Новини культури
Бібліотека – територія творчості

08.08.16KultЦентральна районна бібліотека – територія, де живе творчість та розквітають у всій своїй красі справжні таланти. Працівники активно виконують свою місію у залученні різних верств місцевої громади не лише до читання, споживання інформації, а й до духовного та інтелектуального дозвілля. Виставкова діяльність розкриває свою причетність до творчості, яка чарує глибинним змістом та багатобарвністю кольорів, що  роблять заклад привабливим для відвідувачів. Кожна робота, яка виставляється в бібліотеці неповторна та ексклюзивна. Образи, які народжуються уявою та руками майстринь вражають своєю різноманітністю і красою, особливо тоді, коли тема виплекана у думках та творчості, коли автори бажають отримати душевний відгук та натхнення на подальшу роботу. До вашої уваги роботи  талановитих майстринь Бардус О.І., Подорожньої О.М., Зими Л.В., Худолєєвої О.С.. 

Детальніше...
 
Програма літнього читання

         13.06.16KultЛіто – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно дитяча районна  бібліотека розробляє і реалізовує Програму літніх читань, розраховану на  плідне спілкування з дітьми різного віку, залучення дітей і підлітків до читання кращих художніх, науково - пізнавальних книг, за допомогою творчих конкурсів створювати умови для читацького розвитку і гарного дозвілля дітей.

Детальніше...
 
Мир дітям планети Земля!

01.06.16KultНаші діти — веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. Якби люди відразу з'являлись на світ дорослими, якою була б наша планета?

Земля без дітей? ...Ні, не уявити цього! Тому й повинні дорослі захищати дітей, насамперед, від голоду і хвороб, від непосильної праці, від неуцтва і расової ненависті, від страху і образ, від жахів війни.

Детальніше...
 
Звітувала музична школа

31.05.16KultУ Куйбишевській дитячій музичній школі відбувся черговий випуск учнів та звітний концерт. Свідоцтво про закінчення школи отримало 7 випускників. У концерті прийняли участь найкращі учні школи, випускники, викладачі, різноманітні ансамблі, хор та оркестр народних інструментів.

Детальніше...
 
Знайомство з Європою

18.05.16KultДню Європи присвятила дитяча районна бібліотека пізнавально-розважальну програму «Крокуємо країнами Європи».

Учні - читачі отримали масу цікавих відомостей про різні країни Європи, їх історію , культуру, звичаї, прослухали Гімн Європейського союзу, його текст у перекладі українського поета М. Лукаша. Потім діти взяли участь у змаганнях-конкурсах: «Зайве слово», «Євроалфавіт», «Чи знаєте ви…?», «Європейські столиці», «Євротрадиції», «Темна європейська конячка» та ін..  Переможці отримали заохочувальні призи.

Детальніше...
 
Виставка – презентація у бібліотеці

17.05.16KultУ Куйбишевській центральній районній бібліотеці презентували брошуру «Україна у Другій світовій війні», яку підготували і видали працівники Українського інституту національної пам’яті. Бібліограф  Лісна Інна Олександрівна розповіла  відвідувачам про спробу авторів подивитися на перебіг подій 1939-1945 років з української точки зору, оскільки до останнього часу українці здебільшого знали про Другу світову війну з «радянського погляду». Брошура містить статистичні дані стосовно людських й економічних втрат України у роки Другої світової війни.  Відвідувачі ознайомились з книжковою виставкою «Шляхами великого подвигу».

Детальніше...
 
Літературно – пізнавальне свято «У царині літератури, поезії та моди»

17.05.16NovКожен народ має свою неперевершену культуру, мистецтво, літературу. В затишному читальному залі Куйбишевської центральної районної бібліотеки шанувальники книги зібралися разом, щоб поринути в подорож по сторінках світової літератури, моди, поезії та цікавих фактів з походження імен. З великим захопленням читачами бібліотеки було прослухано та представлено мультимедійну презентацію: «Історія костюма», яку підготували група учениць (8, 9, 10 класу) Куйбишевської спеціалізованої ЗОШ I-III ступенів «Інтелект» під керівництвом вчителя зарубіжної літератури М.Г.Шапарь. Не менш змістовними та пізнавальними були тематичні доповіді – презентації учениць 10-го класу Каріни Семикліт «Фольклорні джерела образу Лорілей у вірші Гейне «Не знаю, що стало зі мною» та Вероніки Цис «Життя і пригоди імен давніх і повних, славетних і скромних, відомих і забутих». На закінчення заходу свої особисті поезії – роздуми продекламувала Катерина Болбат.  Всі присутні ненадовго поринули у світ прекрасного, і як говорив В.Висоцький: «Щастя – це подорож. Не обов’язково з переміною місця: подорож може бути в душу іншої людини – у світ письменника, поета…». І наша подорож була вдалою!

Детальніше...
 
Бесіда: «Їм було стільки скільки тобі зараз»

11.05.16KultНа планеті й зараз неспокійно,

Але ми віримо в квіт весни.

Не потрібні нам „зоряні війни”,

Нам потрібні „зоряні сни”!

Діти на війні…Це страшне словосполучення! Напередодні величного свята Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та в реаліях  неспокійного  сьогодення хотілося б назавжди викинути ці слова із лексикону, щоб наші діти ніколи завчасно не ставали дорослими і добре знали лише як шумлять весняні грози, але ніколи б не чули гарматного грому.

Детальніше...
 
Евристично – літературна бесіда «Хто відправив Христа на Голгофу?»

04.05.16KultВже більше 2000 років людство не полишає зацікавленість життям Ісуса Христа, а особливо напередодні Світлого свята Воскресіння Христового. З питанням «Хто відправив Христа на Голгофу?» зібралась літературно мистецька вітальня «Свічадо» у Куйбишевській  центральній районній бібліотеці. Світлана Михайлівна Причиненко розповіла про свої інтелектуальні дослідження  з теми зародження та становлення християнства, життя та діянь  Ісуса Христа. Розповідь  ґрунтувалась на підставі вивчення Біблії, Нового та Старого Завітів, робіт багатьох філософів та творів видатних майстрів пензля. Тема не залишила жодного слухача байдужим,  спонукала до роздумів всіх присутніх та бажанням розглянути ці питання  по різних напрямках мистецтва.

 
Семінар бібліотекарів

20.04.16Kult20 березня 2016 року в Куйбишевській центральній районній бібліотеці відбувся районний семінар для завідуючих сільськими бібліотеками за темою «Місце і роль бібліотеки в розвитку територіальної громади». У роботі семінару взяла участь головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна  Григорівна Сиченко, яка акцентувала увагу на значенні сільської бібліотеки у житті громади. Про зміни на краще у своїй роботі розповіли завідуючі бібліотеками, що відійшли до Комиш – Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади. На семінарі також обговорили подальшу роботу і співпрацю, належне відзначення державних свят, зокрема 20-ї річниці прийняття Конституції України та 25-ї річниці Незалежності України та інші робочі моменти. Завершився семінар короткою екскурсією бібліотекою, де зараз представлено багато творчих виставок.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 23
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна