрічі  з учнями 8 класу Куйбишевської ЗОШ «Інтелект» ознайомили з походженням, встановленням та розвитком нащої рідної мови. З цікавістю розглянули тематичну викладку літератури, де були представлені  прадавні рукописи такі, як: «Велесова книга», «Повість врємєнних літ», «Слово о полку Ігорєвім», «Літопис Самовидця» фольклорною, поетичною, прозовою спадщиною нашого українського народу.

Детальніше...
 
«Осіння Хортиця»

03.10.15Kult29-30 жовтня в Запоріжжі відбувся обласний конкурс сучасного мистецтва серед викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Осіння Хортиця», який традиційно проводиться Департаментом культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації спільно з обласним методичним центром культури і мистецтва.

У мистецьких змаганнях взяли участь  50 викладачів образотворчого мистецтва шкіл естетичного виховання області, в тому числі і викладачі Куйбишевської дитячої художньої школи. Конкурсні роботи оцінювало журі на чолі з членом Запорізької організації Національної Спілки художників України Олександром Жолудем.

Детальніше...
 
Миттєвості війни, пам’ятати назавжди…

30.10.15KultВсе далі від нас лихоліття Другої Світової, страшної війни нашого народу з фашистськими загарбниками. Пам’ять народна  не згасає. На честь річниці визволення України працівники центральної районної бібліотеки завітали до  клубу «Молодість Душі» ТЦСО  з годиною мужності «Миттєвості війни, пам’ятати назавжди…». Бібліотекарі розповіли про етапи визволення нашої країни, великий вклад народу в перемогу, демонстрували фотографії сімейних альбомів, старі газетні вирізки, кадри військової хроніки, запропонували  перегляд тематичної літератури. До спогадів про військові лихоліття долучилися і слухачі, поділилась своїми  спогадами Рижинська Надія Климентіївна. Ветерани клубу співали пісень військового часу, читали вірші класиків та поетів нашого краю.

Детальніше...
 
Свято захисників Вітчизни в дитячій бібліотеці

                20.10.15KultЦе свято учні третіх класів  Куйбишевської школи «Інтелект» (керівники В І.Дідевич та  Н.А.Корінець) зустріли в затишних залах районної дитячої бібліотеки. Бібліотекарі підготували ігрову програму  «Ати-бати, ось такі ми всі солдати». Проходив захід у пізнавально-ігровій формі. Діти  дізналися про цікаві історії військовослужбовців Збройних Сил незалежної України, про звичаї та бойову звитягу українського козацтва.  Зацікавлено діти переглянули короткий відеокліп про будні і бойову підготовку козаків Запорізької Січі.  Хлопці, майбутні воїни, випробували себе в різноманітних конкурсах та іграх. Багато із них удостоєні честі отримати медалі «Кращий розвідник», «Кращий стрілець», «Незвичний дуелянт».

Детальніше...
 
Патріотична година

       20.10.15Zahisnik14 жовтня в Україні  Указом Президента встановлено державне свято – День Захисника України. Цій славній даті нашої героїчної історії було присвячено патріотичну годину «І совістю кожного стане пам’ять про подвиги ваші…», яка відбулася в Куйбишевській загальноосвітній школі «Інтелект». Підготували та провели її працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки. На захід запрошено нашого земляка, воїна АТО – Лисенка Євгена Сергійовича. Воїнам-захисникам сьогоднішнього дня свої власні поезії продекламували учениці 8-го класу Куйбишевської загальноосвітньої школи I-IIIступенів Тараскіна Олена та Чичарова Олена. Із великим захопленням учні 11 класу прослухали про всіх тих, хто сміливо та безстрашно боронив нашу землю від ворогів, починаючи з часів козаччини і до наших днів. Подвиги захисників України – це велика і велична правда історії. Ми повинні пам’ятати, що для кожного з нас вони справжні герої!

Детальніше...
 
Виставка художньої школи

16.10.15KultДо Дня захисника України та Українського козацтва у фойє районного будинку культури експонуються роботи учнів Куйбишевської дитячої художньої школи.  Виставка викликала велику зацікавленість дітей та молоді селища.

Детальніше...
 
Покрова

14.10.15Pokrova14 жовтня 2015 року в м. Запоріжжі на історико-культурному комплексі «Запорізька Січ» національного заповідника «Хортиця», під гаслом «Хортиця єднає Україну!», відбувся VI Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».

Художню самодіяльність району на святі представляли: фольклорний ансамбль «Гусарочка» національно-культурного товариства «Гусарка» та народний самодіяльний хор «Гетьман» районного будинку культури.

Детальніше...
 
Від читача - до читача

06.10.15KultВиставка обміну книгами із власних бібліотек користується великим попитом у читачів Куйбишевської центральної районної бібліотеки, де людина має змогу ознайомитися навіть з тими виданнями, яких немає у фондах, та отримати неймовірне задоволення від прочитаного.

Вже не перший рік районна бібліотека проводить доброчинну акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Громадяни мають нагоду подарувати нові видання та прочитані книги. Так у 2015 році поповнили бібліотечний фонд: Левада А.П., Німченко В.І., Підпала Л.І., Марочко В.М., Шевчук С.П., Саїнський М.А., Манмарь Л.М., Панасевич О.М., Дубина А.С., Бичик Л.В., Демченко Г.І., Мавроді В.Г., Орлов Ю.С., Глухіх Р.І., Тарасенко О.О., Юнак К.О., Мордатенко К.М., Калюжний В.В., Карпачов О.М.. Бібліотека отримала доволі цінні та різножанрові  твори: історичні, детективні романи, українську та світову класику. Кожен дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книзі.

Детальніше...
 
Святковий концерт

02.10.15Muz01 жовтня 2015 року в дитячій музичній школі відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню музики, за участю учнів та викладачів школи. Присутні мали змогу поринути в чудовий світ класичної та сучасної музики і пісні, відчути чари справжнього мистецтва.

Детальніше...
 
День відкритих дверей у дитячій бібліотеці.

02.10.15DveriСвятковий Всеукраїнський день бібліотек у Куйбишевській районній бібліотеці для дітей був насиченим, цікавим і веселим.  Програма відкритих дверей передбачала екскурсію для молодших школярів під назвою «Сюди приходять діти пізнати про все на світі», зустріч читачів різних поколінь  «Вірні книжковій справі».  Зацікавлення викликали  у відвідувачів   бібліотеки  фотосушка (своєрідна виставка фотографій) «Я і моя улюблена книга», а також виставка дитячих малюнків «Ніколи не сумую: читаю і малюю». 

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 19
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна