Новини культури
Виставка митців Запорізького краю «Передчуття»

29.01.16KultГостросоціальна злободенна виставка митців Запорізького краю «Мистецька рефлексія до, під час і після Майдану 2013-2014 років «Передчуття», яка проходила  у стінах Запорізького обласного художнього музею об’єднала різні види образотворчого мистецтва, пов’язані однією дуже важливою темою. Виставка присвячена патріотизму, відчайдушшю, відвазі властивих для буремних часів, що відбувалися на майдані.

          Серед представлених робіт майстрів Запорізького краю були роботи  старшого викладача комунального закладу «Дитяча художня школа» Куйбишевської районної ради Запорізької області О.А.Ланець. Виставку переглянули майже 2000 відвідувачів різних верств населення. Кращі твори запорізьких художників та роботи О.Ланець увійшли в кольоровий каталог під назвою «Передчуття».

Детальніше...
 
Зимові святки

26.01.16KultВ м. Запоріжжя відбувся обласний конкурс образотворчого мистецтва до Новорічних та Різдвяних свят «Зимові Святки» серед учнів шкіл естетичного виховання. Учні Куйбишевської дитячої художньої школи прийняли активну участь в цьому конкурсі, було відправлено 14 малюнків, з яких 8 посіли призові місця. Жукова Ліза, Квітковська Ліза і Кузнєцова Аня одержали дипломи за I місця, Горбань Софія  і Глушко Артем за IIмісця, Кльованик Настя за IIIмісце і Мінько Ліза і Шутова Соня  за IVмісця. Всі вони вихованці Здебської Оксани Миколаївни.

Детальніше...
 
Година історичної правди

22.01.16Kult          Соборність – це символ,

          Символ боротьби за волю,

          Порозуміння між людьми…

          І часточка надії у майбутнє.

Працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки з учнями Куйбишевського аграрного професійного ліцею з нагоди Дня Соборності України провели захід «Соборність устремлінь і дій». Учасники заходу здійснили короткий екскурс в історію про складності та подвиги патріотів, які спонукали здійсненню віковічної мрії українців про створення соборної, вільної та незалежної України. Особливо відзначили місце нашого району та селища, вклад жителів та воїнів у визволення нашого краю, трудові подвиги земляків, та особливо те, як вони відзначені в творах земляків – письменників, поетів, оспівані в піснях співців рідного краю. Вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання. На завершення зустрічі обмінялися думками про можливості дітей, щодо вкладу у підтримку Армії, розбудови рідної держави.

Детальніше...
 
Новини з художньої школи

         28.12.15KultЗ метою вдосконалення методів естетичного виховання та згідно з  навчальним планом в Куйбишевській дитячій художній школі 22 - 25 грудня відбулися піврічні перегляди робіт учнів, де були представлені роботи з живопису, рисунку і композиції, які виконані за спостереженням, з натури, за уявою протягом першого семестру. Аналіз переглядів дає можливість викладачам забезпечити індивідуальний всебічний та гармонічний розвиток  кожного учня, вдосконалення та творчий розвиток його художніх здібностей.

Детальніше...
 
Чудотворець Миколай – для маленьких читачів

23.12.15Kul

До святково оздобленого залу дитячої районної бібліотеки завітав Святий Миколай, щоб привітати  зі святом діток - читачів бібліотеки, що належать до малозабезпечених сімей та  інших соціально незахищених категорій.

Миколай прибув на свято на своєму ослику, провів виховну бесіду із Вередою, яка намагалася зіпсувати святковий настрій усім присутнім. З допомогою Казкарки та діток, що брали активну участь у конкурсах та вікторинах, Миколаєві вдалося перевиховати невгамовну Вереду і подарувати учасникам дійства безліч цікавих хвилин, незабутніх вражень  і приємних  спогадів.

Детальніше...
 
Інформаційний дайджест «Будні і свята Бог послав людині»

23.12.15Kult1Працівники  Куйбишевської центральної районної бібліотеки відвідали  територіальний центр соціального обслуговування. Зустріч присвячена  обрядовості  зимових свят. Змістовна розповідь про історію свят, традиції святкування  на Україні, прикмети цих днів з цікавістю були вислухані  відвідувачами центру. Присутні  поділилися своїми спогадами та історіями святкування в своїх домівках. Зустріч пройшла в теплій і дружній  атмосфері.

Детальніше...
 
Сплели у віночок найкращі пісні

22.12.15KultЗвітний концерт Благовіщенського сільського будинку культури «Віночок українських пісень» був присвячений цінителям народної вокальної творчості. Учасники народного самодіяльного ансамблю української народної пісні та музики «Народичі» виконали свої найкращі пісні, які припали до душі публіці. Звучали також нові композиції.

Детальніше...
 
День Святої Варвари

18.12.15KultДню Святої  Варвари, покровительки всіх жінок, було присвячено чергова зустріч районного любительського об'єднання  майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Гармонія». Учасниці познайомилися з  історією виникнення цього свята, всіх найближчих церковних дат, народними та сучасними новорічними прикметами.  Яскраву виставку новорічних доробок та серветок Любові Черномазової зі Смілого доповнили вишиті ікони Ганни Іваницької та Лідії Дуки з Мар'янівки, Валентини Подорожньої  та Ольги Бардус із Куйбишевого. Незвичними оберегами та панно похвалилася Наталя Павліш (с.Білоцерківка),  вишитими картинами - Ганна Савченко (с.Чевоноселівка), розписними дошками - Інна Глушко (смт. Куйбишеве). Поширився кругозір присутніх неординарними повідомленнями бібліотекаря центральної бібліотеки Валентини Сіляєвої та керівника об'єднання Мілани  Вітер. Новинки культурного життя району та області, плани об'єднання на майбутній рік стали не менш цікавою темою. Викликала інтерес майбутня робота в плані збереження нематеріальної культурної спадщини району. Керівник  об'єднання звернулася до всіх творчих людей за допомогою віднайти живі елементи місцевої культури.

Детальніше...
 

14.12.15KultЯ маю право жити на землі
Творити, думати, учитись
Примножувать багатства всі її,
Своєю Україною гордитись…

В рамках проведення Тижня права працівники Куйбишевської центральної районної бібліотеки провели юридичний лекторій «Через правову освіту - до правової держави», який відбувся у Куйбишевській ЗОШ I-III ступенів для старшокласників 9-10 класів. Знання своїх прав та обов’язків формує особистість, тому основна мета цього заходу була направлена на те, щоб ознайомити учнів з основними документами, які розкривають права, свободи і обов’язки людини та громадянина - це «Декларація прав людини», «Декларація прав дитини», «Конвенція прав дитини», «Конституція України». Мультимедійні засоби та буклети правового направлення закріпили та доповнили захід.

 
В чарівному світі казок

10.12.15KultНа базі районного краєзнавчого музею сумісно з вчителями Гусарківського НВК Стащенко К. О. та Бордюг І. В. проведено виховний захід «В чарівному світі казок». Діти з задоволенням оглянули виставку робіт самодіяльного художника п. Куйбишеве Шпіньова О. О., відгадували назви казок, співвідносили назву казки з відповідною картиною, презентували свої малюнки.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 20
free pokerfree poker
© Більмацька районна державна адміністрація, Запорізька область, Україна